You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Sunday, March 11th 2012, 12:08am

Author: Bebe Grasu

Leechers in Inter-Server CCs

@Kenshin - screenshot of the instance results is very relevant especially in this case. @UltimateGameman - We know where to report, but our experience tell us something else: nothing will happen to them, so no point to do it. Check my link and see some rigged arenas and the players didnt get any punishment. All we get is an official response like "PL Magmar Guards have been notified in details.". Doesnt help me too much to be honest. My oppinion is the "reporting" thing it get lost on the road, ...

Saturday, March 10th 2012, 8:24pm

Author: Bebe Grasu

Leechers in Inter-Server CCs

http://s1017.photobucket.com/albums/af29…LeecherinCC.jpg Problem is that the leechers are from other servers, we cant touch them and guards are very inactive or permisive. Ive complained about non-combat in arena with very high probability o being rigged some days ago and guess what? They are nice and clean. Nothing happened. In this case im asking admins to tell us if we can do the same. Im tired of doing almost everything to win and some other players come and gain valor on my back. Also admin...

Friday, October 1st 2010, 7:56pm

Author: Bebe Grasu

Romanian

@Skn - asta s-a intamplat demult, au trecut cateva luni de zile de atunci. La momentul respectiv am postat pe forum si am rugat si vreo 2 colegi de-ai tai de clan sa iti transmita asta. Eu am depasit momentul, aia a fost reactia mea imediata (la cald, cum s-ar spune). Intre timp a aparut forumul asta nou si niccci posteaza sa incercam sa pastram sectiunea asta cat mai curata. Cam asta e contextul, daca tu vrei sa porti ranchiuna e treaba ta. Nu imi pare rau ca am spus-o, banuiesc ca nici tie nu ...

Friday, October 1st 2010, 8:22am

Author: Bebe Grasu

Romanian

@Skn - de facut ai facut-o, ai dat o perversa ca pe Targu Ocna si ai fugit . Nu are rost sa o mai lungim. Nu mi-a placut, simteam nevoia sa o spun si asta e. Faceam la fel si daca eram la humani, nu mi-e frica de niste imagini care se deruleaza pe monitor. Am facut-o cu hero, cu tot clanu' alpha si o fac cu oricine si ori de cate ori e nevoie. Nu vad de ce trebuie sa te simti lezat de afirmatia mea, am putea sa iesim la bere si sa ne ardem in joc. Doar ca actiunea aia, la momentul ala nu mi-a pl...

Friday, October 1st 2010, 12:13am

Author: Bebe Grasu

Romanian

Mai pompi, e ca in bancul ala cu paznicii de la cazanele cu smoala. Romanii nu aveau nevoie de paznic pentru ca in cazanul lor, cum se apropia unul sa iasa, ailalti il trageau repede inapoi. Amu', eu nu generalizez. Marea majoritate sunt ok, dar se mai gaseste cate unu dornic de afirmare.

Thursday, September 30th 2010, 11:47pm

Author: Bebe Grasu

Romanian

@Skn - pentru ca m-ai vazut pe insula, ti-ai dat cu potiune de exe si m-ai atacat. Nu ai avut nimic de castigat, m-ai atacat fara sens. Te-a facut sa te simti mai bine? DOBITÓC, -OÁCĂ, dobitoci, -oace, subst., adj. 1. S. n. Animal patruped (domestic). 2. S. m. și f., adj. (Peior.) (Om) care este lipsit de inteligență sau de bun-simț. – Din sl. dobytŭkŭ. Copiat din DEX. @Niccci - am spus ca argumentez, nu fac afirmatii gratuite

Wednesday, September 29th 2010, 10:20pm

Author: Bebe Grasu

Romanian

Ce inseamna "curata"? Adica nu mai pot sa ii spun lui Skn ca e dobitoc? Sau lui emma_motz ca e cap patrat? Chiar daca argumentez?