You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 160.

Monday, March 27th 2017, 9:47pm

Author: Jack Sparrow

Unbalanced player transfer

Quoted from "River_Diss" if you dont remember, thats bad. because we do it )) very well. it was like 10 humans vs 1 magmars. we told admins to balance the game, but nobody did anything. I think I remember all nine years since I play here, I remember well AHL & GfH in human land. I remember the first elite Liqvidator.I remember, I remember well, but it is not fair to cry, admins always helped the major magmars clans (humans too). Small memory of good times

Monday, March 27th 2017, 9:03pm

Author: Jack Sparrow

Unbalanced player transfer

Quoted from "River_Diss" wow ) since years we are playing with more humans on this server ( i remember the time where magmras were absolute outnumbered by humans) and now we get 4 more magmars and humans are crying like babys. deal with it !! we still have more humans than magmars here, you are just blind to see it. When was this time?

Friday, October 21st 2016, 10:59am

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Няма ни играчи, ни писатели вече. От доста време така я "играя", нещо нямам стимул за по различно. Айде честити ти 9 години, след някой ден и аз ставам на толкова.

Wednesday, November 25th 2015, 12:38am

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Верно че го занимарихме този форум, не че ми остава време но това е друга тема. Какво ново става, нещо за бой и ... има ли?

Saturday, August 22nd 2015, 12:50pm

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Виждам само шлемче ти останало да сложиш на твоята, и аз от бая време зная и си приготвих дрешки даже малко контрабанда направих ...евтини дрехи като ми попадаха ги купувах сега скъпо продавам. Хахах тези са толкова откъснати от играта че незнам кво да ги коментирам, добре че са играли и играят с бъгове и програми иначе са много зле.

Sunday, August 16th 2015, 10:25am

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Как сте бе хора приготвихте ли се за ъпдейта, облякохте ли сянките?

Tuesday, March 3rd 2015, 10:53am

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Честит национален празник!!!

Thursday, December 25th 2014, 11:53am

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Весела коледа на всички!

Sunday, December 14th 2014, 11:59am

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Вили преди имаше много инстанти поне на 13 ниво. Много играчи който бяха зад мен по ранг вече са ме минали, сега никой не се записва.Иначе ми е все тая дали с червени ще ги бия или със сини, 95% си остават същите некадърници.Аурата доста я закъсняха, неуспях да си опазя 3 годишния щит който беше 1/1

Saturday, December 13th 2014, 11:40am

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Нещо интересно няма ли да пуснат покрай празниците, я някой инстант, я някой панаир за червени дрехи. Абе тоз админ нормален ли е защо спря инстантите с червени дрехи, мярнах малко голям рев за тях.

Thursday, December 11th 2014, 1:19pm

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

А бяха времена когато не слизахме от топ 3

Saturday, April 19th 2014, 8:26pm

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Хехе аз като казах весело, при теб са пристигнали с дайретата и зурли да ти играят направо

Thursday, April 17th 2014, 3:07pm

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

А при мен няма лагове, а и новите пекани ми се струват . Да арени не съм хващал но пък на 13 има таларси. Другия месец и турския сървър щели да местят при нас, така че се очертава весело.

Monday, April 7th 2014, 10:48am

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Много замрял форума, всички ли сте спрели да играете или вече не ви се пиши. Гледам нови юнаци са дошли от другите сървъри , дали няма българи сред тях?

Friday, August 23rd 2013, 9:43pm

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Кво да не се впрягам, изипахте се незнам колко човека, поне ме знаеш че невикам помощ никога Той даже си почна супре равностойно боя махна ми скролове ама кво се наплаши ... Влизай на неслома , поне няма кво да губишверно пари е ама пък на 13 се вадят много Примен пари има, няма инстанти, колкото бързам по бавно става ...

Friday, August 23rd 2013, 10:12am

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Аз приятелски ви го написах, вий ако искате разбирайте. Ако някой не може да се бие 1 в1 да не го отнесът помощниците му следващия път.А и не са скъпи огледалата 1 зл нищо пари)

Thursday, August 22nd 2013, 9:04pm

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Убиеш един и цялото стадо се изсипва ,баси човек 1 в 1 да не направи нищо Другия път със скрол и огледало че да няма сърдити

Saturday, July 27th 2013, 10:38pm

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

хехе късмет беше че влезе в края на първия бой, иначе бях пребил критовача и довършвах шанкарата 16лвл ... честно идваше ми да ви изпера едно огледало след първия бой Ама пък бяха интересни, моя нямаше 16 лвл животинка и голяма мъка , накрая дето аз ви убих животните нямах никъв валор

Saturday, July 27th 2013, 1:21pm

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

Браво хубави битки, ама що ги ползвате тез скролове непомагат чак толкоз

Wednesday, July 17th 2013, 12:08pm

Author: Jack Sparrow

Bulgarian

мда много ми беше съмнителен да нападнеш 9 ниво ей така,не е в твой стил :Р не си струва да хабиш сумони заради една смърт, освен ако неси тръгнал да биеш някой отворко