You are not logged in.

Search results

Search results 1-2 of 2.

Thursday, November 29th 2018, 12:23pm

Author: DoktorElma

Turkish

Oyun ölüyor bir şeyler yapın gibi bir derdim yok,oyunu bırakalı uzun bir zaman oldu.Eskiye özlemden dolayı arada bir girip bir şeylere bakıp çıkıyorum.Aklımda kalan birkaç şeyi söylemek,sormak içinde dün hesap açtım. Ayrıca 2014 yılını hatırlamanız güzel,daha eskisini de hatırlıyorum ben şahsen.İhaleye girin, kaç eşya var ? Gereksiz ıvır-zıvırı saymazsak tüm ihalede 35-40 eşya anca var.Gereksiz ıvır-zıvır ile birlikte 60-70.Oyunun hangi döneminde böyle bir şey gördünüz ? Benim hatırladığım dönem...

Thursday, November 29th 2018, 1:18am

Author: DoktorElma

Turkish

Uzun zaman önce oynuyordum,bırakalı oldu biraz.Özlemişim oyunu ama maalesef ölmüş veya ölmesine çok az kalmış.Pazarda bir şey yok.Yeni başlayan birisinin yüksek miktarda pırlanta almadan yarışabilmesi çok zor Vs vs Her ne kadar tekrar başlamaktan girince vazgeçsem de söylemek istediklerim var (birkaç da soru ) 1)-Q- eski insan muhafız veya mentordu sanırım,illegal yaptığı işler ortaya çıktı ban yedi vs , neden hala forumda ziyaretçi _q- or/and mustang tarzı bir yazı var ? ( 3-4 ayda bir foruma g...