You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

701

Tuesday, July 5th 2016, 9:05am

Ramazan bayramınız mübarek olsun dostlar, hep birlikte nice bayramlara inşallah. :kiss2:

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

702

Tuesday, July 5th 2016, 11:09am

İyi bayramlar arkadaşlar.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

703

Sunday, July 10th 2016, 9:41am

Selamlar, biliyorsunuz ki dövüş alanlarında silahlar, yay, madalyon ve yüzükler haricinde kırmızı eşya giymek yasak (buna chaotic, sky dövüşleri vs dahil değil tabiki) şuan oyunda bununla ilgili bir bug var yani diğer kırmızı eşyalarda dövüş alanlarında giyilebiliyormuş, bu bug düzeltene kadar suiistimal eden biri olursa ciddi ceza alacakmış.. Arkadaşlarınızı, çevrenizdekileri bu yazımın linkini atarak bilgilendirin, zaten yakın zamanda kırmızı eşyalarda geldi hemen hemen herkesin üstünde bunlardan var unutup felan dövüş alanına girmeyin/girmesinler. :kiss2:

Açıklamanın ingilizce linki.

704

Monday, July 11th 2016, 5:40pm

http://warofdragons.com/fight_info.php?f…98&server_id=10

şifremi yazdım oyuna gir dedim , daha sayfa yüklenmemişken öldüğümü gördüm ( Nasıl tetikte bekliyosa artık !!) , ve bu arkadaş türk :D allah ıslah etsin

705

Wednesday, July 13th 2016, 3:42pm

Spark of the Heavenly Fires Hakkında Rehber
Servera yeni güncelleme ile gelen ve onur artırmanın yollarından biri olan bu item hakkında açıklamayı burda bulabilirsiniz
spark of the heavenly fires

elde etme yolları

1. harikalar çarşısından altın ve pırlanta ile alınabilir- transfer edilemez
2. luck glow eventinde elde edilebilir. transfer edilemez
3. değerli sandıklardan bulunabilir. transfer edilemez
4. adminler tarafından bank offer gbi özel etkinlikler ile getirilebilir-bunlar transfer edilebilir

fiyatları 50 altın ve 50 pırlantadır
bir defa spark aldığınız zaman yeniden alabilmeniz için aradan 30 gün geçmesi gerekiyor yani arasında 30 günden az süre olan etkinliklerde birinden aldığınız zaman diğerinden alamıyorsunuz

nerede ve nasıl kullanılır?

bu sparklar madalya onurlarını artırmada , şehir onurunu artırmada ve hayran görevlerindeki aşamaları geçmede kullanılabiliniyor ve hatta +11 leveller için agudar feats görevlerindeki questleri yaparken kullanılabiliniyor

karşıt onurları artırırken eğer zıt onurlardan biri 500 den fazla ise diğerini artırırken kullanılamıyor mesela iyilik onuru 500 den büyük olan birisi kötülük onurunu spark ile artıramıyor

kullanım yolları

1. oyuncular level kullanım sınırları dahilinde satın alabildikleri tüm sparkları kullanabilirler yani kullanım sayısı yönünden bir kısıtlama yoktur

2. mesela bir spark 2800 onura kadar 200 onur artırıyorsa sizin onurunuz 2790 ise sparkı kullanıp 2990 yapabiliyorsunuz

3. daha öncede belirtildiği gibi spark alımları arasında 30 gün aralık olması gerekiyor çeşitli eventlerde satılıyorsa 30 günden önce müsade etmiyor sistem

1 spark ile hangi onurlardan kaç onur alınabildiği ve level sınırlamaları : (onur alırken sparkı ilgili oyun karakterine götürmeniz gerekiyor mesela eski nesne onuru için antikacıya)

şehir onuru-300 onur. - 3 level için 500 e, 4 level için 1500 e kadar
Meridian onuru - 100 onur. - 16 level ve üstü oyuncular için
eski nesne - 200 onur. - Level 2-3 -1000 onura kadar, Level 4 -2000 onura kadar
yeraltı şövalyeleri - 100 onur. - yeraltı şövalyeleri onurunu başlatma görevini bitirme şartı ile , level 3 -1000 onura kadar
Hunters if Undead - 200 onur - fighting the undead görevini bitirme şartı ile , level 3- 500 onura kadar, level 4-5- 1500e kadar
Juggernaut - 100 onur - level 4 - 500 onura kadar, level 5-8 arası 2000 onura kadar, level 9-10 - 2800 onura kadar
paralı birlikler - 200 onur - ilk paralı birlik onurunu bitirmiş olma şartı ile, karşıt onurun 500 den yukarı olmama şartı ile level 4 için 1000 onura kadar
kötülük onurul - 60 onur - kötülüğün ilk onurunu btirmiş olma şartı ile,iyilik onurun 500 den az olma şartı ile, level sınırlaması yok
iyilik onuru - 60 onur - iyilik ilk başlangıç görevini bitirme şartı ile, 500 den az kötülük onurun olması şartı ile, level sınırlaması yok
Destroyers of Chaos - 200 onur- chaos ile savaş başlangıcı görevini yapmış olmak şartı ile, level 5-6- 2000 e kadar, level 7-8 - 2800 e kadar
Flaundines - 200 onur - "Resurected Chas demigod"/"Orlufia's Exorcism" görevlerini bitirmiş olma şartı ile , level sınırlaması yok
Great Battles - 100 onur - 7 levelden düşük olmama şartı ile
Aladeya - 150 onur - ölüler sunağı onuru 500 den az olmalı eğer ölüler hayran yapılmışsa adeleyaya geçiş görevi bitmiş olmalı
ölüler sunağı - 150 onur - adeleya onuru 500 den az olmalı eğer adeleya hayran olmuşsa önce ölüler sunağına geçiş görevi bitirilmeli
Great Dragon - 150 onur - 7 levelden düşük olunmamalı
Treasury Hunters - 25 onur - başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı, level 9 - 500 e kadar, level 10 - 1000e kadar, level 11- 2000 e kadar
Pet Patron - 200 onur -başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı
Shadow Catchers - 60 onur - başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı
Nymph - 125 onur - sylph onuru 500 den az olmalı eğer sylph hayran olmuşsa nymph e geçiş görevi bitirilmiş olmalı
Sylph - 125 onur -nymph onuru 500 den az olmalı eğer nymph hayran olmuşsa sylph e geçiş görevi bitirilmiş olmalı
Custodians of Magic - 25 rep - başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı
Fighters against Shiass - 70 rep - level 16 - 1000 e kadar, level 17 -1500e kadar, level 18 - 2000e kadar, level 19 -2500e kadar
Order of the Triads - 50 rep -başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı

bu sparkslar hayran görevi aşamalarındada kullanılıyor ama şu an serverımızda aktif DEĞİL ileride bu aşağıda açıkladığımız görev aşamalarında da kullanılmaya başlayabilecek

Underground Knights - 2-20 arası spark - 5 levelden itibaren 3000 yeraltı onuruna ulaşmış oyuncular 1 tunuva zaferi için 2 spark verebilecek ama sparklar kafa derisi ve kömür için geçerli olmayacak
şans avcıları - 7 spark - 5 levelden itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 7 spark verip hayran alabilecek, sparklara karşı herhangibir harika cam alışveriş olanağı olmuyor
Great Battles - 20 spark - 7 levelden itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 20 spark verip görevin ejder aşamasını geçebilecekler ama diğer 2 alt görevi tamamlamaları gerekecek onlar için spark imkanı yok
Juggernauts - 1-29 spark -11 levelden itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 1 spark karşılığı 7 liros alabilecekler
Pet Patron - 7 spark -11 levelde itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 500 vital i 7 spark vererek kingalada nurseden alabilecekler
Custodian of Magic - 20 spark - 16 lvlden itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 20 sparka hayran alabilecek

dikkat : bu uzun açıklama sırasında bazı yazım yanlışlıkları olmuş olabilir lütfen herhangibir hataya rastlarsanız bana ulaşıp düzelttirin , teşekkürler

açıklamanın ingilizce linki

706

Friday, July 15th 2016, 7:43pm

Spark of the Heavenly Fires Hakkında Rehber
Servera yeni güncelleme ile gelen ve onur artırmanın yollarından biri olan bu item hakkında açıklamayı burda bulabilirsiniz
spark of the heavenly fires

elde etme yolları

1. harikalar çarşısından altın ve pırlanta ile alınabilir- transfer edilemez
2. luck glow eventinde elde edilebilir. transfer edilemez
3. değerli sandıklardan bulunabilir. transfer edilemez
4. adminler tarafından bank offer gbi özel etkinlikler ile getirilebilir-bunlar transfer edilebilir

fiyatları 50 altın ve 50 pırlantadır
bir defa spark aldığınız zaman yeniden alabilmeniz için aradan 30 gün geçmesi gerekiyor yani arasında 30 günden az süre olan etkinliklerde birinden aldığınız zaman diğerinden alamıyorsunuz

nerede ve nasıl kullanılır?

bu sparklar madalya onurlarını artırmada , şehir onurunu artırmada ve hayran görevlerindeki aşamaları geçmede kullanılabiliniyor ve hatta +11 leveller için agudar feats görevlerindeki questleri yaparken kullanılabiliniyor

karşıt onurları artırırken eğer zıt onurlardan biri 500 den fazla ise diğerini artırırken kullanılamıyor mesela iyilik onuru 500 den büyük olan birisi kötülük onurunu spark ile artıramıyor

kullanım yolları

1. oyuncular level kullanım sınırları dahilinde satın alabildikleri tüm sparkları kullanabilirler yani kullanım sayısı yönünden bir kısıtlama yoktur

2. mesela bir spark 2800 onura kadar 200 onur artırıyorsa sizin onurunuz 2790 ise sparkı kullanıp 2990 yapabiliyorsunuz

3. daha öncede belirtildiği gibi spark alımları arasında 30 gün aralık olması gerekiyor çeşitli eventlerde satılıyorsa 30 günden önce müsade etmiyor sistem

1 spark ile hangi onurlardan kaç onur alınabildiği ve level sınırlamaları : (onur alırken sparkı ilgili oyun karakterine götürmeniz gerekiyor mesela eski nesne onuru için antikacıya)

şehir onuru-300 onur. - 3 level için 500 e, 4 level için 1500 e kadar
Meridian onuru - 100 onur. - 16 level ve üstü oyuncular için
eski nesne - 200 onur. - Level 2-3 -1000 onura kadar, Level 4 -2000 onura kadar
yeraltı şövalyeleri - 100 onur. - yeraltı şövalyeleri onurunu başlatma görevini bitirme şartı ile , level 3 -1000 onura kadar
Hunters if Undead - 200 onur - fighting the undead görevini bitirme şartı ile , level 3- 500 onura kadar, level 4-5- 1500e kadar
Juggernaut - 100 onur - level 4 - 500 onura kadar, level 5-8 arası 2000 onura kadar, level 9-10 - 2800 onura kadar
paralı birlikler - 200 onur - ilk paralı birlik onurunu bitirmiş olma şartı ile, karşıt onurun 500 den yukarı olmama şartı ile level 4 için 1000 onura kadar
kötülük onurul - 60 onur - kötülüğün ilk onurunu btirmiş olma şartı ile,iyilik onurun 500 den az olma şartı ile, level sınırlaması yok
iyilik onuru - 60 onur - iyilik ilk başlangıç görevini bitirme şartı ile, 500 den az kötülük onurun olması şartı ile, level sınırlaması yok
Destroyers of Chaos - 200 onur- chaos ile savaş başlangıcı görevini yapmış olmak şartı ile, level 5-6- 2000 e kadar, level 7-8 - 2800 e kadar
Flaundines - 200 onur - "Resurected Chas demigod"/"Orlufia's Exorcism" görevlerini bitirmiş olma şartı ile , level sınırlaması yok
Great Battles - 100 onur - 7 levelden düşük olmama şartı ile
Aladeya - 150 onur - ölüler sunağı onuru 500 den az olmalı eğer ölüler hayran yapılmışsa adeleyaya geçiş görevi bitmiş olmalı
ölüler sunağı - 150 onur - adeleya onuru 500 den az olmalı eğer adeleya hayran olmuşsa önce ölüler sunağına geçiş görevi bitirilmeli
Great Dragon - 150 onur - 7 levelden düşük olunmamalı
Treasury Hunters - 25 onur - başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı, level 9 - 500 e kadar, level 10 - 1000e kadar, level 11- 2000 e kadar
Pet Patron - 200 onur -başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı
Shadow Catchers - 60 onur - başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı
Nymph - 125 onur - sylph onuru 500 den az olmalı eğer sylph hayran olmuşsa nymph e geçiş görevi bitirilmiş olmalı
Sylph - 125 onur -nymph onuru 500 den az olmalı eğer nymph hayran olmuşsa sylph e geçiş görevi bitirilmiş olmalı
Custodians of Magic - 25 rep - başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı
Fighters against Shiass - 70 rep - level 16 - 1000 e kadar, level 17 -1500e kadar, level 18 - 2000e kadar, level 19 -2500e kadar
Order of the Triads - 50 rep -başlangıç görevi bitirilmiş yani onur kasmaya başlanmış olmalı

