You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 52.

Tuesday, January 1st 2019, 10:04am

Author: -ShaRPNeSS-

Turkish

petlerle ilgili bina ve pet skilleri hakkında türkçe açıklama lazım ....

Wednesday, August 29th 2018, 10:49pm

[NUMBERS] Big Fat Monthly Lottery - September Draw

44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 36 - 35 - 34 - 33 - 32 - 31 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 16 - 15 - 14 - 13 - 12 - 11

Wednesday, June 13th 2018, 11:56pm

Matchday 14-06-2018

http://www.warofdragons.com/user_info.php?nick=-ShaRPNeSS- RUSSIA 1:0 SAUDI-ARABIA

Saturday, May 12th 2018, 9:57pm

Turkish

ekarteciyim. yüzükleri intituon ağırlıklı cellat yüzükleri almıştım. talentleri de intituon seçtim. arada bir kritik vurma şansım artsın diye. pek etkisi olmadı. aksine intiuton'ı azalttıkça daha çok kritik vuruyorum. bunun mantığını açıklayabilecek olan var mı ) ekarteciyim diye full agility yüklenirsem de ekarte sayım azalıyor galiba... bunun mantığını kavrayabilen var mı? en çok ekarte ve azami kritik vurma şansımı nasıl bir kombinle sağlayacağım...

Friday, May 4th 2018, 3:05pm

Turkish

Quoted from "-Cahal-" Quoted from "-ShaRPNeSS-" euro 5 lira olmuşken insanın oyuna para yatırası gelmiyor. bu server en az parayı türklerden kazanıyordur. bir ara foruma admin tarafından bi başlık açılmıştı türk serverı açılması konusunda ne diyorsunuz diye. sonra başlık silindi her şey unutuldu. bence bizim ağır abiler bu konuyu tekrar gündeme getirsinler. kaçak türk serverı yerine resmi türk serverında oynayalım. burda devam ettiğimiz sürece oyunun sahipleri bile, bizi para kazandırmayan-iste...

Friday, May 4th 2018, 2:15pm

Turkish

Quoted from "_Hunterskull_" @-sharpness- buraya taşınma sebebin zaten masraflar ve yük külfetleri idi. Sen tekrar resmi sunucu açılsın diyorsan o masraflar tekrar çıkacak firmanın başına. Oyunda oyuncu olması para yatırsın ya da yatırmasın onlara yük sayılmaz. Çünkü senin oyunda olman diğer oyuncunun para yatırması için bir neden. Sen yatırmazsan yatırmayabilirsin. Ama sen gidip ben başka serverda oynayım orda para yatırcam dersen hem normal kazandığını kazanamaz hem oranın masrafı olacağından ...

Friday, May 4th 2018, 11:56am

Turkish

euro 5 lira olmuşken insanın oyuna para yatırası gelmiyor. bu server en az parayı türklerden kazanıyordur. bir ara foruma admin tarafından bi başlık açılmıştı türk serverı açılması konusunda ne diyorsunuz diye. sonra başlık silindi her şey unutuldu. bence bizim ağır abiler bu konuyu tekrar gündeme getirsinler. kaçak türk serverı yerine resmi türk serverında oynayalım. burda devam ettiğimiz sürece oyunun sahipleri bile, bizi para kazandırmayan-istenmeyen müşteriler olarak görecekler ve görüyorlar...

Thursday, October 19th 2017, 3:57pm

Turkish

evet aynı anda iki bilgisayardan giriş yapmış durumda değildim. adminler de bu sistemi tam oturtamamışlar herhalde. en iyisi bir daha ev bilgisayarından başka yerde girmemek.

Thursday, October 19th 2017, 1:20pm

Turkish

Quoted from "-Cahal-" Quoted from "-ShaRPNeSS-" selam. normalde sadece evimdeki bilgisayarımdan giriş yaparım fakat 5 aydır asker olduğumdan askerlik yaptığım ilde dayanamayıp internet kafede bir kaç kez giriş yaptım. neyse şimdilerde evime döndüm. bugün evdeki bilgisayardan giriş yapayım dedim. "your ip adress banned" vs. falan dedi. 2 dk sonra tekrar giriş yaptım bu sefer oyuna aldı. şu an hiç bir sorun yok. madem bir sorun yoktu neden ilk girişimde böyle bir uyarı yazısı aldım. bilen var mı ...

