You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

441

Saturday, December 12th 2015, 10:22am

_Eowyn_ oyundan 10 altına postala alayım ben onu

442

Saturday, December 12th 2015, 12:29pm

kendini uyanıkmı sanıyon adam Exchange de 442 altından alıyor gerçek degerini merak ettim bilen

443

Saturday, December 12th 2015, 5:16pm

yılbaşı takviminden çıkan 50 adet kart destesi hakkında adminin yaptığı açıklama

1.adminin yaptığı açıklamadan sonra hiçbir şekilde bu 50 adet kart destesi çıkan oyuncular kartları satmayacaklar veya desteye çevirmeyecekler, açıklama sonrası bu işlemi yapanlar bug kullanımı olarak değerlendirilerek cezalandırılacak

2. adminin yaptığı açıklama öncesi bu kartlardan deste yapan oyuncuların desteleri kalacak

3. adminin yaptığı açıklama öncesi kartları satmış olanlar zorunlu olmamakla birlikte eğer hatırlıyorlarsa sattıklarından kartları geri alıp paraları geri ödeyebilirler, bu adminlere konuyu çözmede yardım edecektir

4. bu konuda kesin çözüm ve açıklama pazartesi günü yapılacak

5. ileride bu bug olayını telafi amacıyla tüm oyuncular adminler tarafından bir telafi bedeli (compensation) alacak şu an bunu ne olacağı belli değil

adminin yazdığı açıklama linki yılbaşı takvimi bugu hakkında adminin açıklaması

444

Saturday, December 12th 2015, 5:26pm

tşk onurum açıklama için...adamlar nebalı 50 kart kazandılar şimdi kart alanda ceza yiyecek ne saçmalık)

445

Saturday, December 12th 2015, 5:39pm

şu buglar bi bizi bulmuyor :)) :(

446

Saturday, December 12th 2015, 6:03pm

bende gece 12 de o saatlerde açtım ama sadece 1 kart cıktı 50 kart ne demek adamlar hepsini 1 a dan satsa 50 a ki degerli kart çıktı ise küçük servet haksızlık bence oyun geri alınabillir 1gün için

447

Saturday, December 12th 2015, 6:05pm

tşk onurum açıklama için...adamlar nebalı 50 kart kazandılar şimdi kart alanda ceza yiyecek ne saçmalık)
alanlara lafım yok ama belki adam biraz şanslı ise 1k 2k belki 4k 5k altın kazanmıştır büyük haksızlık deilmi

448

Sunday, December 13th 2015, 3:23am

Kristal takımı varmı aktif kuzey set var bide yedek cellat set topluyorum

449

Sunday, December 13th 2015, 8:56pm

yaw yeter artık bişey yapın şu derili adamlara takımda 5 tane derili hesap var karşının oldugu belli adamlar sürekli gidip kelle onur kasıyor ne ban ne bişey ben 2 saatimi boşuna mı oynamak zorundayım yeter artık şu kristaldeki multi hesaplara

450

Tuesday, December 15th 2015, 3:29pm

yılbaşı çam ağacı görevleri ve dövüş hızını artırma konusunda kısa bilgilendirme

1. artık premium hesaba sahip olmayanlar da flash hızını artırıp daha seri dövüşebilecekler bunun için yapmanız gereken çantanızdan character+ personal kısmından ''Fight animation acceleration'' kısmını 1.5 yapıp alttan save changes diyerek onaylamak, dövüşleriniz baya hızlanacak , daha da hızlanması için yeşil premium hesabınız olması gerekiyor ona sahipseniz daha da hızlı dövüşebilirsiniz ama bu da baya güzel ve oyuncular için çok avantajlı

2. yılbaşı ağacında ''firework'' veren görevi yapabilmek için wasteland of rest veya allayas wastelanda (magmar bölge isimlerini tam bilmiyorum) gidip 3 defa fireworku kullanmanız gerekiyor

3. yılbaşı ağacında ''net'' veren görevde grandfort harboura gidip 10 defa 1 dk aralık ile tıklıyoruz

4. yılbaşı ağacında ''joy'' veren görevde ona 5 defa tıklayıp kişilerin isimlerini yazarak gönderebilirsiniz

5. yılbaşı ağacındaki shoptan öfkeli göz gibi malzemeler karşılığında günlük olarak 7 büyülü kar tanesi alabiliyorsunuz, geçen seneki gibi hergün yeniden kaynak karşılığı büyülü kar tanesi alma imkanınız olacak

452

Wednesday, December 16th 2015, 12:08pm

şehir meydanında aksakalda 15 yakut veren görevler açıldı kırmızı görevden alabilirsiniz

453

Wednesday, December 16th 2015, 12:33pm

1 yakut 1 gümüş acaba ne işe yarıycak bu yakutlar

454

Wednesday, December 16th 2015, 1:01pm

1 yakut 1 gümüş acaba ne işe yarıycak bu yakutlar

yakutların artık etkisi sadece premiumu yükseltme amaçlı her bozdurduğunda premium seviyendeki ilerleme 1 artıcak

455

Wednesday, December 16th 2015, 4:12pm

peki teşekürler bişey daha sorsam oyunda turkuaz renk item var bana kostüm dendi bunlar satılabilir kostümmü eger öle ise nerden bulabilirim

bide pırlanta haric kostüm seti alma yolu varmı

456

Wednesday, December 16th 2015, 5:45pm

@_eowyn_

turkuaz renkli eşyalar aynen kostüm normal ekipmanını engeller ama gereksiz denilebilir çünkü karakterlerin statlatı belli aşağı yukarı ney giydiği ordan belli olur

pırlanta dışında bir nesne var http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=19256 şu çarşı açıldığında orda satılıyor ama pır mı oluyor yoksa altın mı çok dikkat etmedim değişiyor sanırım

onun dışında o nesne değnekten çıkan kutu vs açınca da çıkıyor http://warofdragons.com/info/library/index.php?obj=cat&id=92 non military prizes başlığında görebilirsin

457

Wednesday, December 16th 2015, 6:23pm

peki teşekürler 4 tane altın nal var gene bişey cıkmıyor :/

458

Wednesday, December 16th 2015, 10:45pm

bir soru ile yine karşınızdayım :)

10 imonyan nasıl yapılır muhafızlar + adamlar cok morok gerektiriyor bi kolay yolu varmı

459

Thursday, December 17th 2015, 12:08am

var ilerki lwl larda yaparsın misal 9-10 lwl da filan bulursan mağara rahat kesersin :)

460

Sunday, December 20th 2015, 1:34pm

yaw yardım edin cellat baltam yok oldu kostüm gibi bişey oldu bilmeden bastım napabilirim