You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

241

Friday, January 14th 2011, 10:30pm

АКО ОБИЧАТЕ НЕ ИГНОРИРАЙТЕ ТОЗИ ПОСТ И ИЗКАЖЕТЕ МНЕНИЕ!
Отвратен съм от нашата политика. Цялата работа беше ясна отдавна, но поведението на тия идиоти след откритията направо ме отвращава.Наистина се срамувам че съм българин в този момент
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

242

Saturday, January 15th 2011, 8:21am

Skysleyar
Iskash mnenie...? Az nqmam... :neznau:
Ne se interesuvam mnogo-mnogo ot politika, nito pyk smqtam, che tova e dobro mqsto za takiva diskusii... Vse pak tova e foruma na igrata... :)
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

243

Saturday, January 15th 2011, 10:37am

Точно политика ли зачеса - честно - все ми е тая - няма да се оправим и това си е .
From all the things I lost, I miss my mind the most.

244

Saturday, January 15th 2011, 10:53am

Колкото и да обясняваме за политика и за правителства и избранници на народа истината е една - интереса клати феса - няма значение кой ще е - все ще иска да краде. Не ми се коментира политика хич.

п.с. - има и по зле - Хърватите примерно. прочети малко новини - премиера им в затвора и половината кабинет арестуван :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

245

Saturday, January 15th 2011, 1:58pm

@ Skysleyar
За коя политика говориш, че не ми става ясно. Ние водим вътрешна , външна .... . Като се срамуваш, че си българин що не си събереш багажеца и да емигрираш. Аз не се срамувам, че съм Българин въпреки че има много оФце в тази държава но в коя ли няма. Да не се срамувам да се нарека Българин, най старата държава в Европа сме ние. "Разделяй и владей " помисли малко над тази стара римска стратегияи може да зацепиш доста неща :)

246

Wednesday, January 19th 2011, 9:16am

На Димо днеска му свършва мълчанието в играта:smile: Аз предлагам да правим парти-изненада при Марийка У кръчметУ или иначе казано в Mery's Tavern :smile:

[IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRfS5CR6FkdOCCC9E_iz6jUUsqPPtlUSrkM9yjzMepMTJaRM4Ip[/IMG][IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTFxTl8_2YogacgvhsVGJ5jMRTAvROTtzAFYcDkDIbP6ZVfB0E8eQ[/IMG][IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSyJvgbRs3YH0fiyUp5YQNHfv0c64u-M3PJ9eM0hIYVZmp5Z2Gk[/IMG]

:food::drink::dance:
Toff, bahebak habibi ! :love:

247

Wednesday, January 19th 2011, 1:59pm

Jack Sparrow[12]

Честито - все си мислех че ще го махнат ама цък :) отново свободен - надявам се да няма повече мълчалки
From all the things I lost, I miss my mind the most.

248

Wednesday, January 19th 2011, 10:29pm

Мерси, голямото наказание го махнаха но туй го оставиха да изтече :) Хехех даже си имаше хубава страна мълчанката, не трябваше да отговарям на глупави въпроси . Последните дни от където да минавах все ми браяха дните, взех да се чуствам като в казармата :lol:
Айде 12 лвл малко да се напънем за таларс, вече не влизат кой знае какви силни , даже бяхме започнали и изведнъж пак се спря :(

249

Friday, January 21st 2011, 12:18am

20:03 Faelivrin » Stirliz: da ti izsyhnat mydete i maikati da gi iziade



Ех, Радо... Не те досрамя... 1 ден... Каде му е секс обидата или там квото беше другото за 1 ден? :secet: Аз даже не виждам ква да е било обида?!

Както каза един авер "...може майка му да е харесала менюто..." и да е казала "Ей, сине, дай още от онзи ошав!"


Карай де, той се взе стабилно 2 реда соло в скайпа така или иначе, мама му руска, дебела, пианска и наркоманска...


Ама не ми пука особено ... Я съм, мале...
[video=youtube;KVf43wRmAzY]http://www.youtube.com/watch?v=KVf43wRmAzY[/video]
Toff, bahebak habibi ! :love:

250

Friday, January 21st 2011, 9:01am

Faelivrin
Vyobshte ne me dosramq chestno da ti kaja... :neznau:
Sqkash ne si bila v gardovete, taka go kazvash...
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

251

Saturday, January 22nd 2011, 1:41am

Ами това не е за 1 ден:smile:
Toff, bahebak habibi ! :love:

252

Saturday, January 22nd 2011, 10:13am

And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

253

Saturday, January 22nd 2011, 1:12pm

Радо,

и една седмица да ми беше дал, от теб никога ниямаше да се оплача...
Toff, bahebak habibi ! :love:

254

Saturday, January 22nd 2011, 5:17pm

Извинявай ама досега освен с просташките си коментари с друго не блесваш
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

255

Sunday, January 23rd 2011, 12:57am

Кой, аз ли?????
Toff, bahebak habibi ! :love:

256

Monday, January 24th 2011, 4:16am

Quoted from "Faelivrin;44890"

Yor letter has been sent! You haev paid 4,50lv :smile:

Дано да се зарадва детето... Малко на руски, малко на английски... Каквото можах това писах.... Добрата леличка в пощата каза че ще го получи до 7 дни


Ще кажа само че се е получила!


http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=100704287
Toff, bahebak habibi ! :love:

257

Saturday, January 29th 2011, 10:10am

@Faelivrin - Not Ice благодари. Настя е по добре и вече си я е прибрал удома. не може много да се движи, но за радост не е това от което лекарите са се страхували. "След 1 година ще може да танцува" каза той.

Много позападна форума ама много проблеми имам с него - забива ми клиента като го пусна от време на време - не знам дали и при вас е така :(
From all the things I lost, I miss my mind the most.

258

Saturday, January 29th 2011, 4:34pm

Аххх, дано да е добре сладурчето! А твоята картичка получили ли са я? Аз в тъпия студентски град една сносна картичка не намерих, ама това което пратих се надявам да и е харесало :))
Toff, bahebak habibi ! :love:

259

Sunday, January 30th 2011, 8:43pm

Намерих малко време да погледна и аз малко БГ форума, много картинки много нещо, то като жълто списание бре, има си и завеждащ по картинките (Фае спри се, грозно е станало)...
Догодина пак ще погледна, Крио направо ти се възхищавам, че намираш време да поддържаш приказката тук...

Хайде, със здраве :)
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

260

Sunday, January 30th 2011, 10:17pm

[video]http://vbox7.com/play:c9c70c0a#commentTop[/video]

Порадвайте се на един "чист " българин. :smile: