You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,021

Tuesday, July 11th 2017, 9:49pm

bu arada sınava giren arkadaşlarıma geçmiş olsun canınızı sıkmayın sınav sonucu sadece verdiğiniz emeğin ve sınav yönetiminizin sonucunu verdi ne kişiliğinizin ne yaşadıklarınızın ne de duygularınızın bir yansıması değil zor bir seneniz bitti mantıklı düşünün moralinizi bozmayın hayırlısı olur inşallah :beer: :hug:

1,022

Tuesday, July 11th 2017, 10:34pm

Olay çok basit aslında, meydandaki aksakaldan görevi aliyoruz bize bir şey veriyor onu bir bölgede kullaniyorsun (magmarlarda bilmiyorum) 1 dakika arayla 10 kez kullanıyorsun. Sonra meydana gelip aksakala veriyorsun onları sana kalkan silah, iki kılıç, tek silah ve yay olarak seçenek sunuyor birini seçiyorsun sonra sizdeki adamin adını bilmiyorum hani sandiklari para karşılığı açan adama gidiyorsun konuşuyorsun 10 star karşılığında o seçtiğin dekoratif silahı vericegini söylüyor artisanstaki adamın birinden efekt aliyorsun ve onunla kendinden en fazla 1 level düşük yaratık kesiyorsun her kesişinde dusmeyebilir tabi 10 tane olunca gidip seçtiğin silahı alıyorsun. Eğer efekt bittiğinde 10 tane toplayamamis olursan gidip tekrar alabiliyorsun.

1,023

Tuesday, July 11th 2017, 11:37pm

Olay çok basit aslında, meydandaki aksakaldan görevi aliyoruz bize bir şey veriyor onu bir bölgede kullaniyorsun (magmarlarda bilmiyorum) 1 dakika arayla 10 kez kullanıyorsun. Sonra meydana gelip aksakala veriyorsun onları sana kalkan silah, iki kılıç, tek silah ve yay olarak seçenek sunuyor birini seçiyorsun sonra sizdeki adamin adını bilmiyorum hani sandiklari para karşılığı açan adama gidiyorsun konuşuyorsun 10 star karşılığında o seçtiğin dekoratif silahı vericegini söylüyor artisanstaki adamın birinden efekt aliyorsun ve onunla kendinden en fazla 1 level düşük yaratık kesiyorsun her kesişinde dusmeyebilir tabi 10 tane olunca gidip seçtiğin silahı alıyorsun. Eğer efekt bittiğinde 10 tane toplayamamis olursan gidip tekrar alabiliyorsun.
çok teşekkür ettim :kiss2: :beer:

Occupation: Emperor

• Send private message

1,024

Wednesday, July 12th 2017, 2:06am

bu yıldız banyosu olayında ne yapmamız lazım birileri yardımcı olursa çok hoş olur :stupid:
Kısaca açıklamak gerekirse: Aksakal'dan görevi (ve yanında görev eşyası olan makasları) alıyorsun,Zviglod Grove'a gidip her dakika başında bir defa olmak kaydıyla makası 10 defa kullanıyorsun,10 adet Aster çiçeğini topladıktan sonra Aksakal'a geri dönüp ondan istediğin bir şema alıyorsun,şemayı seçtikten sonra Guild of Artisans'taki Kuyumcu Korundum ile konuşup Star Light efektini alabilirsin,2 saatlik bir efekt ve her 3 saatte bir alınabiliyor. Bu efekti aldıktan sonra avlanırken Star Fragment bulabiliyorsun,tabi hepsini bir arada bitirmek istersen önce Soygura'ya gidebilirsin,senden Bone Engraver veya Roulette getirmeni isteyecek. Eğer parayı önemsemiyorsan mağazadan roulette alıp götürebilirsin,eğer para önemli ancak xp önemsizse avlanıp Bone Engraver bulmayı tercih edebilirsin. Bu görevi Soygura'dan aldıktan sonra Star Weapon Making görevini de (seçtiğin silah şemasındaki silahları yapmak için) alıp Korundum'u ziyaret edebilir,Star Light efektini alıp avlanmaya başlayabilirsin. Avlanma sırasında Bone Engraver ve Star Fragment düşebilir,10 Star Fragment ile silahları yapabilirsin,5 Star Fragment ile de (Bone Engraver'ı Soygura'ya verip ondan herhangi bir heykel şeması aldıktan sonra) Kuyumcu Korundum'un mağazasından seçtiğin şemaya ait heykeli alabilirsin.

