You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Sunday, September 13th 2015, 1:16am

Author: _Hercai_

Turkish

Quoted from "Khaleesi_" eğerki pozisyonunun tam bilincinde olan bir admin olabilseydi ''only English text will be answered.'' demeyi seçerdi. bu tavrı hiç uygun değil diye düşünüyorum. + agzına saglık. @HunterSkull acıklamandan anladığım kadarıyla senın gorevın muhafızlık degıl muhbırlık yapmak, gorevın o anlasılan.Ben Toplamda 4 yıldır oynuyorum,1 yılda bu lanet olası yerde oynadım amma velakın Bizimkilerde boyle ınfolara denk gelmedım .Neyin peşindesınız uygunsuz gordugun Türklerin ınfoyu mu ...

Monday, June 15th 2015, 12:50pm

Uninvited Demonologist Guest

thanks for explaın mate ı dont know everyone for dıffrent combination anyway maybe ı try later

Sunday, June 14th 2015, 5:18pm

Uninvited Demonologist Guest

Current goal: Carry out the demon [10] Summoning Ritual with the demonologist. thıs at page I tried all combinations but ı cant , do anyone know the correct combinations? Thanks

Tuesday, June 2nd 2015, 9:59pm

Turkish

helal ıyı acıklamıssın yıne sağ olasın

Tuesday, September 2nd 2014, 2:22pm

Turkish

Quoted from "_jenay_" http://warofdragons.com/info/library/ind…?obj=cat&id=182 yaratık keserek düşen kitaplar ışık meydanında savaşcı büyüçü kulesi belge veriyor ve dönüşüm iksiri oluyor aynı zamanda 1)şovalye berts-kristal güçü 2)kehanet- görüçü 3)savaş yaklaşıyor-eldiv kulesi kavşak 4)intikam-ölü vadi 5)taktik-kumandan demurus 6)zırh-klevsya başcavuş 7)şaibeli-bozkır tarafı kaygan şu bide sualtı vardı akvareus hatırladıklarım bunlar türk serverinden yardımcı olur umarım burada da... Teşekkürl...

Monday, September 1st 2014, 8:33pm

Turkish

SEPTEMBER - IN PURSUIT OF KNOWLEDGE Bu yenı olayı yapan var mı veyahult hatırlayan arkadaslar buraya Not dusersenız sevınırım Tskler .