You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Friday, October 31st 2014, 9:39am

Author: Victarion

Čeština

Zdarec,kurnik,nezdá se vám,že tuhle hru hraje čím dál méně lidí? Podle mě to jde celkově do kytek.... Mám například odeslaný ticket na support a oni mi nejsou ani schopni odepsat.Řeší se to už asi 2 měsíce a vždycky čekám zhruba 14 dní,než mi odepíší.jejich odpověď ale není řešením ale jen další jejich otázkou. Přišel jsem o 18g díky pádu serveru (nevrátila se mi z aukce exchange nabídka - peníze ani koupený předmět) a nějak z nich ty prachy furt nemůžu dostat,prostě hnus.....

Monday, November 4th 2013, 3:37pm

Author: Victarion

Čeština

Jj,to chápu,jak není s kým pokecat a býváš v klanu třeba jako jediný on-line,tak to navozuje depresivní nálady. Musím říct,že nám se zatím docela daří,ve špičce je třeba i 7-8 lidí online. P.S.: Pořád platí na nabídka na přestup k nám

Wednesday, August 7th 2013, 5:33pm

Author: Victarion

Čeština

Zdarec,copak se děje,česko-slovenský klan se už rozpadl?

Monday, February 25th 2013, 6:51pm

Author: Victarion

Čeština

Super,že máme zastoupení i na tzv. druhé straně Jo a kdyby vás to už za Magy nebavilo,tak přejděte k humanům,ať nás je víc

Saturday, January 5th 2013, 9:20am

Author: Victarion

Čeština

Jsem hrozně rád,že jsem tu našel někoho,s kým se dá pokecat v rodném jazyce.Škoda jen,že nás je tak málo.Takže pokud to čte někdo,kdo je z ČR nebo Slovenska,tak se nebojte napsat ve hře komukoliv z klanu Ravenous (např. hráči BlackFlower,Sinuhet,uzhass,nebo klidně i mě - Victarion) a přidejte se k nám.Určitě nebudete litovat

Sunday, December 23rd 2012, 12:28pm

Author: Victarion

Čeština

Tak už vše vyřešeno,díky moc za přijetí do klanu.

Sunday, December 23rd 2012, 9:44am

Author: Victarion

Čeština

Paráda,už jsem na vás narazil i ve hře,akorát pořád nemůžu sehnat někoho,kdo by mě k vám přijal. :-)

Saturday, December 22nd 2012, 4:56pm

Author: Victarion

Čeština

Pro všechny česky mluvící hráče. Je tu vůbec někdo z ČR,případně ze Slovenska?