bu sparkslar hayran görevi aşamalarındada kullanılıyor ama şu an serverımızda aktif DEĞİL ileride bu aşağıda açıkladığımız görev aşamalarında da kullanılmaya başlayabilecek

Underground Knights - 2-20 arası spark - 5 levelden itibaren 3000 yeraltı onuruna ulaşmış oyuncular 1 tunuva zaferi için 2 spark verebilecek ama sparklar kafa derisi ve kömür için geçerli olmayacak
şans avcıları - 7 spark - 5 levelden itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 7 spark verip hayran alabilecek, sparklara karşı herhangibir harika cam alışveriş olanağı olmuyor
Great Battles - 20 spark - 7 levelden itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 20 spark verip görevin ejder aşamasını geçebilecekler ama diğer 2 alt görevi tamamlamaları gerekecek onlar için spark imkanı yok
Juggernauts - 1-29 spark -11 levelden itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 1 spark karşılığı 7 liros alabilecekler
Pet Patron - 7 spark -11 levelde itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 500 vital i 7 spark vererek kingalada nurseden alabilecekler
Custodian of Magic - 20 spark - 16 lvlden itibaren 3000 onura ulaşmış oyuncular 20 sparka hayran alabilecek

dikkat : bu uzun açıklama sırasında bazı yazım yanlışlıkları olmuş olabilir lütfen herhangibir hataya rastlarsanız bana ulaşıp düzelttirin , teşekkürler

açıklamanın ingilizce linki
bişi sorucaktım yazmamışsınızda geceleyın sızanlar hayranını sparklarla beraber alamıcakmıyız veya kaos hayranını ?

707

Friday, July 15th 2016, 7:46pm

@Béte du Gévaudan

Şu linke girin sayfanın en alt kısmına bakın orda hangi hayran madalyalarının spark ile alabileceğinizi göreceksiniz yalnız şuan orda gözükenler bizim sunucumuzdaki aktif değil bir sonraki güncelleme ile gelecek, diğer madalyalar eklenmeyecek mi diye sorarsanız onu bizde bilmiyoruz belki ilerde eklenebilir.

708

Friday, July 15th 2016, 8:40pm

Gökkuşağı gücü (Rainbow power)
(Druid Vessen)

Druid vessen bizden 7 farklı gökkuşağı rengi taşını ister bunları şu kişilerden bulabilirsiniz:

Red (Kırmızı) Taşı > Guild of artisans(zanatçılar birliğindeki) Alchemist'ten(simyager) senden 1 er adet anemon, mandragora(adam otu), lotus ister. Karşılığında 1 adet kırmızı taş verir.

Yellow (Sarı) Taşı > Guild of artisans (zanatçılar birliğindeki) Jeweller'dan (kuyumcu) senden 1 er adet topaz, emerald(zümrüt), ruby(yakut) ister. Karşılığında 1 adet sarı taş verir.

Indigo Blue (Açık Mavi) Taşı > Communal Grave (kardeş mezarlığı) Leolina the Fairy'dan(Peri leolina) alabilirsin 3 mavi taş(ölülerden düşen) veya 3 efril karşılığı 1 adet alabilirsin.

Violet Rainbow (Mor) Taşı > Vassals Tombs'daki Necromancer'dan 10 tane magmar derisine veya 2 tane İndigo Blue (açık mavi) taşa 1 adet alabilirsin.

Blue (Mavi) Taşı > 5 level liches (ölü) leri keserek düşürüyorsun.

Orange (Turuncu) Taşı > Barrow of Sadness (ağlayış yamacında) Büyücü arnabagtan alıyorsun senden 3 adet elmas som balığı istiyor karşılığında 1 adet turuncu taş veriyor.

Green (Yeşil) Taşı > Wolf Westaland (kurt çölü) Furratsy the Pixie (bataklık kızı)'dan alıyorsun senden 1 adet sarı 1 adet kırmızı 1 adet turuncu taş ister karşılığında 1 adet yeşil taş verir.

Chat içerisinden bunları tek tek yazmak maalesef zaman alıyor ve oyuncular içinde karışık geliyordu, bu şekil burada paylaşmış olayım daha pratik olur hem oyuncular hem bizim açımızdan.

709

Sunday, July 17th 2016, 6:22pm

orfluya

foot of the barrow daki heykelerden hangi sıra ile geçicez

710

Monday, July 18th 2016, 12:51am

3x ilk heykel, 1x ikinci, 2x ilk, 1x üçüncü

712

Tuesday, July 19th 2016, 5:47pm

Pırlanta yatırırken hata

Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar,

Bankadaki pırlanta satın alma bölümündeki banka kartı seçeneğiyle alım yapmaya çalışıyorum.Sırasıyla

- Banka bölümüne gelip Mastercard ve visa sembolune tıklıyorum.

- Miktarı soran kısım karşıma çıkıyor. Miktarı yazıyorum CONTUNİE butonuna tıklıyorum.

- Ardından kart bilgilerini soran kısım gelmeden yani hiçbir bilgiyi girmeden

Session not found.

yazısı beliriyor ve işlemi yapamıyorum.

Yaklaşık 1 aydır bu böyle supportada yazdım ancak derdimi tam anlatamadım yardımcı olabilirmisiniz en azından supporta yazmamda :) Ben derdimi tam anlatamıyorum ingilizce olarak. Şimdiden teşekkür ederim. :snowball:

713

Tuesday, July 19th 2016, 11:28pm

acıl bana yardım edermısınız

503 servıs temporarılıy unıvaılable nedemek..........cılentten gıremıyorum cara

714

Tuesday, July 19th 2016, 11:36pm

:P

gırıdım ama neden olusuyor bana bunu anlatabılırmısınız lutfen car calınıdı yada ban yedım :lol:panık atagı oldum :dragon:

716

Monday, July 25th 2016, 7:57pm

mobil uyum deqil

neden warofdragons telefonda acılmıyor bilgisi olan varmı?

717

Monday, July 25th 2016, 9:58pm

neden warofdragons telefonda acılmıyor bilgisi olan varmı?
Telefondaki tarayıcıların çoğu flash playerı desteklemediği için açılmıyor, çözüm olarak puffin web browser adlı uygulamayı deneyebilirsin.

719

Sunday, July 31st 2016, 5:14pm

Yeraltı Şovalye Görevleri

Arkadaşlar yeraltı şovalye görevleri ve agudar görevlerini en başından Tercihen resimli ve detaylı açıklayabilecek birisi varmı

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

:drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink: :drink:

720

Monday, August 1st 2016, 4:21am

Ben bir hata yaptım gece gece yeni silahların geldiğini gördüm 12 lv için olan baltayı alayım dedim fakat dalgınlıktan 12 lv tek dodger baltasını almışım acaba bu baltayı geri verip parasını geri alma şansım varmıdır yöneticilerle iletişimde olan bir türk varsa yardımcı olabilirmi :( :cry: