You are not logged in.

1,401

Wednesday, November 4th 2020, 11:04am

cavusemre

merhaba TR den taşınma işlemi sırasında eski hesabım orda kaldı sizlere (r.almukhametov@corp.mail.ru hesabına asker dönüşüydü mail attım)
sonra işlerimle uğraştım ama herhangi bir dönüş olmadı bana tekrar başladım başka hesap açtım ama eski hesabımı geriye istiyorum okadar emeğim var.
vıento kullanıcı adım isterseniz mail ve şifreyide yazabilirim.

1,402

Wednesday, November 4th 2020, 12:17pm

O hesap kullanılmayı bırakalı (bkz. lososerg'e ait e-posta) çok oldu. Onun üstüne 2 kez admin değişti. Bu tür bir işlem için nereye başvurmanız gerektiğinden emin değilim, ancak mail.ru şirket hesapları sadece ısmarlama usulü işlemler için (bkz. şahsi avatar, şahsi animasyonlu avatar, şahsi emoticon) kullanılıyor. Bunun için muhafızlara danışıp (Clamatis adında kimsenin sevmediği, insan tarafındaki oyuncularca gaddarlığı ile bilinen, kötü mü kötü, sinsi mi sinsi bir muhafız var, kendisine gidip Hakan Baba'nın selamı olduğunu söyleyin, o size yardım eder) oyuncu desteğe yazmanız gerekebilir.

Oyuncu Destek Birimi bağlantısı: https://support.my.games/dwar_int
I am not those men! I am Salahaddin.

1,403

Tuesday, November 10th 2020, 7:51am

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 82. yıldönümünde sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz. Nurlar içinde yat ATAM.

1,404

Friday, November 13th 2020, 5:30pm

Saldırı Kuralına Eklenen Yeni Madde Hakkında Duyuru

Sevgili oyuncular,

Bugünden itibaren rakibi asılsız yere suçlayan oyuncular da ceza alacak. Mesela, 6. seviye bir oyuncu 20. seviye bir oyuncuya lanet atıyor ve sonrasında 20. seviye oyuncu, 6. seviye oyuncuyu kesiyor. 6. seviye oyuncu da bir şey yapmadığını iddia ederek muhafızlara şikayette bulunuyor. Bu durumda 20. seviye oyuncu provokasyona uğradığı için ceza almayacak fakat asılsız bir iddia ile muhafızlara şikayet ettiği için, cezayı alan 6. seviye oyuncu olacaktır.

Sorularınız olursa özelden ya da forum mesajı yolu ile iletebilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim!

1,405

Wednesday, November 18th 2020, 12:40pm

RE: Saldırı Kuralına Eklenen Yeni Madde Hakkında Duyuru

Sevgili oyuncular,

Bugünden itibaren rakibi asılsız yere suçlayan oyuncular da ceza alacak. Mesela, 6. seviye bir oyuncu 20. seviye bir oyuncuya lanet atıyor ve sonrasında 20. seviye oyuncu, 6. seviye oyuncuyu kesiyor. 6. seviye oyuncu da bir şey yapmadığını iddia ederek muhafızlara şikayette bulunuyor. Bu durumda 20. seviye oyuncu provokasyona uğradığı için ceza almayacak fakat asılsız bir iddia ile muhafızlara şikayet ettiği için, cezayı alan 6. seviye oyuncu olacaktır.

İyi oyunlar dilerim!
Bu durum 20 lvl (magmar) ve 6 lvl (insan) olması olarakta kabul ediliyor mu ?

1,406

Wednesday, November 18th 2020, 2:39pm

RE: RE: Saldırı Kuralına Eklenen Yeni Madde Hakkında Duyuru

Sevgili oyuncular,

İyi oyunlar dilerim!
Bu durum 20 lvl (magmar) ve 6 lvl (insan) olması olarakta kabul ediliyor mu ?
Merhaba,

Evet, kabul ediliyor.

1,407

Sunday, November 22nd 2020, 4:49pm

Shiass Hayran Malzemeleri

Arkadaşlar Rus serverinde Shiass hayran görevinin açıldığına dair haber paylaşıldı. Bizde açılması biraz vakit alabilir belki ama önceden hazırlık yapmak isteyenlere hayran için gerekli malzeme listesini paylaşıyorum. Kolay gelsin.

https://w2.dwar.ru/info/news/?id=6425

1,408

Thursday, December 31st 2020, 6:59am

mutlu yıllar

MUTLU SAGLIKLI VE NEDILERSENIZ OLAN BI YIL OLSUN HERKESE :gift: :kiss2:

