You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 165.

Yesterday, 10:08pm

Author: - Clamatis -

Trials of the Great Dragons - Bölüm 2

Kaynak Toplarken Tamamlanabilecek Gelişmeler: The “Are You a Robot?” Challenge: Kaynak toplarken çıkan yapbozu 50 kez tamamlamalısınız. The “Don’t Chew” Challenge: Kaynak toplarken elde ettiğiniz nadir yiyeceklerden 25 adet yemelisiniz. Yiyeceği bulur bulmaz yemeniz gerekiyor. The “Selfless Healer” Challenge İlk yardım çantasını kullanarak sizde kıymık varken diğer 25 oyuncudan kıymık çıkarmalısınız. The “Grass is Always Greener” Challenge: Düşman kıtada olan gelişmede belirtilen kaynaklardan 50...

Yesterday, 10:07pm

Trials of the Great Dragons Etkinliği - Bölüm 1

Merhaba arkadaşlar, Yoğun istek üzerine, yeni gelen etkinlikte size yardımcı olabilmek için Rus Forumunda İnsan Mentorumuz Saltukile bulduğumuz konuyu Türkçe'ye çevirdim. Olayda her 4 gelişme için bir adet ödül kutusu alıyoruz. En son gelen ödül kutusu 36. gelişmede aldığımız ödül kutusudur. Etkinlikte toplam 70 gün süremiz var. Bizde bazı gelişmeler farklı. Her ihtimale karşı bizde halen bağlantı adresi bulunduğu için Rustaki farklı gelişmeyi de başına yıldız işareti (*) koyarak aşağı bırakıyor...

Friday, July 17th 2020, 2:55pm

RE: Ripe Gambier sorunu

Quoted from "Turkuaz" Hıc tas meslegını kasarken bu basıma gelmedı ama bıtkıcıyegectıkten sonra bu cıcıegı ne satabılıyorum ,ne takas yapabılıyorum ,nede ıhaley koyabılıyorum bana sebebını anlatabılecek varmı tesekur ederım sımdıden .Neyi gözden lacırıyorum anlamadım Merhaba Turkuaz, Bu tür nadir mesleki nesneler devredilemezler. Ancak, onların içinden çıkan tohumlarını devredebilirsiniz. Aynı şey 180/240 tp habus ve eldroil için de geçerlidir. İçindeki nesneleri elde etmek için üzerlerindeki "...

Saturday, July 4th 2020, 11:30am

quick question

Hello, you can drop it from the luck glow event depending on your luck.

Wednesday, June 10th 2020, 11:05am

Wedding Application Form - Humans

Link to the bridegroom: http://warofdragons.com/user_info.php?nick=-+Clamatis+- Link to the beatiful bride: http://warofdragons.com/user_info.php?nick=Aiz+wallenstein Chosen date: 17th of June 2020 Chosen consecrator:http://warofdragons.com/user_info.php?nick=onurum+tr

Monday, May 25th 2020, 2:41pm

EID el fitr

Eid Mubarakh.

Thursday, May 14th 2020, 3:07pm

Extra Resources - Statistics

What would you say about the rare resources such as gambiers, habuses and eldorils? Have you ever studied on them?

Monday, May 4th 2020, 11:03am

Turkish

Quoted from "DieForLiFe" Quoted from "cnR" Mayıs Olayı origami görevinde bug mevcut. Merhaba, Görevde hata yok. Sadece görev geçen sene alınmış ve halen tamamlanmamışsa bazı aksaklıklar meydana gelebiliyor. Bu durumda görevden vazgeçin ve yeniden görevi alın. Iyi oyunlar.

Thursday, April 16th 2020, 1:31pm

Powerleveling (Parasal Sınır) Limitleri Güncellendi!

Herkese Merhaba, Powerleveling (Parasal Sınır) Limitleri bugün itibariyle güncellendi ve her seviyenin bir önceki limiti iki katına çıkarıldı. Güncel limitler şu şekildedir: 1-4. seviye oyuncular için 100 altın 5. seviye oyuncular için 150 altın 6. seviye oyuncular için 200 altın 7. seviye oyuncular için 250 altın 8. seviye oyuncular için 300 altın 9. seviye oyuncular için 350 altın 10. seviye oyuncular için 400 altın 11. seviye oyuncular için 450 altın 12. seviye oyuncular için 500 altın 13. se...

Monday, April 13th 2020, 3:54pm

Eski Cezalar Tekrar İnceleniyor!

Sevgili oyuncular, Muhafız ekibi şuanda cezaları yeniden gözden geçiriyor. Fakat bunun için aranan bazı şartlar bulunmaktadır. Cezanızın yeniden yapılandırılması için: 8. Seviye ya da daha üst seviyede bir karaktere sahip olmanız 2000 (iki bin) altın ya da daha yüksek cezaya sahip olmanız Altınlarınızın, pırlantalarınızın (yani oyun parası olan elmaslarınızın), sertifikalarınızın, ekipmanlarınızın, madalyalarınızın ve diğer eşyalarınızın sizden alınmasına onay vermeniz gerekmektedir. Bununla ber...

Monday, April 6th 2020, 5:17pm

Bug CC386 and support

Hello, This is not a game bug. If you are not valor capped, no glory will be added to your glory counter. When you have the required rank according to your level, you are going to start gaining glory from CC386. Have a nice game!

Thursday, April 2nd 2020, 4:23pm

Mischievous Mentorious Görevi (Yalnızca 2-10 Nisan 2020 tarihleri arasında Sweet Mila ve Bona Benita'dan alınabilir)

Herkese merhaba, Görevde sorulan soruların cevaplarını buraya bırakıyorum. Soruların cevapları (insan tarafındaki NPC'lerin adıyla vermek zorundayım. Magmar karşılıklarını bilmiyorum, magmar arkadaşlar yardımcı olabilirse gönderiyi düzenleyebilirim.) Card Sharp = Conlegret Supervisor Ralf = Whistle Hekim samuel = Yuros Gredeya the witch = Shizka Juminija the slave = Night Stealers Globious = Eldive Heart Vaslav the Ranger = Bag of equpiment Agonnyy the Mad = Paramartkha Lady Dawn = Chaos-stricke...

Tuesday, March 31st 2020, 2:10pm

Turkish

Quoted from "HoneyMustard" Merhaba , ben clienti yükledim ve oyuna giriş yapmak için my ikonuna tıklıyorum oradan da google hesabımla giriş yapmayı deniyorum my games'e fakat emailmi yazdıktan sonra yükleniyor sayfasında takılı kalıyor. Acaba Java desteklenmeme veya çerezlerle alakalı bi sorun mu var bilen biri yardımcı olabilir mi? Daha önce mentorlara sordum onların dedikleri yöntemleri uyguladım fakat hala düzelmedi. Merhaba, Google plus ile oyuna kayıt olduysan, bu giriş yöntemi uzun zaman ...

Sunday, March 29th 2020, 7:31pm

Turkish

Quoted from "-_haylaz_-" başka sverdeki hesabı buraya taşınıyormu taşınıyorsa ne gerekli ve burdaki cezalı hesap onu etkiliyormu yardım cı olacak varsa sevinirim Merhaba, Başka sunucudaki hesaplar, bir önceki gönderide de belirtilen belge ile bu sunucuya aktarılabilir. Ceza kısmına da cevap verilmesi için benimle ya da herhangi bir muhafızla özel mesaj yolu ile iletişime geçmelisiniz.

Tuesday, March 24th 2020, 6:53pm

Yeni Güncelleme Hakkında

Ranger Reputation Hayran, Tailsime Hayran ve yeni sunak için görev açıldı. Yeni sunak için insanlar, görevi Thistle Brushwood'daki Görücü Bludiara'dan alabilir. Muhtemelen magmar arkadaşlar da görevi Settlement Angruhon'daki Maritsa the Witch'den alabilirler. Görevin adı First Step on the Path of the Mystic. Gelen başka yenilikler varsa, öğrenir öğrenmez buraya ekleyeceğim. Siz de güncellemeyle alakalı bir şey öğrendiğinizde burada gönderi olarak hızlı cevap kısmından paylaşabilirsiniz. Herkese ...