Kısaca böyle.

İyi şanslar.
I am not those men! I am Salahaddin.

• Send private message

1,025

Wednesday, July 12th 2017, 2:07am

Pardon. _Girl01_'in cevabını yeni gördüm.

1,027

Friday, July 21st 2017, 4:07pm

Yeni eklenen kurallar hakkında

Sevgili oyuncular

Şu andan itibaren karşıt ırklar arasında birbirlerine ait bölgelerde yapılacak olan saldırılarda, saldıran oyuncudan 3 levelden daha düşük olan oyuncuya saldırmak BAN sebebi olacak ve cezalandırılacaktır.Bu kural sadece direk olarak karşıt ırka ait olan bölgelerde geçerli olacaktır.Aynı ırk arasında da bu kural geçerli sizin levelinizden 3 lvlden fazla düşük olan oyunculara saldırılamayacak, bu konuda da saldırılabilinecek durumlar aşağıda belirtildi, başka bir oyuncudan sipariş alan cellatlar veya aşağıdaki gibi açıklanan provokasyonlar da saldırılabilinecek,bu konuda tam bilgi sahibi olmak için tüm kural açıklamasını ve sayfasını iyice inceleyin lütfen

Aşağıdaki bölgeler ortak bölge olduğu için ve kesin olarak herhangibir ırka ait olmadığı için bu kural burada belirtilen bölgelerde geçerli olmayacak

Insanity Moor
Plateau of Silence
Isles of Fay-Go
Underwater World ve tüm sualtı bölgelerinde
Isles of Swirling Mist
Frozen islands
Rainbow Lands (klan savaşları süresince)

Konu ile ilgili ayrıntılı açıklamalar:

1."Caravan", "Trade Journey" gibi büyük savaşların olduğu olaylar sırasında ve kale savaşları sırasında (Haldebor, Wind Rose, Eridan, Kiyrite kale savaşları da dahil olmak üzere), bu savaşlar esnasında ilgili savaşa ait dövüşlerde düşük levele saldıramama kuralı geçerli OLMAYACAKTIR.

2.Herhangibir magmar veya insan oyuncu karşıt ırka ait bölgelerde yakalanırsa karşıt ırka ait oyuncular tarafından LEVELİNE BAKMAKSIZIN saldırıya uğrayabilir veya zede/yıkım/ruh kaybı/gülle vb.. negatif efektler yiyebilir, bu saldırılar düşük level kuralına dahil değildir,

FAKAT bu saldırıları yapan oyunculara yönelik karşı saldırı yapma hakkı ve misilleme yapma hakkı level sınırı olmaksızın karşı ırk oyuncusu için doğmuş olur

(DİKKAT bu karşı saldırıyı hemen o anda kabul edilebilir kısa zamanda yapabilirsiniz,yoksa saatler ve günler sonra o oyuncuyu takip edip yapamazsınız o anda karşı saldırı yapmazsanız bu fırsatınız kaçmış olur ve gene level limiti yürürlüğe girer)

Açıklamalar:

Daha düşük seviyeli bir oyuncu misilleme saldırısı için sizi provoke ederse , Haklılığınızı ispat etmek adına provakasyonu, lanet kullanımını size karşı uygulanan herhangi bir negatif efekti gösteren sohbet ekranının, ekran resmini almanız gerekmektedir.

Bir oyuncu düşman kıtasında yakalanır ve bir düşman oyuncusu tarafında saldırıya uğrarsa diğer arkadaşlarından yardım isteme hakkına sahiptir! Ama bu tür dövüşlere yardım eden oyuncular “ kendinden 3 level ya da daha düşüklere saldırılamaz” kuralına uymak zorundadırlar.

Magmar kıtasındaki dövüş örnekleri ( benzer kurallar insan kıtasında da uygulanacaktır):

Diyelim ki
10 level bir insan oyuncu 15 level bir magmar tarafından saldırıya uğruyor , İnsan oyuncu en fazla 18. Seviyeye kadar olan oyunculardan yardım isteyebilir.
10 level bir insan oyuncu 9 level bir magmar tarafından saldırıya uğruyor, insan oyuncu en fazla 12. Seviyeye kadar olan oyunculardan yardım isteyebilir.
provoke edildikten sonra, 10 level bir insan 5 level bir magmara dalıyor , insan oyuncu en fazla 8. Seviyeye kadar olan oyunculardan yardım isteyebilir.
Provoke edilmeden 10 level insan oyuncu 5 level bir magmara dalıyor, bu oyuncu en fazla yine 8. Seviyeye dek olan oyunculardan yardım isteyebilir. AMA DÖVÜŞ SONUNDA CEZALANDIRILIR!

Provoke/ Hakaretvari davranışlara örnekler :
Hakaretler. Örneğin , saldırı ya da benzeri olmadan belli bölgeler üzerinde kaba kelimelerle hakaret içeren mesajlar, hediyeler yollamak

Negatif efekt kullanmak ( Zede atmak, gülle takmak vs. gibi)

3- Hanlık/İttifak arkadaşlarına saldırı olması durumunda , HERHANGİ bir savaşta ve HERHANGİ bir bölgede kendi hanlık/ittifak arkadaşlarına yardım edebilirler!

4- Provakasyon/ Negatif efekt kullanımı herhangi bir “ had bildirme” davranışına sebebiyet vermez!

5- Cellatlar oyuncu seviyesi fark etmeksizin direktif alma hakkına sahiptir ( Yani istediğiniz levele cellat tutabilirsiniz )

Ama aşağıdaki koşullar dikkate alınmalıdır!

Kurban, Cellatla aynı ırktan olmak zorundadır

cellatı tutan kişi aynı kişi üzerinde belirlenen sürenin dışında, kısa süreli aralıklarla aynı oyuncuya saldırmasını teklif edemez.

Aynı hanlığın/ İttifağın üyeleri cellatı tutan kişi olarak davranabilir . Fakat bu durumda hanlık başkanı işin sahibi olarak görülür ve hanlığındakilerin yaptığı davranışların tüm sorumluluğu ona aittir. Tüm sorumluluğu hanlık başkanı almak zorundadır !
Bu kuralları “ Oyun kuralları “ bölümünde , destructive actions başlığı altında bulabilirsiniz.

Ayrıca,
sizin refahınız adına ,21.07.2017 tarihinde yeni bir kural code of conduct bölümüne eklenmiştir

Eklenen kural :
kurallara göre Diğer Efsane: Ejderhalar Mirası oyuncularının zevk almasını engelleyecek davranışlarda bulunamazsınız
Bu madde, oyun ıcınde diğer oyunculara karşı herhangi bir kanalda uygunsuz davranışlarda bulunmak ve onlara kasten rahatsızlık vermek / peşini bırakmamak / kesmek vs. gibi konu başlıklarını içerir.

İşi netleştirirsek

İki hanlık/ ittifağın savaşı sırasındaki savaşlarda :

Herhangi bir düşük level oyuncunun hanlık savaşları süresince düşman hanlığından aldığı saldırı bu kurallara aykırı değildir, yani ceza gerektirmez!

Kurallar şuandan itibaren yürürlüğe girmiştir.
Kurallara uyulmaması durumunda ceza verilecektir
KURAL İHLALİ DURUMUNDA UYGULANACAK OLAN CEZALAR

1'inci İhlal – 3 Günlük Esaret Laneti , Cezayı herhangi bir şekilde ödeyemezsiniz, ki bu da demek oluyor ki ceza altınla ödenemez
2'nci İhlal– 5 Günlük Esaret Laneti , Cezayı herhangi bir şekilde ödeyemezsiniz, ki bu da demek oluyor ki ceza altınla ödenemez
3'üncü İhlal – 10 Günlük Esaret Laneti, Cezayı herhangi bir şekilde ödeyemezsiniz, ki bu da demek oluyor ki ceza altınla ödenemez
4'üncü İhlal – 15 Günlük Esaret Laneti, Cezayı herhangi bir şekilde ödeyemezsiniz, ki bu da demek oluyor ki ceza altınla ödenemez
5'inci İhlal - 30 Günlük Esaret Laneti + 200 Altın , Cezayı herhangi bir şekilde ödeyemezsiniz, ki bu da demek oluyor ki ceza altınla ödenemez
6'ncı İhlal ve sonrası - 30 Günlük Esaret Laneti + 500 Altın, Cezayı herhangi bir şekilde ödeyemezsiniz, ki bu da demek oluyor ki ceza altınla ödenemez

bu tercüme - Clamatis - ve cnR mentorlerin yardımı ile konunun asıl linki üzerinden tercüme edilmiştir

This post has been edited 5 times, last edit by "- Clamatis -" (Apr 25th 2019, 2:03pm)

1,028

Friday, July 21st 2017, 6:31pm

looterlara ne yapalım usta? bu nasıl saçma bi kuraldır 2 level adama dalamıyoruz lot çalıyor kafasına göre :puke:

1,029

Friday, July 21st 2017, 9:42pm

Merhaba ben 8 senedir oyundayım beni hanlığa alabilecek iyi niyetli magmar arkadaşlar var mı ?

Reto [9] 

Forum Noob

Occupation: Student

• Send private message

1,030

Sunday, July 23rd 2017, 5:40pm

Merhaba, estate'yi satışa çıkartabiliyor muyuz?
Birde 2. estate'yi alınca diğeri siliniyor mu .?
Rock'n Roll baby :beer:

• Send private message

1,031

Sunday, July 23rd 2017, 7:51pm

Merhaba, estate'yi satışa çıkartabiliyor muyuz?
Birde 2. estate'yi alınca diğeri siliniyor mu .?
Estate/Malikâne satışa çıkarılamaz ancak yedek arsa satışa çıkarılabilir.

Örneğin Malikâneniz Royal Tomb bölgesinde,yedek arsa ise O'Delvays Square bölgesinde,isterseniz dünya haritasına girip O'delvays Square bölgesini bulup haritanın sol alt tarafındaki kule işaretine tıklayıp O'Delvays Square bölgesinde çıkacak olan "Sell Plot" veya "Sell x" türündeki yazıya tıklayarak hangi fiyata satmak istediğinizi belirtebilir ve satışa çıkarabilirsiniz,isterseniz de yine dünya haritasında O'Delvays Square bölgesini bulup oradaki yeşil daire içindeki tokmak/tabela benzeri simgeye tıklayarak 10 altına malikânenizi oraya taşıyabilir,ardından Royal Tomb bölgesindeki arsanızı (ki burası artık yedek arsa konumuna geçiyor) yukarıda bahsettiğim şekilde satışa çıkarabilirsiniz.

1,032

Monday, July 24th 2017, 3:01pm

bu nedır :P tam cozemedık

http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=467649037
50 a lık bırsey alınca yanında bırde bı kagıt parcası verdıler nedır napıcaz bunu bır bılen anlatırsa sevınırız :smoke:

• Send private message

1,033

Monday, July 24th 2017, 9:42pm

http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=467649037
50 a lık bırsey alınca yanında bırde bı kagıt parcası verdıler nedır napıcaz bunu bır bılen anlatırsa sevınırız :smoke:
Çarşı güncellenince yeni eşyalar gelecek,onları indirimli fiyata almanı sağlıyor.

1,034

Wednesday, July 26th 2017, 2:05pm

BÜYÜK KAZANÇLI AYLIK LOTO ETKİNLİĞİ

Savaşçılar! Yakut torbası kazanmak için şansınızı “ aylık loto”da deneyin!

Ne yapmamız gerekli?

Basit, Tek yapmanız gereken 1 - 100 arasından dörtlü kombinasyon oluşturmak ve forumda ilgili yere yazmak! ( Rakamların tekrar edilmediğinden emin olun )

Kazanan numaralar nasıl belirlenecek?

Her ayın ilk Çarşamba günü Feo saatiyle saat 15:00’da Lisad , /rand vasıtasıyla kazananı belirleyecektir! Tek yapmanız gereken çekilişi takip etmenizdir. Bu şekilde herhangi bir aldatmacanın olmayacağından emin olabileceksiniz!

Nasıl ödül kazanacağız?
Lisad ile aynı numaraları yazmış olan herkes ödül alacaktır. Tabii ki , birden fazla kazanan olabilir. Kazananlar ödüllerini çekiliş yapıldıktan sonraki 48 saat içinde elde edeceklerdir.

Her oyuncu yalnızca 1 gönderi ile yarışmaya katılabilir . ( Yani , dörtlü kombinasyon yaptıktan sonra ikinci dörtlü kombinasyon yapamazsınız. Yalnızca tek kombinasyon ile yarışmaya katılabileceğiniz anlamına geliyor )

Şansınızı deneyin ve oynadığınız oyun hesabınızı Premium yapmak için Yakut torbası kazanın .

1’den 50’ye kadar sayılar içeren 4 tane kombinasyon yazabilirsiniz

Örneğin :

07-28-46-19
05-09-23-31
08-35 41-13
01-02-03-04

( Tekrar eden sayılar olmadan nasıl kombinasyon oluşturacağınızın bir örneği )

ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!!!

Her ayın son Çarşamba günü forumda yeni kombinasyon yazabileceğiniz yeni bir başlık açılacaktır. Başlık 1 hafta açık kalacak ve 1 hafta sonra Salı günü oyun saati ile saat 15:00’da kapanacaktır!

Final kombinasyonlarının seçimi her ayın ilk Çarşamba günü olacak ve Lotonun sonuçları aynı gün içinde , daha sonra , yayınlanacaktır ! Yakut torbalarının dağıtımı oyun yönetimi tarafından çekilişten sonraki 48 saat içinde gerçekleştirilecektir!

ÖDÜLLER:
Jackpot (Yazdığınız 4 satırdaki numaralardan 1 satır tuttuğunda): 250 Yakutluk Torba
4 Sayı (Yazdığınız 16 sayıdan 4'ü tuttuğunda): 150 Yakutluk Torba
3 Sayı (Yazdığınız 16 sayıdan 3'ü tuttuğunda): 50 Yakutluk Torba

Çevirinin Yapıldığı Asıl Link

This post has been edited 10 times, last edit by "Sequana" (May 31st 2020, 5:52pm) with the following reason: Editing of information

1,035

Thursday, July 27th 2017, 12:20pm

7 - 29 - 68- 99
8 - 9 - 63 - 71
6 - 34 - 47 - 84
2- 3- 4- 5

1,036

Saturday, July 29th 2017, 5:14pm

Selamlar,

chat kısmı çalışmıyor oyundan kaynaklı olduğunu sanmıyorum büyük ihtimalle problem bende bu durumu nasıl çözebileceğim hakkında yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

• Send private message

1,037

Saturday, July 29th 2017, 6:37pm

Selamlar,

chat kısmı çalışmıyor oyundan kaynaklı olduğunu sanmıyorum büyük ihtimalle problem bende bu durumu nasıl çözebileceğim hakkında yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.
Bazı kişilerin de yaşadığı bir sorun bu. Chrome'da sanırım Flash eklentisi düzgün çalışmıyor,zaten yakında da kaldırılacakmış,ondan kaynaklı. Sorunun çözümü ise (bir oyuncuya göre) Chrome'un eski versiyonunu kullanmak,güncellenmiş versiyonunu değil.

1,038

Wednesday, August 2nd 2017, 3:05pm

Selamlar,

Sorun hala devam ediyor mu? Düzelmiş olması lazım.

1,039

Sunday, August 6th 2017, 8:39pm

Evet, bir sohbet ekranı sorunu da ben de. Özellikle dövüş esnasında, sohbet ekranı tamamen gri bir renk oluyor. Aynı zaman da dövüşler de yavaşlıyor. Sık sık devam etti bu problem. Client'i silip geri yüklediğim halde, hala aynı durum... Benden mi kaynaklı yoksa oyun ile mi alakalı anlayamadım.

1,040

Monday, August 7th 2017, 10:06am

Düzeldi
Selamlar,

Selamlar,

Selamlar,