You are not logged in.

Search results

Search results 1-8 of 8.

Tuesday, February 21st 2023, 10:52pm

Author: DeLi_CoCuQ

Turkish

Quoted from "BYZERG" Quoted from "DeLi_CoCuQ" Quoted from "Turkuaz" bu gorevin sonunu getirebilen var varsa yazabılırmı Quoted from "Turkuaz" bu gorevin sonunu getirebilen var varsa yazabılırmı Arkadaşlar daha önce de sorulmuş ama cevabını göremedim. Davetsiz Demonololist Misafir görevinin bitiren arakdaşlar görevini buradan anlatabilir mi? Ben de iblis davet töreninde kaldım belki örev sonu belki devamı var dilemek . Lütfen cevapları yazabilir misiniz ? *Seçtiğiniz öğeyi tencereye atan iblis b...

Saturday, February 11th 2023, 1:09pm

Turkish

Quoted from "Turkuaz" bu gorevın sonunu getırebılen varmı varsa yazabılırmı Quoted from "Turkuaz" bu gorevın sonunu getırebılen varmı varsa yazabılırmı Arkadaşlar daha önce de sorulmuş ama cevabını göremedim. Uninvited Demonololist Guest görevinin bitiren arakdaşlar görevi buradan anlatabilir mi ? Ben de iblis çağırma ritüelinde kaldım belki örev sonu belki devamı var bilemiyorum . Lütfen cevapları yazabilir misiniz ? *Throwing the item you have selected into the pot, the demonologist takes out...

Monday, January 18th 2021, 1:32am

Dövüş Alanları

Arkadaşlar bana dövüş alanlarını anlatabilecek birisi var mı ? Talaars Kristal Alanı Arena nedir Katolik arena niye kenarda yazıyor buralarda nasıl dövüşülür ? Şu zıkkım onur nasıl kasılır biri anlatabilir mi ? Yıllardır oyunu oynuyoruz zaten ayda yılda bir girebiliyorum onda da golemleri bile zor kesiyorum bari ekipmana bezel taktırayım dedim onda bile onur istiyor .Eskiden buralara girerdim çıktığımda onur artması yerine sürekli sıfırlanıp çıkıyordum . Lütfen birisi anlatabilir mi ?

Friday, August 28th 2020, 3:20pm

Turkish

Quoted from "- Clamatis -" Quoted from "DeLi_CoCuQ" Felsefe Taşı Bilmecesi görevine başladım da benden 1 Phkadd çağrı veya saldırı muskası ile 1 pırlanta istiyor . Pırlantayı ister bankadan al ister düşman bankası soy diyor . Düşman bankası soyamayacağıma göre bankadan almam lazım. Phkadd çağrı veya saldırı muskasını nasıl bulabilirim ? Bankadan 1 altın karşılığında 1 pırlantayı nasıl alabilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim 1 altın karşılığı 1 pırlanta alamazsın. Önerim 0,01 pırlanta çekm...

Wednesday, August 19th 2020, 9:48pm

Felsefe Taşı Bilmecesi

Felsefe Taşı Bilmecesi görevine başladım da benden 1 Phkadd çağrı veya saldırı muskası ile 1 pırlanta istiyor . Pırlantayı ister bankadan al ister düşman bankası soy diyor . Düşman bankası soyamayacağıma göre bankadan almam lazım. Phkadd çağrı veya saldırı muskasını nasıl bulabilirim ? Bankadan 1 altın karşılığında 1 pırlantayı nasıl alabilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Wednesday, August 19th 2020, 8:04pm

Turkish

Quoted from "vermili0n" Quoted from "DeLi_CoCuQ" Öncelikle selamun aleyküm. Su altı diye bir mekan varmış orada daha fazla para ve daha fazla exp alabiliyormuşuz.Benim hesap 9 yıllık ama toplasanız 9 ay oynamamışımdır. En kesintisiz oynama sürem 1 hafta felandır o yüzden oyunu bilmiyorum gözüyle bakıyorum. Hayatım boyunca hep hayallerimin peşinden gitmeyi hedeflediğim için ilk önce zorb almak istiyorum ve sonrasında 6 level barbar itemlerini hazırlayıp seviyeyi 6 yapmak istiyorum. Tabi bu arada...

Wednesday, August 19th 2020, 1:37am

Su Altı

Öncelikle selamun aleyküm. Su altı diye bir mekan varmış orada daha fazla para ve daha fazla exp alabiliyormuşuz.Benim hesap 9 yıllık ama toplasanız 9 ay oynamamışımdır. En kesintisiz oynama sürem 1 hafta felandır o yüzden oyunu bilmiyorum gözüyle bakıyorum. Hayatım boyunca hep hayallerimin peşinden gitmeyi hedeflediğim için ilk önce zorb almak istiyorum ve sonrasında 6 level barbar itemlerini hazırlayıp seviyeyi 6 yapmak istiyorum. Tabi bu arada su altına girip daha fazla para ve daha fazla exp...

Sunday, November 15th 2015, 1:15pm

Turkish

Türkçe alan hı ? iyiymiş