You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

501

Tuesday, January 19th 2016, 1:11pm

Yeni efekt hakkında bilgi alabilirmyiiz ?

502

Tuesday, January 19th 2016, 3:03pm

Yeni efekt hakkında bilgi alabilirmyiiz ?
Yeni olayı demek istedin sanırım, Burdan bakabilirsin.

504

Tuesday, January 19th 2016, 9:53pm

Aynı pcden oyuna giren oyuncuların karşılaştığı riskler konusunda bilgilendirme

Arkadaşlar bildiğiniz gibi oyunda temel olarak her çarın oyuna bağlandığı ayrı bir pc olması gerekiyor , pc kimlik numaranızı oyun içindeki en özel güvenlik bilginiz olarak görüp başka oyuncuların kullandığı pclerden oyuna girmemenizi veya başka oyunculara da kendi pc lerinizi kullandırmamanızı tavsiye ediyoruz , bunun dışında olan durumlarda kendiniz risk almış oluyorsunuz, bu konuda maddeler halinde yazmak gerekirse

1. Eğer bir pc üzerinden birden fazla çar bağlanıyorsa bu çarlar artık multi olarak sınıflandırılıyor yani bu çarlar arasında herhangibir alışveriş ilişkisi ya da aynı dövüşe girme olayı ya da biri ölüyken diğer çardan onu diriltme vs vs tüm bu durumlar yasak hale geliyor ,bu çarlar arasındaki ilişkilerden oluşacak riskleri ve ceza alma ihtimalini göze almış oluyorsunuz

2.Bu çarlar arasında bir tanesi bile bir sebepten dolayı ceza alırsa diğer çarlar bu cezalı çar cezasını ödeyene kadar hapse giriyor , yani ''bizim alakamız yok'' , '' sadece bir defa arkadaşın pcden bağlandım'' , ''dayımın oğluna yaz tatilinde gidip aynı pcden oynamıştık'' vs tüm bu benzer mazeretler geçersiz hale geliyor

3.İnternet kafeler bu konuda büyük risk taşıyor yani kafeden oyuna girdiğiniz pcden başka oyuncularda oynuyorsa ve birisi ceza alırsa o pcden bağlanın diğer çarlar da hapse giriyor , bu konuda o kadar çok şikayet geliyor ki ''bizim alakamız yok'' , ''banlı olan diğer çarı tanımıyorum'' , veya '' pclerimiz ayrıydı ben arkadaşa borç vermiştim ama yanlışlıkla cafede aynı pcden bağlandık yanlışlık oldu'' bu gibi mazeretler sizi sıkıntıdan kurtarmıyor , çarlarınız araştırılırken hapiste kalıyorsunuz ve büyük ihtimallede ana çar cezasını ödemeden çıkamıyorsunuz

4.Sonuç olarak pc paylaşımı çok riskli bir konu ve bu konudaki riski siz almış oluyorsunuz, lütfen birçok kişinin paylaştığı pclerden , kafelerden oyuna girerken çok dikkat edin pc lerinizin kişiselliğinin oyundaki en önemli güvenliğiniz olduğunu unutmayın

Herkese iyi oyunlar...
ya tmm iyi de kardeşim benim ıp den 2-3 ay önce ban yiyip oynu bıraktı. ben şimdi bundan dolayı mı bugün ban yedim vede o ban yiyen çar ile hiç düzensiz alışveriş etmemişken sadece veritsada yiyecek bitince ondan girip ödemeli atmıştım 1-2 kere. niye bu kadar saçma bu kural aynı ıp yi kullanıyorum diye benim ne suçum var

505

Tuesday, January 19th 2016, 11:18pm

saçmalığın daniskası kardeşim hesabındaki banı kaldırana kadar bende banlı olacakmışım . siz böyle devam edin mümkünse zten oynayacak Türk oyuncu kalmaz. Tr server ının kapatmaktaki amaca ulaşırsınız güzelce. bir ıp den bir hespa ban yedi diye tüm hesapları banlayarak tüm dünya üzerindeki oyunlara yeni bir kural göstermek isteyen bu saçma kuralları yazan kişileri tebrik ediyorum

506

Wednesday, January 20th 2016, 1:02am

ip değil olay , olay bilgisayar paylaşımı üzerine.

