You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Friday, April 18th 2014, 6:28am

pff keşke türk serverindeki adımı bırakmasaydım bu bana bile yabancı gelio

o hesap banlanıncada silverhair diye gri saçlı bi char daha açtım :)

22

Sunday, April 20th 2014, 3:47pm

My account is deleted and some of my friends accounts are deleted too!!!!

http://dwar.gen.tr/user_info.php?nick=Aquiles

23

Friday, April 25th 2014, 12:31pm

Ben de geldim beyler.

24

Friday, April 25th 2014, 4:41pm

Selamın Aleyküm

25

Friday, April 25th 2014, 6:17pm

bende varım :ghost: :drink: :fight:

26

Friday, April 25th 2014, 9:03pm

olm gelir gelmez muhafızla kapıştım ya la kesin ban yerim ben

27

Friday, April 25th 2014, 9:17pm

zbadboyz : spanish ppl joinitalian join now turkish server join why that....r turkish ppl stupid??cant they read...dont they knew weeks before that their server get moved??nowcurseme4that

1 dakikalık mute bile atmadı herif buna -,- türk sw de bile mute atılırdı la buna

28

Friday, April 25th 2014, 11:35pm

yeni gelen arkadaslar

Slm, taşındık buraya irtibatımızı kaybetmeyelim arkadaşlar. Yeni hanlıklarda buluşmak üzere bye bye :)

29

Saturday, April 26th 2014, 8:54am

New Name" Certificate

ısım degıstırme sertıfıkalarından bı cok arkadasa geldı ama benım ısımım gıbı ü--ö-- gıbı harfler olanlara gelmedı bızımkıler boglamı kalacak..:(

New Name" Certificate , why not come to me....... :sarcastic:

30

Saturday, April 26th 2014, 10:31am

ulusal kanalda yayınlanan cem yılmaz gibi nick bu ne yav

31

Saturday, April 26th 2014, 5:45pm

ulusal kanalda yayınlanan cem yılmaz gibi nick bu ne yav
sana ben nedıyem:lol:cok guzel benzetmeydı :drop:

32

Saturday, April 26th 2014, 5:49pm

turk serverdan geliyorum da bu serverda sihirli degnek olayı var mı hergun iksir veren zımbırtı burda da var mı :) varsa nasıl alırım oyun içi posta ile ulaşın cok tesekkurler
sııhırlı degnegın eger turk serverda vardıysa cantandadır yoksa gorevlerı vardı yaratık kesıp elde edeceksın

33

Saturday, April 26th 2014, 7:44pm

Hoşgeldik inşaallah hepimiz hoş buluruz

Arkadaşlar buraya yeni gelmekle beraber genel chat te bazı türk arkadaşlarımızın yanlış davranışlarını gördüm ve üzüldüm doğrusu. Burada sadece ingilizler yok diğer milletlerden de insanlar var. Ve şu ana kadar gördüğüm sadece bizimkilerin yazdıkları ve görevlileri sinirlendirdikleri oldu. Adamlar oyuncu susturmaktan oyuna bakamıyorlar. Türkçe konuşmak özelden ve hanlıklardan yapılabilir diyorlar, inadına türkçe yazanlar oluyor artı kufur edenler oluyor sadece ve sadece sinirlendirmek için dalga geçiyorlar. Ne olursa olsun eğer ki buraya gelindiyse öyle ya da böyle , istek dışı da gelinmiş olsa kuralla uymak gerekmez mi ? Üzülerek söylemeliyim ki kufur edenimizi bile gördüm :( Bazı arkadaşlar bunu kendilerine yakıştırıyorsa diyecek söz yok. :wall: İnsanlar bir şekilde görevlerini yapmaya çalışıyorlar ve bizler bu saygıyı gösteremiyoruz. Zamanla hepimiz alışacağız belki , belki oyunu bırakacağız bilmiyorum şu an. Ancak buradaysak kendimizi, insanlarımızı küçük düşürücü hareketlerden kaçınmalıyız diye düşünüyorum. Tüm arkadaşlarımı sağduyulu olmaya davet ediyorum. Sadece kendi fikrimi belirtmek istedim. Okuduğunuz için teşekkür eder iyi oyunlar dilerim arkadaşlar.. Saygılar, sevgiler... :rabbit:

34

Sunday, April 27th 2014, 7:43am

:)

bu form ıyı oldu konusun ıstedıgınız kadar burda :smoke: feoda duzgunce davranın ıngılızce bılmıyorsanız hıc karsı cevap vermeye kalkmayı:) :teacher:

35

Monday, April 28th 2014, 6:01pm

turkce bılen mentor yada muhafız ıstıyoruz derdımı anlatamadım ya :D

36

Monday, April 28th 2014, 10:23pm

aynı şey benimde de başıma geldi ne yapalım bi fikrin varmı?

ısım degıstırme sertıfıkalarından bı cok arkadasa geldı ama benım ısımım gıbı ü--ö-- gıbı harfler olanlara gelmedı bızımkıler boglamı kalacak..:(

New Name" Certificate , why not come to me....... :sarcastic:

37

Thursday, May 1st 2014, 3:35pm

isim leri nasıl degiştirce sonunda sayı olanları :jump:

38

Thursday, May 1st 2014, 3:42pm

arkadaşlar icin soruyom

39

Saturday, May 3rd 2014, 11:22am

By the way, if some people were not transferred correctly (have no armor-weapons here, but on .tr have), send me links to their characters directly, preferrably via email. Thanks.

admine maili nasıl ulastıracagızkı e maıl yoluyla tercıh edıyormus ben supporta - forum ile normal posta ile kendısıne özelden yazarak her türlü ulasmayı denedım 1 hafta oldu ne support nede adminden olumlu olumsuz bir yanıt yok bi bizemi bu lanet hata aynı durumda 4-5 kişi var sadece bi vakit ayıramıyorlarmı 3-5 kişiye serverle alakalı genel bir çözüm zaten üretiliyordur bizimkisi istisnai bir durum maillerimiz tanınmıyor karakterimiz kötü transfer değil tamamen yoklar hiç gelemediler...

40

Saturday, May 3rd 2014, 12:48pm

http://dwar.gen.tr/user_info.php?nick=-John%20Dillinger-

geçiş yapamayan bir kişi daha!! ilgilenirseniz seviniriz. :wall: