You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

81

Saturday, February 5th 2011, 2:45am

udy eu nu stiu cum te tin aia in clanul ala...nu esti decat un trisor shi tepuitor...daca te dau afara shi te omoara jur ca nu mai atac clanul ala niciodata....baietzi tinetzi cont...UDY e un lingau shi atat

82

Saturday, February 5th 2011, 6:58am

Salut tuturor.Cumpăr anger helm și bracers.
Deja de vreo lună caut....x))

83

Saturday, February 5th 2011, 6:58pm

Evil One
pai in primul rand nu se stie ce v-a fi pe viitor ...si in al 2-lea rand ..nu prea tratez eu linguseala ... deci nu o folosesc

84

Wednesday, February 16th 2011, 11:22am

In afara sa ne certam unii cu altii mai stim sa facem altceva?
A-ti pierdut notiunea de joc :))
:devil: Why peoples are happy when they hurt someone? :devil:

85

Wednesday, February 16th 2011, 3:43pm

Quoted from "Zy el;61051"

In afara sa ne certam unii cu altii mai stim sa facem altceva?
A-ti pierdut notiunea de joc :))


nu ai inteles care e treaba...in primul rand ma roaga sa nu l atac...apoi inceraca el sa ma atace crezand ca sunt afk...iar 2 l a mana stie bine ce a facut...a fost in clan s a milogit sa i dau armura... nici macar pe bani ca e sarman rau pe beladoane...shi a fugit fara sa plateasca nimic...dar ai dreptate nu are rost sa mi bat capul cu furnicutele
have fun

86

Thursday, February 17th 2011, 11:34am

Quoted from "EVIL ONE;61134"

nu ai inteles care e treaba...in primul rand ma roaga sa nu l atac...apoi inceraca el sa ma atace crezand ca sunt afk...iar 2 l a mana stie bine ce a facut...a fost in clan s a milogit sa i dau armura... nici macar pe bani ca e sarman rau pe beladoane...shi a fugit fara sa plateasca nimic...dar ai dreptate nu are rost sa mi bat capul cu furnicutele
have fun


Vorbeam in general nu de tine si udy.
:devil: Why peoples are happy when they hurt someone? :devil:

87

Thursday, February 17th 2011, 11:36am

Pt Jacob ... sper ca ai avut o zi proasta de ai putut as injuri in halul ala...daca nu nasol de tine ... oricum nu cred ca o sa mai fi liber pentru mult timp
:devil: Why peoples are happy when they hurt someone? :devil:

88

Saturday, March 12th 2011, 3:09pm

zy el ... asa e el cand il enervezi nu il mai poti controla :)) ;) devine incontrolabil

89

Tuesday, March 29th 2011, 1:33pm

nu conteaza , oricum am renuntat la joc deci evil one poti sa faci chef ... Bafta multa tuturor

90

Wednesday, April 13th 2011, 11:31am

erWarrior nu mai imi trimite mesaje ca nu mai vin in tallars pentru o perioada...o sa ma vezi acolo cand revin.
:devil: Why peoples are happy when they hurt someone? :devil:

Posts: 1,819

Location: The cosmic shores

Occupation: fullfiling Carl Sagan's dream

  • Send private message

91

Friday, April 15th 2011, 12:23pm

s-a schimabt foru-ul de cand n-am mai vazut eu sectiunea asta :ogo: am imbatranit
Evolution cannot avoid bringing intelligent life ultimately to an awareness of one thing above all else and that one thing is futility.

92

Tuesday, April 19th 2011, 6:38pm

Salut .. vinde intimplator cineva help/minile sau umerii ;) Anger nu de chess ... sau barbarian camasha shi botii >> daca da trimiteti un mesaj cu pretul la lotul care doriti sal vindeti ms mult ( rasa om)

93

Friday, May 27th 2011, 5:01pm

da de mult nu am mai postat si eu aici

94

Friday, May 27th 2011, 5:03pm

am o intrebare la magmari sunt in action retete de jew +105 sau mai mari in skill ?

95

Thursday, August 18th 2011, 9:00pm

Saltare' Romania,vad ca sectiunea asta e cam prafuita!

96

Wednesday, September 21st 2011, 3:59pm

nimeni :lol:

97

Thursday, September 22nd 2011, 12:49pm

poate incepe shi sectiunea asta sa fie mai animata)...vb aceea Desteaptate Romane)

98

Saturday, October 1st 2011, 12:15pm

mrrrrrrrr.....

99

Tuesday, October 4th 2011, 6:50pm

beer
.....

100

Saturday, October 8th 2011, 7:19am

... nimic ...