You are not logged in.

Search results

Search results 1-5 of 5.

Wednesday, June 8th 2016, 12:41am

Author: mert580

Soygun

1 Bilet 10 altın olurda bu kadar olmaz ayıp denen birşey var ya soygun resmen. Birde utanmadan (Yönetim bu etkinlik için sponsorluğu üstlendi,o açıdan bazılarınızı güzel ödüller bekliyor.) yazmışsınız.

Friday, March 4th 2016, 1:04pm

Soygun

Soyguncu oyun yönetimi iş başında Sen harcıcaksın pazarda 50 altın alıcan ludiyali yada vericen 1.50 altın alıcan ludiyali

Wednesday, January 6th 2016, 10:12pm

Turkish

Aynı pcden oyuna giren oyuncuların karşılaştığı riskler konusunda bilgilendirme Quoted from "onurum tr" Arkadaşlar bildiğiniz gibi oyunda temel olarak her çarın oyuna bağlandığı ayrı bir pc olması gerekiyor , pc kimlik numaranızı oyun içindeki en özel güvenlik bilginiz olarak görüp başka oyuncuların kullandığı pclerden oyuna girmemenizi veya başka oyunculara da kendi pc lerinizi kullandırmamanızı tavsiye ediyoruz , bunun dışında olan durumlarda kendiniz risk almış oluyorsunuz, bu konuda maddeler...

Saturday, January 2nd 2016, 1:56pm

Turkish

Tr serverında arnuvanda afedersiniz yalakaları burda yabancılara toz kondurmuyolar.Mülteci vazifesi görüyoruz.Muhafızlaraa birşey soruyoruz sıkıla sıkıla cevap veriyolar.Gerçekten Kumluk kardeşime hak vermeye başladım artık.Tr servarının kapanmasının en büyük nedeni bizim muhafızlar ve sayın adminimiz Arnuvandadır.Dogruları konusanı her zman bloke ederler misal benim gibi. Çogu kişi okumuştur ama yinede paylaşıcam Hatırlarsınız bir haber yayınlanmıştı zamanında ve denilmişti ki "Artık pırlanta 1...

Wednesday, December 2nd 2015, 1:04pm

Turkish

Aynen öyle bu yöneticiler baya kazıkçı 1 bakıra alırdık eskiden %1000 bi artış olmuş.