1,409

Thursday, December 31st 2020, 7:06am

Mutsuzluk

YINE BEN SU BIR KAC GUNDUR YASADIGIMIZ SORUNLARI HER YIL YIL SONU YIL BASI ARASINDA YASIYORUZ OYUNDAKI LAGLARDAN OYUNDA TAM KESIM SIRASINDA OYUNDAN ATILLIP OYUNA GIRESIYE KADAR YARATIK TARAFINDAN KESILMEKTEN BIKTIM BAZEN PC VE BEN KARSI KARSIYA KALIYORUZ :lol:GULUYORUM AMA CIDDEN SU OYUNDAKI SORUNLARDAN BI KURTULSAK GUZEL GUZEL GIRSEK VE OYUNUMUZ BITTIGINDE KAPATTSAK .BUGUN YINE BASIMA GELDI SABAH TR SAATIYLE 7 DE KALKTIM SAAT SU AN 9:00
ANLIYACAGINIZ 2 SAAT CILENTLE SAVAS HALINDEYIM BEN OYUNA GIRECEGIM O DIYO GIREMESSIN :lol:NEYSE IKNA OLDUDA GIRDIM BUNU YAZMAK ISITEDIM
HERKESE YENIDEN MUTLU YILLAR DILERIM SORUNSUZ SAGLIKLI MUTLU HUZURLU YILLARIMIZ OLSUN :kiss2:

Reto [9] 

Forum Noob

• Send private message

1,410

Monday, January 4th 2021, 1:32pm

Merhaba tek seferde bir kaç şey soracağım,

The Hunter's Nightmare Görevinde çantamda emperor Scorpion bile olmasına rağmen görev ilerlemiyor, npc görmüyor. (Get the Emperor Scorpion bile and take it to Captain Bakhasha at the Southern Outpost.)

Altın Korvus görevinde ışık meydanında eve tıkladığım halde kimse saldırmıyor kapı kilitli uyarısı alıyorum.
(Go to Market Square and look for the old house where the smugglers meeting is to be held. After that return to Gloum the Swindler.)

Accident Compass görevini açıklayabilir misiniz?
Teşekkürler
Always better :beer:

1,411

Monday, January 4th 2021, 8:59pm

The Hunter's Nightmare Görevinde çantamda emperor Scorpion bile olmasına rağmen görev ilerlemiyor, npc görmüyor. (Get the Emperor Scorpion bile and take it to Captain Bakhasha at the Southern Outpost.)

Altın Korvus görevinde ışık meydanında eve tıkladığım halde kimse saldırmıyor kapı kilitli uyarısı alıyorum.
(Go to Market Square and look for the old house where the smugglers meeting is to be held. After that return to Gloum the Swindler.)

Teşekkürler

Görev eşyaları normalde farklı oluyor, eğer satın aldıysanız kendiniz kesmeyi deneyin, yine olmuyorsa oyun içindeki mentorlara veya supporta danışmak en mantıklısı.

Altın korvus görevinde bahsettiği yer ışık meydanı değil, şehir çarşısı, çarşıdaki evlerden birine tıklamanız gerekli.

Ancient compass görevinin hangi aşamasındasınız? Biraz daha detaylı bilgi verirseniz alacağınız yardım o kadar iyi olur.

1,412

Tuesday, January 5th 2021, 12:05am

Teşekkürler

Görev eşyaları normalde farklı oluyor, eğer satın aldıysanız kendiniz kesmeyi deneyin, yine olmuyorsa oyun içindeki mentorlara veya supporta danışmak en mantıklısı.

Altın korvus görevinde bahsettiği yer ışık meydanı değil, şehir çarşısı, çarşıdaki evlerden birine tıklamanız gerekli.

Ancient compass görevinin hangi aşamasındasınız? Biraz daha detaylı bilgi verirseniz alacağınız yardım o kadar iyi olur.
Maşşallah, Mentor gibi magmar :lol:

Reto [9] 

Forum Noob

• Send private message

1,413

Tuesday, January 5th 2021, 8:27pm

Teşekkürler yardımın için, pusula görevinde ilk aşamadayım.
Solve the riddle of ancient compass and tell Sorena the results at Lumirya Waterfall.
Always better :beer:

1,414

Wednesday, January 6th 2021, 10:37am

Teşekkürler yardımın için, pusula görevinde ilk aşamadayım.
Solve the riddle of ancient compass and tell Sorena the results at Lumirya Waterfall.
Pusulayı al, Antikacı Samary' e götür. Sana korsanın günlüğünün bir kopyasını verecek. Daha sonra pusulayı aşağıdaki bölgelerde sırasıyla kullanman gerekli:

Virigiya
barrow of sadness
vassels tomb
steppe vista
pacifist hills

Pacifist hills bölgesinde kullandıktan sonra 1893 canlı 80/90 vuran bir yaratık dalacak. Onu kesmen gerekecek. Kesince korsanın sandığını düşürecek ve sorenaya gidip görevi tamamlayacaksın.

