You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 240.

Friday, March 18th 2022, 10:38pm

Author: - Clamatis -

Divorce procedure - Humans

Quoted from "Aiz Wallenstein" 1. Aiz Wallenstein 2. my husband: - Clamatis - 3. Reason: he doesn't play anymore I approve.

Saturday, February 26th 2022, 4:57pm

[NUMBERS] Big Fat Monthly Lottery - March draw

05-07-09-22 02-20-26-18 01-41-23-35 38-42-15-49

Tuesday, February 22nd 2022, 10:28pm

Turkish

Herkese merhaba, Son olaylar herkesin gözleri önünde. Bununla alakalı birkaç kelime yazmak istedim ve yazı yazacak kadar sakin bir kafayı ancak bugün bulabildim. Bilindiği üzere, WoD ekibinde 5 yıldır mentorluk, heraldlık ve muhafızlık gibi görevlerde bulundum. Bu süre zarfında her zaman bana verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım, ki başarılı da oldum. Bu sunucunun ilk Türk baş muhafızı olarak son bir yıldır sizlere büyük bir zevkle, onur duyarak hizmet ettim. Zaman zaman kı...

Saturday, January 15th 2022, 6:44pm

[JANUARY EVENT] Welcome to Las WoDas!

Top Middle Middle Top Bottom Top Middle

Thursday, November 25th 2021, 12:29am

New attack rules clarification

Quoted from "-TheBest-" Dear Human Guards, Due to new attack rules update, I have few more questions: 1. During war with another clan is it alloved to stall enemy players' fights? 2. If yes, how this rule will work for invisible players (as any invisible player could be an oponent from enemy clan)? 3. Please provide clarification for "intentionally stall other players' fights" in general: - is it forbidden to join other players fights? - is there a limit for such joinings per day/week/month/etc...

Wednesday, November 24th 2021, 9:50pm

Saldırı Kuralında Önemli Değişiklik Hakkında

Merhaba, Bugün itibariyle saldırı kuralı tekrar güncellendi ve aşağıdaki madde kurala dahil edildi: "During periods of wars (declared via clan gift to a clan of the same race), the attack rules will not apply to those involved in the war. Retaliatory measures cannot be taken in the Ruins of Khor-Abselon, unless a war declaration has been made. The war can last up to two weeks at a time, after which a one week cooldown period is initiated. During the cooldown period, no further attacks can occur ...

Wednesday, November 24th 2021, 9:43pm

Important Edit on the Attack Rule: Hello, The attack rule has been updated again and it has been decided that the attacks throughout the clan wars which are started by the clan leader sending war gift are not within the rule. To clarify, the attack rule does not apply for the attacks during throughout the clan wars. For further information, you can click here and check the addition under the article of "C". Best Regards!

Tuesday, November 23rd 2021, 9:07pm

Quoted from "-TheBest-" Dear Human Guards, Some entries from new attack rules are not clear for me, so I want to clarify them: 1. Is there a punishement reset after breaking the rules? If yes, please clarify period. 2. "From now, there is an outright ban on attacks in the Ruins of Khor-Abselon." Is it only humans should not attack/curse magmars and magmars should not attack/curse humans, or it is also applicable for attacking/cursing between humans and humans? 3. If some player attack/curse me/...

Monday, November 22nd 2021, 7:52pm

Saldırı Kuralındaki Değişimler Hakkında

Herkese Merhaba, Saldırı Kuralında bugün itibariyle değişikliğe gidildi. Yapılan değişiklikler aşağıdaki gibidir: Artık kural sadece 6. seviye ve altındaki oyuncular için geçerlidir. 7. seviye ve üzeri oyuncular herhangi bir seviyedeki oyuncu tarafından seviye gözetmeksizin saldırılabilir. Saldırıdaki seviye limiti 3 seviyeye indirildi. Özetle, 6. seviye bir oyuncuya en fazla 9. seviye bir oyuncu tarafından herhangi bir sebep olmaksızın saldırılabilir. Ruins of Khor-Abselon bölgesinde herhangi b...

Saturday, November 20th 2021, 11:12pm

Turkish

Quoted from "The Great Khan" Yazıklar olsun gençliğin geldiği hâle bakın! Alexa, Despacito'yu çal Belki bir Alexa değilim ama çalabilirim çok istersen. ¡Ay! Fonsi, DY Oh, oh no, oh no (oh) Hey yeah Diridiri, dirididi Daddy Go! Sí, sabes que ya llevo un rato mirándote Tengo que bailar contigo hoy (DY) Vi que tu mirada ya estaba llamándome Muéstrame el camino que yo voy Oh, tú, tú eres el imán y yo soy el metal Me voy acercando y voy armando el plan Solo con pensarlo se acelera el pulso (oh yeah)...

