You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 151.

Tuesday, April 16th 2013, 8:15am

Author: MindFreaK

Bulgarian

Честито...!!!

Wednesday, April 3rd 2013, 9:00am

Author: MindFreaK

not fair

What's wrong with the game...? How about everything? The system, the people, even the damn mobs are retarded... Be a big boy, swallow the sadness and move on.

Saturday, January 26th 2013, 11:01am

Author: MindFreaK

Bulgarian

Хах, да... и аз го видях това, в клана хората се оплакват... Сега този Cloister of Visions са го затворили за ремонт... да видим какво ще излезе... Пък и аз сега както бия 10 ниво крофдори... ами те дават не повече от 16-17 сребро на бой, смешна работа... гаргите 9 ниво ми даваха повече... Нямам думи просто...

Saturday, January 19th 2013, 7:04pm

Author: MindFreaK

Bulgarian

хаххахах за това последното съм съгласен...

Saturday, January 19th 2013, 12:04am

Author: MindFreaK

?? problem in software

sourav086 If your right-click function is failing, there are two common reasons to cause that problem: 1. Your Internet Explorer browser is outdated (version 6 or 7). For Windows XP, please update to version 8... and for Windows Vista or 7 - latest version is 9; 2. Outdated Flash Player as pompei mentioned above. Keep in mind that running Flash Player updater from Adobe site will not change the version of the Flash Player for the Game Client.

Friday, January 18th 2013, 11:36pm

Author: MindFreaK

Bulgarian

Mysteri То всичко със упоритост се постигало казват... Честита Нова Година на малкото хора, които още помним пътя към Българската част на форума! Дано тая година ви се получи всичко, което искате... било то в играта или реалния живот. Аз все още съм наоколо... ама комуникационната част от играта леко я пропускам, че ми е малко досадна. В клана като си включа чата и гледам как се сипят приказки по-бързо, отколкото мога да ги чета, и просто се отказвам... cryocore Аз мисля скоро да се присъединява...

Thursday, December 27th 2012, 4:26am

Author: MindFreaK

Bulgarian

Мен наскоро играта ме изхвърли като влизах в Темпъл... бях в група с един младеж от клана. Той влезе, аз не - даде ми нещо от сорта на грешна парола или нещо такова и останах на началната страница на полския съръвр. Пиша на съпорта така и така, изрита ме играта, сложи ми наказание от едно злато, платих го... Съпорта ми връща "Ти плати ли си 1 злато наказание? И ако си го платил, после случи ли се това пак?" Пиша им пак... "Да, платих... и не, не се случи повече." След 2-3 дни получавам решението...

Thursday, December 13th 2012, 4:26am

Author: MindFreaK

Bulgarian

Видях я аз... добре си я направил наистина. Трябва да има едно такова местенце, където да се помести такава информация. То ако започнем за всичко да пишем билетчета на съпорта..... Те и без това сега не ни бръснат много много... А грешки си има колкото искаш. Аз даже започнах вече да не им обръщам внимание... ) А някой да има информация за тия кланови войни какво стана...? Уж събираха отряди опитни мишки за тестове, явно всичко е минало окей там... Пуснаха ги веднъж за всички... и до там.... Мал...

Thursday, October 4th 2012, 1:15pm

Author: MindFreaK

Bulgarian

-_-HouseMusic-_- Браво бре! То наистина как да го видиш това "Bulgarian" ...

Friday, September 14th 2012, 9:02am

Author: MindFreaK

Bulgarian

lugeorgiev абе пробвах се да ти кажа... ама мойта луда котка 5 ниво малко са и зор тварите 9 ниво... Грозно заседнах аз със ездитните умения и сега ме спукват от бой на арената... Човек от млад като не се научи да пести, така става... )

Saturday, August 11th 2012, 10:20am

Author: MindFreaK

Bulgarian

han asd Не знам за другите ама при мене отпуска няма... ) бачка се яко и почти не остава време за играта... Пък и някакво досадно като че ли стана...

Wednesday, June 20th 2012, 11:32am

Author: MindFreaK

Bulgarian

Mysteri Я я кажи по-точно за какво иде реч, че ме зачопли сега...

Friday, June 1st 2012, 7:22am

Author: MindFreaK

Quest (Mystery of Fay-go)

In addition to that... you can have 2 people send you the souvenirs you need... and the third one you can make yourself... and keep it in your backpack in order to complete your quest. After that, you can sell it to someone who needs it... )

Wednesday, May 30th 2012, 9:19am

Author: MindFreaK

Bulgarian

Това на мене само веднъж ми се е падало досега, т.е. един от фрагментите... От тогава повече не съм видял подобно... само май веднъж в аука и то беше към 10-ина злато... А подложката дали не беше 100...

Wednesday, May 30th 2012, 9:15am

Author: MindFreaK

Quest (Mystery of Fay-go)

Hello there! In order to receive a Souvenir Draft, you need to complete the quest An Unusual Invention. You can get this quest by speaking to Globius at Pacifist Hills. However, once you complete the quest, you'll have the opportunity to choose only One of the three drafts. The rest of the souvenirs you will have to buy from other players. Good luck with your quest!

Tuesday, April 10th 2012, 7:30am

Author: MindFreaK

Bulgarian

Хаааа... булка... Недей ме гледа, че съм инвалид... ше те разнасям като пръскачка из лозе... :beeee:

Monday, April 9th 2012, 8:01am

Author: MindFreaK

Bulgarian

lugeorgiev С тези куестове за сити чартъри не могат ли да се взимат по-тънко очи...? Аз пробвах няколко пъти и с малко късмет си изкарах 4-5 очи за някакви стотинки... И честито за медалчето... Радвам се да видя, че има сериозни играчи още... ) Айде сега ела на платото да ти ударя една суровакничка...

Tuesday, March 6th 2012, 10:56am

Author: MindFreaK

Bulgarian

На 98% валор съм аз... скоро ще ставам шампион Не че ще ставам много лош де... ама и аз да видя нещо синьо по себе си...

Sunday, March 4th 2012, 5:44pm

Author: MindFreaK

Bugged Event

Hello! I just want to report about a malfunctioning event, I forgot its name but it takes place at Lumirya Waterfall. 16:35 You have been attacked by Bloody Atshi Bat [6] . These appeared like 5 mins ago and attacked me, and as my level is way higher I got a Degradation Curse that greatly reduced my HP and strength. No notice about the event starting appeared... it doesn't even exist in the list of events... Please, fix that as it is annoying and I'm wasting money on something that shouldn't be ...

Thursday, March 1st 2012, 9:00pm

Author: MindFreaK

Night Stealers Quest

Oh, please ignore the above... I should have read the introduction