Thursday, October 19th 2017, 9:54am

Turkish

selam. normalde sadece evimdeki bilgisayarımdan giriş yaparım fakat 5 aydır asker olduğumdan askerlik yaptığım ilde dayanamayıp internet kafede bir kaç kez giriş yaptım. neyse şimdilerde evime döndüm. bugün evdeki bilgisayardan giriş yapayım dedim. "your ip adress banned" vs. falan dedi. 2 dk sonra tekrar giriş yaptım bu sefer oyuna aldı. şu an hiç bir sorun yok. madem bir sorun yoktu neden ilk girişimde böyle bir uyarı yazısı aldım. bilen var mı acaba?

Tuesday, March 21st 2017, 12:56pm

Which one is easier? BROTHERHOOD OF VIRTUE or BRINGERS OF EVIL?

bov red badge = 2000 gold (including everything) boe red badge = 2600 gold (including everything)

Sunday, March 19th 2017, 5:57pm

Effect/valour rate at Talaar

Quoted from "Nefertiti" Quoted from "-UnderWorld-" So you can bless hard as long as you have few hp bless. True, but not entirely The amount of valour you get is calculated by all your stats: Agility, Intuition , Protection, Strength, Vitality(HP). So the greater you buff yourself, the less valour you get (the colour of the buff does count: ex. green soup vs. purple soup). In this case, a purple/red dressed opponent will recive less valour than a blue/green dressed one (assuming their damage is...

Sunday, March 19th 2017, 2:42pm

well. how can we evaluate which effect "heavier" than others. for example elder bless may be heavier than warlord effect. then we should calculate our effect's severity :d but this is detail, not important. thanks for answering

Sunday, March 19th 2017, 1:02pm

is it true that if you have less effect you can gain more valour in talaars? for example 2 player who did same damage (20k vs 20k) less effect player gaining more valour than more effect player if they did same damage?

Wednesday, March 15th 2017, 5:39pm

Turkish

bu durum çok riskli. gerçi ben bir tek ev bilgisayarından oyuna giriyorum benim öyle bir sorunum olmadı ama mesela bilgisayarda ip değişim programları bazen açık kalıyor. mesela cyberghost, hotspot gibi. lazım oluyor malum ) neyse bugün cyberghost programı romanyadan bir ip vermiş bana. bu IP ile internette dolaşıyorum, bi baktım oyun açık. direk kapattım oyunu. yani dünya üzerinde bu programı kullanan başka birine de aynı ip denk gelirse ve o da dwar oyuncusuysa nolacak bilmiyorum

Saturday, February 25th 2017, 10:46am

Turkish

Quoted from "UcanTurk27" Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben bu God of The Curse and the Dead madalyasını ve Great Dragon madalyası almak istiyorum ancak birçok şey vermeme rağmen hala kabul etmedıklerını söyluyorlar ne vermem lazım özel olarak ya da böyle vermeye devam mı etmeliyim? Şimdiden teşekkürler. 3 seçenekten en fazla kaynak isteyeni vermen lazım. mesela ölüler için 210 fiery carnelian, 113 fiery carnelan, 20 fiery carnelian şeklinde üç şeçenek varsa 210 vermen lazım

Wednesday, February 22nd 2017, 4:32pm

tallar interserver

Quoted from "pallinium" Quoted from "-ShaRPNeSS-" i have concern about de and pl server players are very strong then? die in real or simply in game?!?! or maybe prefer BF in .com dead respect BF in interserver active? better try won and lose respect hiding for fear i dont fear.......................

Wednesday, February 22nd 2017, 9:25am

tallar interserver

i have concern about de and pl server players are very strong

Thursday, February 9th 2017, 1:32pm

Turkish

official türk serverı hakkında yeni gelişmeler var mı. neye karar vereceklermiş

Wednesday, January 18th 2017, 1:01pm

Turkish

ne demek