Saturday, November 20th 2021, 9:16pm

Turkish

Ö D E M E Y İ N Quoted from "Cold Kingdom" malzeme mağazasındaki eşyalar ve diğer mağazadaki eşyalar çok pırlantaya yönelik Ö D E Y E M İ Y O R U Z lüütfennn bir şey yapınnnnnnnnnnnnnnn

Sunday, November 7th 2021, 10:04pm

14. Yıl Dönümü Gelişmeleri ve Görevlerin Açıklaması

Kıymetlü Hair Kıtasının medar-ı iftiharı, dosta korku düşmana güven verenlerin kelle uçurucusu, Sheara'nın ve Ejder'in asi çocuğu Hakan-ı Ekber, Hakan the Khan, Khan the Hakan, The Hakan Khan, The great Khan, Khan-ı Kebir biraderim; Pek kıymetli sualinizi an itibariyle okumuş ve üzerine bizatihi biraz daha tetkilerde bulundum. Hadiseler kısmında da addedildiği üzere, bu mel'un ve kaknem mahluk pek muhtemeldir ki 3 gün 17 sa'at ve 4 dakika sonra meydana gelecek olan olayın ikinci bölümünde aynen ...

Saturday, November 6th 2021, 11:50pm

Sevgili Hakan the Khan, Khan the Hakan, The Hakan Khan, The great Khan, Khan-ı Kebir kardeşim. Sualleriniz üzere meseleyi tetkik ettim ve bahsi geçen hayaletin hadisenin bir sonraki raddesinde ortaya çıkacağını tespit etmiş bulundum. Bu yaratığı Sheara'ya kavuşturmak için yapmanız lazım gelen şey ise, hadisenin bugünkü halinde cereyan ettiği üzere, her iki saatte bir ortaya çıkan yaratıklar gibi zuhur edecek olan hayaleti, evvelinde diğerlerine yaptığınız gibi dövüşlere katılmanız icab etmesidir...

Saturday, November 6th 2021, 11:44pm

Problem after Client reinstall

Hello, Please try logging in, using the mycom at the beginning. When you log in via the cube (mycom), most probably your problem will be fixed. Best regards!

Tuesday, November 2nd 2021, 11:01am

Hair Kıtasının medar- iftiharı, dosta korku düşmana güven verenlerin kelle uçurucusu, Sheara'nın ve Ejder'in asi çocuğu, - Clamatis - Hazretleri'nin Magmar Diyarı'ndaki saye-i şahanesi olan Hakan the Great kardeşim, öncelikle senin de 14. yılın mubarek olsun. Yaptığın eklemeler ve tamamlayıcı malumatların için zat-ı şahanene şükranlarımı sunarım.

Monday, November 1st 2021, 7:06pm

Herkese merhaba, 14. yıl dönümüyle alakalı gelişmeleri ve bunları almak için neler yapmamız gerektiğine dair bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. İyi eğlenceler! 1. Adventure - Chefs of a Feather Cook Together City Fair bölgesindeki organizatörde kek yapıyoruz. Kekin ilk tarifi : Lucky Number 14 Candle 1 pcs, Strawberry in Chocolate 1 pcs, Cocoa Beans 1 pcs, Egg 1 pcs, Sugar 1 pcs, Wheat flour 1 pcs. Kekin ikinci tarifi: Salt 1 pcs, Egg 1 pcs, Wheat flour 1 pcs, Sinewy meat 1 pcs, Hot Pepper 1 pcs...

Monday, November 1st 2021, 3:51pm

Turkish

Merhaba Turkuaz, Harika camları scroll of dilution adlı tomarı gri güç iksirlerinin üzerinde kullanarak da elde edebilirsin. İyi oyunlar dilerim.

Sunday, October 31st 2021, 12:20pm

Flash issue

Hello Dahna, You can follow the steps in this linkin order to solve your issue.

Thursday, October 7th 2021, 10:18pm

Turkish

Quoted from "Cold Kingdom" clamatis abi bu mighty nasıl hala oynayabiliyor oyunu ya? adam nickini türk katili yaptı ve hala oynayabiliyor tamamen yasaklanması gerekmiyor mu? adminler neden tamamen silmiyor bu adamın hesabını? Merhaba, Bu oyuncuyla alakalı gerekli işlemler yapılmış olup tekrarı durumunda da bahsi geçen işlemler ağırlaştırılarak uygulanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Monday, October 4th 2021, 12:43am

Turkish

Quoted from "Turkuaz" kac gundur ates hanlıgındakı arkadaslar ve ben ıkı kısı yuzunden ne meslek kasabılıyoruz ne kesım yapabılıyoruz lutfen artık bu kısılere bır ceza verın ben bıktım kendı aralarındakı kufurlesmeden sonra bıze donduler ve hala kesılmedı yaptıkları sabah sekızden berı su saate kadar yaptıkları bıtmedı sucu olmayan ınsanların rahatsız edıldıgı bu durumun artık sona armesını ve kısılerın cza yemesını ısıtıyorum lutfen artık bır seyler yapın Merhaba Turkuaz, Durumu bana forum öze...