You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

541

Saturday, March 5th 2016, 7:34am

Çarıma Giremiyorum

Ben normalde facebooktan giriyorum yanlısıkla mycoma bastım ve bi çara girdi sabah ta facebooka bastım gece giren çara girdi çarıma giremiyorum lütfen yardım :truce: :truce:

542

Sunday, March 6th 2016, 1:59pm

http://support.my.com/games/kbPage/48/

oyunda yakın zamanda oluşan hatada efekt, ve item kaybı vb gibi şeyler olduysa üstteki linkten supporta yazabilirler.

my.com a giriş yaptıktan sonra dil ingilizce değilse sağ alttan ingilizce yapın önce sonrasında linki açın orda mavi yazılı Submit Ticket var.Ona tıklayın.

Server adı:War of Dragons
server sunucusu: COM

date: 06/03/2016 hour:XX-YY time length happened problem i lost these items,gold(sağlamlıkları azalması da dahil):
1-
2-
3-

ya da zamandan sonra şunu yazın time length i lost these effects:
1-
2-
3-

ya da time length i lose valour at ZZ

1-2-3 yerlerıne isimlerinin ingilizcelerini ve XX-YY aralarına da zamanları yazarsınız yaklaşık olarak, ZZ için de dövüş alanının adını yazarsınız.

NOT:onları değiştirdikten sonra XX-YY ve ZZ leri silmeyi unutmatın.onlar nereye ne yazcağınızı göstermek amaçlı yazılmıştır.

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

544

Thursday, March 10th 2016, 2:40pm

Küçük bir ayrıntı var sadece

Sugor/Veyko 1 adet tomar değil,30 adet tomar istiyor
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

545

Monday, March 21st 2016, 7:40pm

Bazı problemler yüzünden muhafızlıktan ayrıldım. Oyunculara duyrulur

546

Monday, March 28th 2016, 11:22am

Arkadaşlar son günlerde çok fazla soru gelmeye başladı türk serverı açılacak mı diye sürekli soruyorlar, bu konuda baş admin de bir açıklama yaptı, kesinlikle türkiye serverının açılmayacağını söyledi , sadece bazı kişiler eski oyun serverının ismi ile host adresi satın almışlar orda bazı oyun bilgileri falan var , tekrar türkçe bir serverın açılması söz konusu değil bu konuda söylenenlere inanmayın , baş admin zaten rusyadan , o sitede rusya ile görüşüyoruz oyunu satın alıp çeviricez gibi yazan tüm bilgiler gerçek dışıdır, baş admin eğer o adres üzerinden oyunun korsan bi kopyası gibi birşey açılırsa hemen yasal yoldan gereğini yapıp kapattıracaklarını konuyu takip ettiklerini söyledi , kısacası oyun tüm hakları bu server üzerinde devam edecek, iyi oyunlar...

547

Wednesday, March 30th 2016, 10:51am

Meyhanede ki game of punk oyununu kazanmanın bir yolu var mı ?

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

548

Friday, April 1st 2016, 6:50am

Meyhanede ki game of punk oyununu kazanmanın bir yolu var mı ?
O biraz şans eseri,sürekli kart açmalısın ve rakibin tüm puanlarını alana kadar senin elin üstte olmalı

:truce:
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

550

Tuesday, April 5th 2016, 11:00am

@plotous, site sadece bilgilendirme stesi olarak kalırsa türk oyuncular için oldukca faydalı olur görevleri bilgileri güncelleyip oraya eklerseniz ve geliştirirseniz hatta süper vuruş bulma kısmı gibi ve yeni onurları da belirten bilgiler eklerseniz tıpkı rus bilgilendirme siteleri gibi çok güzel bir site yapmış olursunuz , şu an için site kurallara uygun görünüyor ama lütfen site üzerinde ''yeni server açılacak'' veya ''para desteği toplanır'' gibi linkleri asla yazmayın bu şekilde gönüllü bilgi sitesi olarak devan edin , teşekkürler

551

Tuesday, April 5th 2016, 7:16pm

Öncelikle övgüleriniz için çok teşekür ediyorum zaman buldukça siteyi güncellemeye devam edeceğimi burdan belirtmek isterim. Şuan adsense ile anlaşmaya çalışıyorum en kısa zamanda bilgi güncellemesi yapacağım.

