You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 37.

Monday, July 28th 2014, 9:02am

Author: Mysteri

Bulgarian

Наистина не се знае кой, кой е ...но поне тук става ясно .

Wednesday, July 16th 2014, 4:34pm

Author: Mysteri

Bulgarian

Хей! Много скучно било....,а тук във форума от кога не е писано....

Saturday, March 30th 2013, 11:29am

Author: Mysteri

Bulgarian

само тествам

Friday, February 1st 2013, 8:17am

Author: Mysteri

Bulgarian

mystic-core [12] по сбъгясали от админите тук - не мисля че има .Незнам защо много ми е дотъпяла тази игра напоследък .. няма нищо ново, нищо интересно ,няма тръпка дори за която да играеш а за дропа - ихааа имали такива неща ?! дали са ги оставили ?!

Wednesday, January 30th 2013, 11:57am

Author: Mysteri

Bulgarian

Те скоро както са тръгнали ще спрат и парички да пускат тея животинки ... аз до колкото чувам май само този сървър е така прецакан , то бива бива да се чешат навътре тея админи ама чак толкова

Tuesday, January 22nd 2013, 2:18pm

Author: Mysteri

Bulgarian

MindFreak Има няма десетина българи сме...остана и да се забравим cryocore Хехехе и аз предпочитам ти да ме биеш отколкото фиер и тофф ,даже ще ти дам два пъти да ме набиеш

Monday, January 14th 2013, 10:02am

Author: Mysteri

Bulgarian

Станало е много скучно в тази игра... никой не пише ,ама въпреки всичко аз продължавам сама ,тъпа и упорита съм хихихи

Monday, January 14th 2013, 10:01am

Author: Mysteri

Bulgarian

Честита Нова Година на всички ! Живи и здрави , много щастие и много късмет през новата 2013 година ! Нещо спряхте да пишете тука аааааа неможе така

Thursday, October 18th 2012, 11:19am

Author: Mysteri

Bulgarian

http://www.youtube.com/watch?v=G3j4mSr787s може да ви хареса

Wednesday, October 17th 2012, 8:27am

Author: Mysteri

Bulgarian

Quoted from "lugeorgiev;153066" mysteri няма ад се засечем повече на демо. това беше чиста загуба на време за мен.... направо още ме е яд, че влезнах. след 6-то моеж би , но не и преди това ем няма много смисъл да ти кажа честно, освен ако не си в група за кубовете , другото което малко валор дет се взима и много разходи по боя нищо повече. ама не ти пречи че си малко ниво , когато влезе голямо от наша страна ,стражите ти изравняват живота, туй че все наглассени са битките за тея кубове :d

Friday, October 12th 2012, 11:51am

Author: Mysteri

Bulgarian

хехехе , чакай да отразя новите на момента, браво Лю DDD ама малко не ти достигна, че и втори шанс имаше и пак не успя , следващия път p. Успех в битката по нататък lugeorgiev [6] [Great Thirst for Blood Super-blow]-> [Great Thirst for...] effect lugeorgiev [6]Mysteri [8] -59 blow lugeorgiev [6] [stun]-> Mysteri [8] effect lugeorgiev [6]Mysteri [8] -157 crit lugeorgiev [6]Mysteri [8] -76 blow lugeorgiev [6]Mysteri [8] -138 crit Mysteri [8] [Severe Elixir of Life]-> [Severe Elixir of...] effect

Friday, October 12th 2012, 11:49am

Author: Mysteri

Bulgarian

Quoted from "jack sparrow;152681" cryocore, lugeorgiev хехехе да сте видяли някога димо да се страхува от нещо та било и почерпка. котката можех преди месеци , преди си мислих, че е голяма работа да се направи но нещо загубих интерес към играта. все пак съм доволен че стигнах до тук без реални пари, без измами или мултита, без да влизам при менторите или стражите. нещо интересно да съм изтървал тези седмици? mysteri хаха много пиеш , няма да мога да ти платя пиенето :р аааа така хубава работа, ...

Monday, October 8th 2012, 2:50pm

Author: Mysteri

Bulgarian

Quoted from "cryocore;152520" димо - видях те че вече си с голямото коте. честито - мен още доста ми трябва до ендагарчето - ама взема ли гооооо аааа с тез животинки ставате много опасни :p хайде късмет дано го вземеш скоро

Monday, October 8th 2012, 2:49pm

Author: Mysteri

Bulgarian

Quoted from "-_-HouseMusic-_-;152326" Леле... аз колко сам назад... вече една година играя и се разкарвам из форума и за първи път виждам че си имаме нашо местенце еми айде здравейте и от мен хахах е поне си разбрал вече , нали знаеш приказката никога не е късно

Monday, October 8th 2012, 2:48pm

Author: Mysteri

Bulgarian

Quoted from "lugeorgiev;152537" e димо , защо не черпи? може и да см епротивници, но и ние бира пием ааа ще почерпи той .... и аз си чакам почерпката ама да видим кога :d

Wednesday, October 3rd 2012, 8:49am

Author: Mysteri

Bulgarian

ей пак спряхте да пишите ... скучно стана :d

Monday, September 17th 2012, 11:40am

Author: Mysteri

Bulgarian

Jack Sparrow е аз пък затуй ти давам на тебе каквото мога разбира си

Monday, September 17th 2012, 8:19am

Author: Mysteri

Bulgarian

Jack Sparrow Ха честит ти медал и тук P.S. щом ще взимаш 16 ниво коте ...ако няма да ползваш старото би ли ми го дал на никой няма да кажа

Monday, September 17th 2012, 8:17am

Author: Mysteri

Bulgarian

lugeorgiev

Friday, September 14th 2012, 11:11am

Author: Mysteri

Bulgarian

lugeorgiev Ааааа да копам аз немога, даже незнам в коя банка ми е сърпа , да пестя също.... ама виж да харча пфуу равна нямам сигурно