1,415

Monday, January 18th 2021, 1:32am

Dövüş Alanları

Arkadaşlar bana dövüş alanlarını anlatabilecek birisi var mı ? Talaars Kristal Alanı Arena nedir Katolik arena niye kenarda yazıyor buralarda nasıl dövüşülür ? Şu zıkkım onur nasıl kasılır biri anlatabilir mi ? Yıllardır oyunu oynuyoruz zaten ayda yılda bir girebiliyorum onda da golemleri bile zor kesiyorum bari ekipmana bezel taktırayım dedim onda bile onur istiyor .Eskiden buralara girerdim çıktığımda onur artması yerine sürekli sıfırlanıp çıkıyordum . Lütfen birisi anlatabilir mi ?

1,416

Monday, January 18th 2021, 2:41am

RE: Dövüş Alanları

Arkadaşlar bana dövüş alanlarını anlatabilecek birisi var mı ? Talaars Kristal Alanı Arena nedir Katolik arena niye kenarda yazıyor buralarda nasıl dövüşülür ? Şu zıkkım onur nasıl kasılır biri anlatabilir mi ? Yıllardır oyunu oynuyoruz zaten ayda yılda bir girebiliyorum onda da golemleri bile zor kesiyorum bari ekipmana bezel taktırayım dedim onda bile onur istiyor .Eskiden buralara girerdim çıktığımda onur artması yerine sürekli sıfırlanıp çıkıyordum . Lütfen birisi anlatabilir mi ?
Kristal Mağaraları geleneksel dövüş alanları (herkesin isminin belirli olduğu, insan-magmar olarak ayrıldıkları dövüş alanları) arasındaki en büyük olanıdır. Amaç takımların kristal toplayıp kendi üslerindeki yük vagonlarına bırakmaları ve 500 puana ulaşmalarıdır. 500 puana ulaşan ilk takım kazanır. 3 mağara vardır, bunlar mavi, kırmızı ve yeşil mağaralardır. Mavi ve yeşil kristaller 2'şer puan, kırmızı kristaller 3'er puan etmektedir.

Tallaar ise rastgele dövüşmeye yönelik oluşturulmuş bir dövüş alanıdır, girdiğinizde sizinle beraber 5 kişi daha görünmez olarak içeride bulunur, magmar veya insan olması fark etmiyor, herkes tektir ve görünmezdir, bölgeler arasında geçiş yaparken biriyle aynı odaya düşerseniz kapılar kapanır, o kişiyle dövüşe başlarsınız, bölgede sadece bir kişi ayakta kalıncaya kadar kimse o odadan çıkamaz. Başkaları o odaya gelip dövüşe girebilir, taraflar insan-magmar diye değil, takım 1-takım 2 diye ayrılır. 20 dövüş bittiğinde dövüş alanı da biter. Genellikle kelle sayısını ve kelle avcısı onurunu artırmak için iyi bir dövüş alanıdır.

Antik Mabet 3'e 3 yapılan bir geleneksel dövüş alanıdır, amaç toplamda 5 küre yapıp dövüş alanını kazanmaktır. Kristal Mağarası gibi üç farklı renkte kristal vardır, fakat her kristal bölgesinde 2'şer adet kristal (toplamda dövüş alanı içinde 12 kristal) vardır, toplandıktan belirli bir süre sonra bu kristaller tekrar çıkar, tekrar toplanabilir, bir küre yapmak için birer adet yeşil, mavi ve kırmızı kristal yeterlidir.

Arena geleneksel dövüş alanları içindeki sonuncusudur, 2'ye 2 olarak yapılır, amaç rakibi öldürmek (1 sayı) ve rakibin üssündeki kristal küresini alıp kendi üssündeki sandığa koymaktır (2 sayı). 5 puana ulaşan takım kazanır. (Arena etkinliğinde 1v1 olarak yapılır, 3 puan yeterlidir).

Katolik Arena ise sadece Katoliklerin dövüşebildiği, Müslümanların, Ortodoksların, Yahudilerin, Budistlerin, Şintoistlerin, Ateistlerin vs. alınmadığı dövüş alanıdır.

Ancak Kaotik dövüş alanından bahsediyorsanız, tıpkı Tallaar gibi herkesin görünmez olduğu, ancak tek dövüşlük bir dövüş alanıdır, kabul eden herkes rastgele takımlara dağıtılır ve dövüşürler, ayakta kalan son kişinin takımı kazanmış olur, insan-magmar ayrımı yoktur.

Dövüş alanları bitmeden çıkarsanız aldığınız onuru fazlasıyla kaybedersiniz, o yüzden önerim dövüş alanının sonuna kadar dövüşmeniz, kendiliğinden bitmesini beklemenizdir. Dövüş alanlarına girdiğinizde dövüşmek, puan yapmak, kısaca dövüş alanında varlık göstermek zorundasınız, yoksa muhafızlar tarafından cezalandırılabilirsiniz. Konu hakkında daha fazla bilgi için muhafızlara başvurunuz.

Diğer dövüş alanları hakkında daha fazla bilgi almak için (örneğin şu an çok revaçta olan Battle in Caves year 386 ve Clash in Temple year 283 gibi) yine buraya yazabilir veyahut magmar mentorlara danışabilirsiniz.