You are not logged in.

Search results

Search results 1-12 of 12.

Saturday, August 24th 2013, 6:55pm

Author: _ Alar Zeh Naz-

forteca dla polaków

Serdecznie zapraszam Polaków którzy chcieli by spróbowac swojich sił w walkach o fortece do klanu "CD" jestesmy jedynym obecnie klanem nie grajacym na męstwo który ma dostep do fortecy kazdy 4/5 lvl który chce zdobyć purpurową broń jest mile widziany ... pamiętajcie tylko ze zdobycie broni to nie jest 1/2 walki wiec nie liczcie na to ze 2 dni po przyjsciu do klanu zdobędziecie broń to wymaga czasu i pracy ale warto mam taka na 2 postaci i jest spoko a najwazniejsze jest za free wiec jak cos to k...

Monday, December 24th 2012, 5:01pm

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

NO to Chciałbym Wam wszystkim Życzyć Wesołych świąt etc

Tuesday, October 9th 2012, 1:02am

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

tak ty i do tego zadajesz glupie pytania lol

Thursday, June 21st 2012, 1:23am

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

albo w Poznaniu.... jak to mówią "gdy ci nudno i swędzi cie dupa jedz do poznania do arcybiskupa "..............

Thursday, June 21st 2012, 1:20am

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

chyba na wakacje w Toruniu był ..................

Saturday, April 28th 2012, 12:27am

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

a wiece co wam powiem pzd dla kumatych reszta niech wypi.... na pigalak ...............

Saturday, April 28th 2012, 12:26am

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

a no jak sie chialo z jedna dupa na 2 ch... tzn jarmarkach siedziec to sie ma

Friday, April 27th 2012, 11:50pm

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

oj tam czepiasz sie sens chyba czaisz a to ze troche mi sie poplynelo z wyobrazina itd sorka zaduzo tego na bani sie czai lsd,psl,pis i po i jeszcze bratuszka mefka przypina nam za wsochdnie granicy to musice mi wszycy wbaczyc ale bede plyną ale co nawaznijsze coraz cieplej sie robi "brzoskwinki " lepiej wygladaja wiec czas zaczac robic rezerwy w "boss hotel " w lodzi ........... <----------- kocham to miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Monday, April 16th 2012, 11:57pm

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

"pokój" hehe po ostatnim "mefko-locie " na pietrynie jeszcze nie doszedlem do siebie

Monday, April 16th 2012, 11:47pm

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

hmmmmmmmmmmmmm ........... eeeeeeeeeeeeeeee.......... hmmmmmmmmmmm ........ normalnie przeczytal bym to jeszcze kilka razy i probowal zrozumiec co chciales przekazac itd ale znam ci i wiem ze doszukiewanie sie tu jakiego kolwiek sensu jest bezcelowe wiec powiem tylko tyle " pokuj " najlepiej czerwony z luzkiem w ksztalcie serduszka w jakims tanim hoteliku z niezbyt rozganieta dziewczyna tak to jest to

Sunday, April 15th 2012, 8:00pm

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

tak to ja i tak teraz jest mnie 2 na serwie i tak okradam magow i tak ta postaci nie gram na mestwo powiem wiecej nie mam nia zamiaru wpogule pracowac tylko sie bawic w looting magow , ogulne wkorwianie ich i tak wogule robie nie sobie jaj a na 5 lvl tylko tecze i zbieranie rzeczy ktore bedzie potrzebowala moja glowna postac OCZYWIŚĆIE MAM ZAMIAR ROBIĆ WSZYSTKO LEGALNIE !!!!!!!!!!!!! wiec sie noobki nie cieszcie że mnie podjebiecie i mnie zbanuja nie nie nie tym razem jestem nie do ruszenia wszy...

Sunday, April 15th 2012, 7:47pm

Author: _ Alar Zeh Naz-

Polish

ty noobek kod masz w 2 miejscach na tej stronie sie pojawia i dostaje na @ ..... ale musisz o niego poprosic wiec wejdz jeszcze raz na ta strone , zejdz na sam dół i tam wpisz swoj login i haslo ... no chyba ze jst to cieszka operacja dla ciebie to poprost mlodszego brata albo wojka , ciocie ,dziadka albo dzielnicowego o pomoc na 100 % tam gdzie mieszkasz jest przynajmiej 1 osoba która umie cos takiego zrobic