You are not logged in.

Search results

Search results 1-11 of 11.

Wednesday, April 13th 2011, 11:31am

Author: Zy el

Romanian

erWarrior nu mai imi trimite mesaje ca nu mai vin in tallars pentru o perioada...o sa ma vezi acolo cand revin.

Monday, April 4th 2011, 9:06am

Author: Zy el

Fight not loading

http://www.warofdragons.com/fight_info.p…00281310&stat=1 I was attacked today in Plateau of Silence by player DIMK45 (http://www.warofdragons.com/user_info.php?nick=DIMK45) at 07:57 server time. Fight started but I never saw the human player and at 07:59 07:59 Fight ended: Attack on Zy el. 07:59 Some of your items have been damaged: Unicorn Armour (-1), Unicorn Sword (-1), Unicorn Helmet (-1), Great Titan Ring (-1). 07:59 You have sustained a Body injury. and even now when I'm writing this threa...

Thursday, February 17th 2011, 11:36am

Author: Zy el

Romanian

Pt Jacob ... sper ca ai avut o zi proasta de ai putut as injuri in halul ala...daca nu nasol de tine ... oricum nu cred ca o sa mai fi liber pentru mult timp

Thursday, February 17th 2011, 11:34am

Author: Zy el

Romanian

Quoted from "EVIL ONE;61134" nu ai inteles care e treaba...in primul rand ma roaga sa nu l atac...apoi inceraca el sa ma atace crezand ca sunt afk...iar 2 l a mana stie bine ce a facut...a fost in clan s a milogit sa i dau armura... nici macar pe bani ca e sarman rau pe beladoane...shi a fugit fara sa plateasca nimic...dar ai dreptate nu are rost sa mi bat capul cu furnicutele have fun Vorbeam in general nu de tine si udy.

Wednesday, February 16th 2011, 11:22am

Author: Zy el

Romanian

In afara sa ne certam unii cu altii mai stim sa facem altceva? A-ti pierdut notiunea de joc )

Friday, January 28th 2011, 9:00am

Author: Zy el

Romanian

PS: La Multi Ani! toate cele bune in noul an

Friday, January 28th 2011, 9:00am

Author: Zy el

Romanian

Intr-o inchisoare erau 50 de puscariasi. Erau 32 romani, 8 albanezi, 2 unguri, 1 spaniol, 3 marocani si 4 rusi. Se organizeaza alegeri pentrul seful puscariasilor. Dupa numararea voturilor vin rezultatele...castigator este un albanez Morala: II evidenta!

Monday, October 11th 2010, 7:18am

Author: Zy el

Romanian

neatza popor roman

Friday, October 8th 2010, 8:37am

Author: Zy el

Romanian

Salutare joah....astia de lvl 10 nu aveti chef de un tallar in dimineatza asta?

Friday, October 1st 2010, 8:59am

Author: Zy el

Romanian

ba ce ne-a furat arbitrul asta...tu-i mama lui de Borski...oricum si Steaua la capitolul moral ii varza ... te aperi pe doua linii dar degeaba daca liniile nu se ajuta intre ele ))

Friday, October 1st 2010, 7:27am

Author: Zy el

Romanian

Salutare...speram ca in forumul asta sa nu mai apara discutii de genul...dar asa am fost crescuti, in jurul tiganilor si a celor care se poarta ca tiganii. Bebe - te-a batut asta este, ii dai hex cand ii lumea mai draga si te-ai razbunat daca asta te face sa te simti mai bine. Eu va urez bafta in joc si in viata si mai puneti mana pe o carte nu mai stati tot in joc sa ne mai cultivam si noi putin ca poate ne mai desteptam sau poate scoatem o recolta buna...oricum tot noi avem de castigat