You are not logged in.

Search results

Search results 1-15 of 15.

Thursday, March 26th 2020, 8:37pm

Author: BuKeT

RE: Yeni Güncelleme Hakkında

Quoted from "- Clamatis -" Ranger Reputation Hayran, Tailsime Hayran ve yeni sunak için görev açıldı. Yeni sunak için insanlar, görevi Thistle Brushwood'daki Görücü Bludiara'dan alabilir. Muhtemelen magmar arkadaşlar da görevi Settlement Angruhon'daki Maritsa the Witch'den alabilirler. Görevin adı First Step on the Path of the Mystic. Gelen başka yenilikler varsa, öğrenir öğrenmez buraya ekleyeceğim. Siz de güncellemeyle alakalı bir şey öğrendiğinizde burada gönderi olarak hızlı cevap kısmından...

Thursday, January 2nd 2020, 9:18pm

buraya kadarmış

buraya kadarmış arkadaslar,benı tanıyan tanımayan herkese kal saglıcakla,dalga gecer gıbı keyfı ceza verıyorlar cezamın sebebı log kayıtlarımda bulunan tr serverındekı nıkler 5 sene sonra akılları basına gelmıs, Allaha emanet olun...

Tuesday, October 1st 2019, 11:10pm

Turkish

Quoted from "Turkuaz" gunaydın ........ dun baslayan 12 cı yıl sorularında bırtanesı varkı hepımızı cıleden cıkardı 6 tane yaratık ayna parcasını verıyor ve gıt yakala ruhlarını dıyor kestık kestık kestık ama ne ruhlar var nede bıttıı gıdın organızatore dıyen bı sonuc gıdıp ıptal ettım yarın gel dedı sabah yıne organızatorun kapısını caldım aynı soru busefer degısıtır dedım soruyu bana kavanoz verdı gorevı yaptım gıttım yıne organızator kapıyı kapattı tokenlerı verıp . bu 6 parca ayna yaratık a...

Friday, September 20th 2019, 8:04pm

Turkish

birgün herkes Türkçeyi ogrenecek

Tuesday, September 10th 2019, 2:04pm

Turkish

bana hediye atan arkadaş senin konuya sen hediye atınca vakıf oldum üzüldüm, sen yinede şükret sen birşeyler yazdında böyle oldu ben tek kelime yazmadan 3 yıl forum yasagı geldiki ben forumu kesınlıkle kullanmam msj sayımdanda bellidir,benim anlatmak istedigim magmar tarafı,bazı arkadaşlar görevden ayrılan muhafızlara muhafız olunca g... kalktı gibi tabırlerde bulunmuslardı şimdi görevli olan kımse yok... yanlış anlaşıldımsa özür diler keyifli oyunlar dilerim...

Tuesday, September 10th 2019, 12:54pm

Turkish

muhafız baskıdan yılmaz forumda baskı kurmaya calısmak yerıneki (eski alıskanlıklar burda sökmez) takıldıgınız konularda veya alınan cezalardan nasıl kurtulurum diye konuşmayı deneyin işe yarıyor,türkçe bilen sadece siz degilsiniz burda admınde var onun için takılmayın oyununuzu oynayın,herkese keyifli oyunlar diler ben magmar türk görevli isterim (duydun degilmi )sizin yüzünüzden adamlar görevli olmaktan korkuyor seytan taşlar gibi mentör muhafız taşlıyorsunuz bence kıymetlerını bilin...

Monday, September 9th 2019, 2:42am

Turkish

- Clamatis - sahsı algılama lutfen sadece neden magmar türk gorevlı yok kelımesı buralara kadar geldı, sussam ıyı olacak yoksa sonu blokeye kadar gidecek,görevınde basarılar dılerım..

Saturday, September 7th 2019, 10:33pm

Turkish

arkadaşlar alıntı yaparken bu forum babanızın malı gibi alıntı yapmayın aradıgımızı bulamıyoruz,aynı alıntı kırk defa alınmaz...

Saturday, September 7th 2019, 10:25pm

Turkish

- Clamatis - güzel yazmısın aradaki fark dıye kıme neye göre fark,50 gmş olan bır kart 2 k altına satıldı ıhalede zamanında sımdı ıse o kartlar 200-250 altın,oyunun kendı hesabına bakarsan herkes multi herkes alısverıs yapıyor.muhafız insiyatifi var bu işte tabi yine kım ve neye göre )

Friday, August 9th 2019, 1:59pm

Turkish

sadece yabancı dil bilmedigimden türce birseyler danısacagım bir görevli aramıstım konu nerelere gitti,bu oyunda en degersiz oyuncu görevlilerdir öyleki kendi aralarında bile,degerden kastım agzıyla kuş tutsa ne yönetime nede oyunculara yaranır.sadece ama yabancı dil bilmeyenlere yol tarif edecek biri lazım

Wednesday, August 7th 2019, 11:51pm

Turkish

neden magmarlarda türk görevli yok,oksuzmuyuz yetımmıyız

Sunday, September 23rd 2018, 1:39pm

Turkish

bazı insanlar (hernekadar ınsan demeye dılım varmasada) sız ne ara bukadar psıkopatlastınız,5 lwl e 19 lwl saldırırmı,onur,tp,gölge kasmadıgınız br savasa nıye gırersınız neyı kanıtlamaya calısıyorsunuz,gercek hayatta becerıksızlıgınızı oyundamı kanıtlamaya calısıyorsunuz

Wednesday, April 25th 2018, 2:24am

Turkish

Quoted from "-Cahal-" @UcanTurk27 Kusra bakma madalyonu eklemeyi unutmuşum: madalyon şu. İlk kez madalyonu satın aldığında şu mesajı Attributes kısmında Quest bölümünde göreceksin Current pet reputation step1 her gün gidip 1 altın verip bu adımı 5'e kadar çıkarabilirsin, adım 1 iken madalyonu kullanıp petini çağırıp kesim yaparsan 1'er 1'er vital substance eşyası düşecek, adım 5 iken yaparsan 5'er 5'er düşecek, vital substance'lar belirli bir miktar olduğunda götürüp Mila'ya verirsen de madalya...

Wednesday, March 21st 2018, 12:36am

Turkish

iyi bir kuralmış sevdim bunu,peki bu kuraldaki(programlar) hakkında cesıtlerını veya nasıl kullanıldıgı hakkında kac muhafız bilgi sahıbı,muhafızlara bu tur bilgi verılıyormu yoksa (olmayan) antıbot dıye admınlermı ceza verıyor,avrupa sanal oyunlar kurallarına göre oyun parası gercek paraya es deger olamaz (bunun ıcın oyunda kural vardır M/7) ve ceza verılemez,pır cezası nasıl verılıyor altına cevrılmeden,enteresan...

Saturday, March 17th 2018, 2:23am

Turkish

Quoted from "-Cahal-" Her neyse yine de cevabı yazayım: Hesap paylaşımı, bir karakteri birden fazla kişinin kullanması durumudur. Bir karakteri sadece o karakteri yapan kişi kullanabilir, şayet o karakteri bir başkası kullanıyor ise o kişi(ler) oyun kurallarını ihlal etmiş olurlar. Cezası ise belirli seviye gruplarına göre değişiyor. Hesap Paylaşımı durumunda bahsi geçen karakter zindana atılır ve: 1-5 Seviye arası karakterler 50 altın, 6-10 seviye arası karakterler 150 altın, 11-15 seviye aras...