507

Wednesday, January 20th 2016, 1:15pm

fark etmez aynı şey , şimdi evde 2 pc var ben ikisinden de girdiğim kardeşim de ikisinden de girip ban yediği için bu duruma düştüm bunun tek açıklaması oyun kurallarına göre kimsenin kendini suçsuz olarak kanıtlayamaması. sonuçta bir çar hiçbir şekilde usulsüzlük yapmadıysa o suçsuz olmalı, warofdragons yöneticilerine göre pc yi kullanan herkes suçlu

508

Thursday, January 21st 2016, 12:56am

yeni görevler gelmiş galiba bütün görevlerin bulundugu bir link varmı ingilizcede olur

509

Sunday, January 24th 2016, 7:00pm

Merhaba
http://warofdragons.com/user_info.php?ni…0ArchAngel%20-- Bu arkadaş Krest Butcher kesmek için bana yardım edeceğini söyledi ama amulet için 1.3 altın istedi bende verdim gittik kesemedi Krest Butcher'ı sonra dedi ki bu sefer kesicem 1.3altın daha aldı sonra yaklaşık 1.5 saat yok geliyorum yok arkadaş arıyorum fln diyerek beni oyaladı. Bende sinirlendim baya dedim ki paramı geri ver bende ne seninle muhattap olayım nede senin yardımını bir daha istiyeyim. Dalga geçti bi yarım saat kadar benimle. Sonra bende "what the fck are you doing" yazdım. Direk 1saat mute yedim. Dolayısıyla muhafızlarla da konuşamadım. Adam bi yarım saat kadar daha mutelanmış olduğumu bildiği için benimle dalga geçti. Oh be kolay para gibisi yok fln dedi. Bende bari dedim kimse tınlamıyo beni aynı clandan birinin lotuna girdim sırf benim derdimi clan liderlerine anlatsın diye. Ona hediye yollayarak derdimi anlattım. Olayın üstünden 5saat geçti. Şuan da karakterimde lanet var ruh ile bedeni ayırma laneti miymiş neymiş. Doğal olarak chatte konuşamıyorum. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Eğer birisi yardım etmezse gerçekten sırf lotlarına girerek parayı kasarım ben hiçte etik olmaz. 2.6altın belki sizin için çok değil ama binek için biriktirdiğim para olduğu için çok uğraşarak kazanmıştım o parayı.Yani ne yapabilirm bir fikri olan var mı? Ben mi haksızım?

510

Wednesday, January 27th 2016, 7:26pm

Kırmızı iş aletlerini nerden bulabilirim?Şu sıralar dikkatimi çekti herkeste bunlardan var sanırım bi bende yok :)

511

Thursday, January 28th 2016, 12:35am

kırmızı iş aleti belgesi çıkarman lazım sandıktan buraya boşuna yazmayın cevapveren yok 4 soru sordum bakan yok

512

Thursday, January 28th 2016, 9:48am

Kırmızı alet yılbaşı pazarında 200 altına satıldı

513

Thursday, January 28th 2016, 11:41am

peki teşekkür ederim :)

514

Friday, February 5th 2016, 10:07pm

ya arkadaş insan sırf kesebiliyor diye ortak alanda dalar mı neden böyle şerefsizlikler yapılıyor anlamış değilim hadi Türk olmayanları anlarım ya biz neden birbirimize ortak alanda dalıyorum o kadar istiyorsa platoya gitsin. küfür etmek istemiyorum ama umarım birileri bunu okurda anlar mesele kesmekse 2 saat yaratık keserim para verip adam tutar travmalattırırm benim kaybedecek pek bir şeyim yok... :wall:

516

Monday, February 8th 2016, 6:47pm

kredi kartı olmadan pırlanta nasıl alabilirim mobildende çok pahalı geliyor

518

Tuesday, February 9th 2016, 5:11pm

kredi kartı almadan (büyük işlere bulaşmadan) oyunlarda veya online alışveriş için paypalın yeni yöntemi paypal cardları var.

bu kartları alışveriş merkezlerinden vs alabilirsiniz.Paypal hesabı açıyorsunuz kartı aktifleştiriyorsunuz.bankamatikten vs kartınıza para yüklüyorsunuz ve paypalla anlaşması olan yerlerde kullabiliyorsunuz paranızı.

kredi kartı vs gibi sonradan ödeme olmadığı için veya kredi çekme gibi olasılıkları olmadığı için güvenliği normal kredi kartına göre yüksektir.daha fazla bilgiyi paypalın sitesinden ya da satan yerlerden alabilirsiniz.

519

Wednesday, February 10th 2016, 8:43pm

hesap

herkese iyi günler arkadaşlar ben türkiyedeki hesabımı aktarmamıştım şimdi girdim daha şuan aktaramazmıyım bir şekilde bütün emeklerim boşamı gitmiş oldu birisi yardımcı olabilirmi bu konuda ?( :pinch: :wall:

520

Wednesday, February 10th 2016, 9:23pm

herkese iyi günler arkadaşlar ben türkiyedeki hesabımı aktarmamıştım şimdi girdim daha şuan aktaramazmıyım bir şekilde bütün emeklerim boşamı gitmiş oldu birisi yardımcı olabilirmi bu konuda ?( :pinch: :wall:

türkiye serverına ait herşey silindi maalesef host adresi bile el değiştirdi , burda yeni bir başlangıç yapmak tek çare