Bu arada forum moderatörü tarafından kırmızı kart yemem de acayip :)))

552

Tuesday, April 5th 2016, 7:21pm

Bu arada sitede mevcut olan öneri gönderememe bugu düzeltildi

553

Tuesday, April 5th 2016, 7:46pm

Öncelikle övgüleriniz için çok teşekür ediyorum zaman buldukça siteyi güncellemeye devam edeceğimi burdan belirtmek isterim. Şuan adsense ile anlaşmaya çalışıyorum en kısa zamanda bilgi güncellemesi yapacağım.

Bu arada forum moderatörü tarafından kırmızı kart yemem de acayip :)))

kırmızı kart kaldırıldı zaten hemen , diğer bazı siteler gibi yasak bazı içerikler paylaşıyorsunuz zannetmişler şu an sorun yok umarım güzel bir bilgi sitesi olur :xmasparty:

554

Tuesday, April 5th 2016, 7:53pm

Az önce elettra ile de görüştüm external link diye kaldırmamı rica etti kendisine de açıkladım olayı adminle görüşüp döneceğini söyledi benden yana problem yok yasadışı içerik bulamazlar :))

555

Tuesday, April 5th 2016, 11:34pm

Siteye kayıt olunur iken 6 karakterden daha fazla şifre girilemiyordu o hatayı düzeltmiş bulunmaktayım 00:33

dwartr.net

556

Wednesday, April 6th 2016, 8:36am

Merhaba arkadaşlar bir sorum olucak;
"Durability" yaratıklardan aldığımız hasarı düşürür mü?
"Initiative" ne işe yarar..

Cevaplarsanız sevinirim iyi oyunlar.. :)

557

Wednesday, April 6th 2016, 9:28am

durability sadece oyunculardan aldığınız hem büyü hem de normal vuruş hasarını düşürür ama 200-300 durabilitye sahip olup ''yav bana gene aynı hasarı veriyorlar'' diye yazan çok oyuncu var , durability puanınız çok yüksek olmadıkca fazla birşey beklemeyin şöyle ki ortalama 60-70 civarı durability 1 puan düşürüyor hasarı yani 1500-2000 durabilityniz olursa gözle görünür 25-30 puan bi düşme olur

initiative dövüşe girdiğinizde ve dövüş içinde karşıdaki rakip değiştiğinde ilk vurma hakkının sizde olma ihtimalini artırır

This post has been edited 1 times, last edit by "Forum Moderator" (Apr 7th 2016, 7:29am)

558

Wednesday, April 6th 2016, 10:40am

durability sadece oyunculardan aldığınız hem büyü hem de normal vuruş hasarını düşürür ama 200-300 durabilitye sahip olup ''yav bana gene aynı hasarı veriyorlar'' diye yazan çok oyuncu var , durability puanınız çok yüksek olmadıkca fazla birşey beklemeyin şöyle ki ortalama 60-70 civarı durability 1 puan düşürüyor hasarı yani 1500-2000 durabilityniz olursa gözle görünür 25-30 puan bi düşme olur

initiative dövüşe girdiğinizde ve dövüş içinde karşıdaki rakip değiştiğinde ilk vurma hakkının sizde olma ihtimalini artırır
Anladım, cevapladığınız için teşekkürler :)

This post has been edited 1 times, last edit by "Forum Moderator" (Apr 7th 2016, 7:30am)

559

Thursday, April 7th 2016, 11:34am

Tüm oyuncularımızın ve İslam aleminin mübarek regaip kandili kutlu olsun , Allah herkese sağlık mutluluk huzur ve başarı nasip eylesin , herkese iyi oyunlar..

560

Thursday, April 7th 2016, 4:55pm

Tüm oyuncularımızın ve İslam aleminin mübarek regaip kandili kutlu olsun , Allah herkese sağlık mutluluk huzur ve başarı nasip eylesin , herkese iyi oyunlar..

amin :)) regaip kandiliniz mübarek olsun.