You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Tuesday, June 3rd 2014, 2:09pm

__Q__ or MuSGaRa or illusionist player

:woody: hergün farklı birşey içtiğine kesin kanaat getirdiğim bu arkadaş hakkında yazmadan edemedim
adam İnG. servere geçti infosuna en son bana bulaşana ne oldu hatırlayın yazdı . O iş bitti insanlara hakaret dolu banane sizden hileciler bugcular ben BAYTARLIĞI bıraktım yazdı oda geçti bugun baktım bazı karakterlere hatır gönül sızlatması yapmaya çalışmış bunlar aynı kafadan çıkmış olamaz çünkü karakterli insanın fikriyatı bu kadar kayma yapamaz demekki hergün farklı bir içecek teorimde haklıyım...

Şimdi kendimce bunlara cevap vereceğim çunku ben bu adamla bı alıp veremediğim yok kimseyle yok ama haksızlığa gelemediğim için çakallara dayanamıyorum aramız bozuluyor...

ilk günlerde infosuna 100 binlerce altın kastılar bugdan yazıp milletide fitleyip dedikodu veren bu arkadaş bu 100 binlerin fotoğrafını koysaydı bizde öyle olduğuna inanırdık,,bir kere bir adam okadar para kazanıp cebınde göster göstere tutacak kadar geri zekalımıdır ..veya böyle bir dedikoduya inanlar hangi akla hizmet ederler hatta öyle şeyler duyuyoruzki relentis ile olan kavgamızda han kasasına binlrce altın koyup savaşı finanse edenlerimiz varmış vay anasını ...

bununla beraber dediği doğruydu en son ona bulaşanların başına iyi şeyler gelmemişti nitekim yine bunu başarabilmek için diğer karakterlerine giriğ burada ki admine lütfen benı korumaya alsın diye günlerce yalvardı suçunu biliyordu TR serverinde ki kuralları göz ardı ederek burada işe yarayacağı düşünülen belge bulgu elinde ne varsa admine şerefiyle beraber verdi...admin de verilen kıvılcımla geniş çalı arama başlattı öyleki cebinde hayat ıksırı fazla dıye karakter bloke ettıgı oldu (hanlığımızdan) sonra bazı hatalar düzeltildi tabi..

ama bizim iişimiz sayın TR başşş muhafızı bu işin onun tarafını ılgılendıren kısmı şu ; Bu adam tek tük hapse giren herkese benim yüzümden girdiniz kusura bakmayın diye inceden korku yaymaya çalışırken bizim hanlığımız hapse girdiğinde başına sonradan gelecekleri bildiği için benim alakam yok diye haber gönderen aynı günlerde henüz incelenmemiş bazı büyük hanlıklara sıra sizede gelecek diye korku vermeye çalışan yani bi şekilde yalan ve dolanla beladan uzak durmaya calısan bir adam olarak karsımıza cıktı ..

Baytarlığı bıraktım diyor ; Baytarmıydın ki sen bunca oyuncunun hepsi it köpek de senmi adamsın sadece ,sen baytar değildin sen hakkını arayan bir halkın çıkıp hakkını istemeye çalıştığı sırada içinde sahibi bile olmayan bir köşke kimseyi yaklaştırmamak için kapı köpekliği ettin ...baktın ki işe yarıyor aslanın olmadığı yerde aslanım diye gezdin ...kesim botuyla foruma ifşa edildin kimse dokunamadı ellerinizde her çeşit yüzükler madalyonlar efektler aldınız yada size verildi sürekli bünye olarak güçlenirken şeref ve haysiyette küçüldünüz ama dikkat edin ki sözde değl çunkü lafa gelince adalet için yaptık nağmesi dilinizde..ciğeriniz 5 para etmez...

Bazı arkadaşlara özrü borç biliyor ; bugune kadar muhafızlar hakkında en cok sıkayette ve delilde bulunan biri olarak söylüyorum yine bu adamın kafası çalışıyor ama değişik başına gelenleri sadece 3-4 mevzu sebebiyle sanıyor lan kelimesini hakaret sayıp günlerce susma veren bir adam kendisine saldırana ana avrat küfrediyor sonrada af diliyor ...

kendi infona yazmamışsın ve yazsanda sığmaz zaten ;

bugune kadar seni yapıcı olman konusunda defalarca tavsiye ettiğim ve sende bana hak verdiğin halde aslanın olmadığı yerde aslan olduğunu sanıp güç sarhoşluğu ile beni maruz bıraktığın bazı şeyleri yazacağım ;

herşey bir magmar karakterle küfürleşmemiz sonucunda admin tarafından bana para cezası olmayan bir hapis ve benden daha cok küfür sicili olduğu halde 10 altın bir ceza alan magmarın olayıyla başladı

servere gelen yenılıklerden mahrum olmamak ıcın admınle gorusmek ıstedım 1 hafta susma lanetım devam etti

biz hapısten cıkaramıyoruz dediniz ramhero skypden emir verdi cıkardınız sonra geri attınız

delikanlıca konuşalım ıkı oyuncu olarak sıfatsız olarak dedik konuşurken cevab veremediğin bır soru yuzunden hemen muhafız kımlıgını kullanıp susma laneti verdin

1 saat susma verdın cezam bıtınce sebeb sordum 1 gun susma verdın

fake karakterle adı bana benzeyen baskası sovdu bana susma verdınız

oto cevabımda tozol yazıyor dıye bana susma verdınız

smılodonun dovuslerıne karısıp lotuna ortak oldum dıye benı her krofdor bolgesıne geldıgımde zinddana atıp cıkarıp meydana ısınladınız

gece ağlayış yamacında bıraktıgım karakterı sabah zındanda cezanız yoktur ıbaresıyle ve muhafız ocagı nesnelerınıze el koymustur postasıyla buldum ama supporttan yanıt alamadım cebimi karıştırdınız

Kuran şiir dilidir dedim sen kitaba hakaret etmessin demekki bana ediyorsun dedin susma verdin

yanlış vermiş olabileceiğinizi dusundugum cezaları sıze posta ile kafanız calıssın dıye ızah ettım kabul ettiniz ama cezalarımı kaldırmadınız

1 defa eşimle aynı dövüşe aynı pc den girdik diye hapse attın han kanalını karıştırıp genel chatte yakaladım bunları diye kahkaha attın (nasıl bir kin tutuyorsan)

gunman ,fly hol ve god of war ile tek başıma kavga ettim 3 kişiden bir sürü zede ayna yedim ,cellat tomarı kullanıp bana onlar saldırdı sen beni oyuncuları oyundan soğutmak suçundan hapse atacağim diye ikaz ettin

bir derede aşağı tarafta koyun yukarı tarafta kurt su içiyorlarmış kurt kuzuyu yemek için bahane arıyormuş bakmış bir bahanesi yok en son gitmiş demiş ki suyumu neden bulandırıyorsun Kuzu demiş ki yahu sen yukarda ıcıyorsun suyu ben aşagıda içiyorum nasıl olur yok demiş kurt yok demiş seni yiyeceğim

kısaca kurt kararını vermiş bir kere suyun bulanması bahane yoksa bu mevzuda anlatacak çok şeyim var

önce tehdit ederek kurtulmak istedin yemedi , baktın olmayacak şimdi mazlum ayağına yatıyorsun hani ne oldu o cool tavırlarına adamsan başladığın yerde dursana.. ben 14 sevıye iken 11 seviyeydin ben 15 i bitiremedım sen 16 yı bitireceksin elinde ki set set yuzuk madalyonlar alın terimi miras mı diye sorarlar adama ?

şimdi senin şikayetlerin doğrultusunda ; bir delil olmaksızın 17 farklı nesneyı sırf sayıları cok oldugu ıcın cantamdan sıldıler..çok dediğimde örneğin 4 k bodur sikkesi 1000 tane pvp dev gibi 600 ad incarnium gibi ..sebebi ne Q hazretlerinin herşeye kadir olduğunu göstermek ..baytarlığı bırakmışmış bence baytarların seni bırakmış...

Yekten ilan ediyorum herkes duysun ben 16 olup senin ait olduğun dağlara çıkmadan kendini güçlendir yada kendine başka bir oyun bul ..oyunu bırakacak adam isim cisim değişip hergün ınfosuna yazı yayınlamaz belliki boyuna zarf atıyor , ortam yokluyorsun

boşa yoklama aha sana ortam ; sıfırdan başlamam bile gerekse , alem arkanda bile dursa sana ve yan çarlarına bu oyunu oynatırsam mert olmayayım...!!
:woody: Bad guys has always tried to be good before... :!:

63

Tuesday, June 3rd 2014, 2:54pm

en başından sonuna kadar katılıyorum.. ellerine sağlık.

64

Wednesday, June 4th 2014, 11:46am

badkingin yazdıklarına katılıyorum eksiği vardır fazlası yoktur 1-2 kez ceza yedim şu oyunda oda q nun keyfi yüzündendir aynısını sana gelsin diyince küfür kabul edip küfürümü savunuyorsunuz diyordu tarafımca saldırılınca kendi gelip ağıza alınmayacak küfürler etmiştir ssleri mevcuttur sonra özür diledi (onuda yazmadı demesin) böyle davranıp infoda adaletten söz etmeyecek ozaman şimdi gördüm çarı bloke olmuş ne diyim hayırlısı kim bilir neden yedi bottan mı yoksa bişeymi bilmiyoruz çıkar kokusu
http://i.hizliresim.com/QX07Yv.png ( adaleti öğreten admini bizde sevdik ) :)

65

Wednesday, June 4th 2014, 2:49pm

( FERNS) Açgözlülük ayıp değildir! Görevi Detaylı Anlatım

[b][i]
1.[/i][/b]Görevi Yabani Otlar Topraklarındaki Görücüden alıyoruz.

2.Bize Cimri Ruhu bulmamızı söylüyor.Cimri Ruhu buluyoruz.

3.Görücüye geri dönüyoruz ve bizden bazı malzemeler istiyor.Örneğin benden Hayalet Mantar - Küçük Hayat İksiri ve 10 Adet Ökse Otu istedi.

4.Bunları Görücüye veriyoruz ve bize Delici Bakış İksiri veriyor.

5.Bu iksirle Eğrelti Otu Yaprağı toplarken Gizemli Eğrelti Otu Çiçeği bulmaya çalışıyoruz.(Bazı arkadaşlar iksiri kullanınca süper güçlerde görünmüyor fakat toplasınlar gizemli çiçek çıkıyor ginede)

6.Gizemli Eğrelti Otu Çiçeği ni bulduktan sonra tekrar Cimri Ruhu arıyoruz.

7.Bizden 3 Tane Kutu seçmemizi istiyor.(Kırmızı , Mavi , Yeşil Kutu).

8.Bu kutuları insan tarafı Kırmızı kutu meydanda Mavi kutu virigyada Yeşil kutu mezarlıkta açılıyor... (bu bölüm SmiLoDoN dan alıntı).

9.Ve açıyoruz bize vaadettiği ödülleri veriyor.

66

Wednesday, June 4th 2014, 2:53pm

Evet cinimiz şuanda Klesva kasabası civarındaki kulede 10 dakika sonra yer değiştirecek ...

67

Wednesday, June 4th 2014, 2:58pm

Takıldığınız yer olursa PM atın yardımcı oluruz

68

Wednesday, June 4th 2014, 3:06pm

Şuan nerde ?

69

Wednesday, June 4th 2014, 3:06pm

15:06 -SaHMeRaNN- » Serhad- : buymandaymış ruh şuan

70

Wednesday, June 4th 2014, 4:11pm

Merhaba arkadaşlar, İngilizce bilmeyenler için support kullanımı hakkında yardıma çok fazla ihtiyaç oluyor, detaylı anlatım aşağıda.

ÜYE OLMAK

Öncelikle supportun adresine giriyoruz.

Sağ üstteki LOG IN sekmesine tıklıyoruz.

Üye isek mail ve şifremizi girip log in butonuna tıklıyoruz. Üye değilsek aşağıdaki SIGN UP butonuna tıklayarak üyelik işlemimizi başlatıyoruz.

karşımıza gelen sayfada üyelik için 2 seçenek var. Telefon ve mail. Telefon numaranızla üye olmak istiyorsanız yukarda "using mobile phone number" yazan sekmeye, mail adresiniz ile üye olmak istiyorsanız "using e-mail" yazan sekmeye tıklamalısınız. Bilgilerimizi girdikten sonra gördüğünüz CONTINUE butonuna basarak üyelik işlemimizi sonlandırıyoruz.

SORGU OLUŞTURMAK

Anasayfaya geldiğimizde hesap ve oyun karakterleri, premium servis, teknik konular gibi bazı ana başlıklar görüyoruz. Örneğin mail adresimizi değiştirmek istediğimizi varsayalım. Resimde gördüğümüz gibi ilgili başlığa tıklıyoruz.

Sıra geldi sorgumuzu göndermeye. Açılan sayfada "SUBMIT A TICKET'a tıklıyoruz.

Bilgilerimizi yazarak submit a ticket butonuna basıyoruz ve sorgumuz gönderildi!

Daha sonra gönderdiğimiz sorgulara gelen cevapları, siteye giriş yaptıktan sonra ana sayfadaki MY TICKETS sekmesine girerek kontrol edebiliyoruz.
İyi oyunlar!

71

Thursday, June 5th 2014, 11:53pm

oyuna bir süre girmedim herkesin nick düzelmiş benimki neden düzelmedi :D

72

Friday, June 6th 2014, 11:03pm

Dövüşle antrenmandaki yaratıkları kesmiştim , 2-3 gün önce kaleye girecekken almaya gittim görev yoktu.Tekrarlananlarda aktif yazıyor ancak görev vs yok. Sebebi nedir ?

73

Monday, June 9th 2014, 4:33pm

Arkadaşalar bildiğiniz gibi 2014 Dünya Futbol Kupası başlamak üzere ve bununla ilgili bir etkinlik yapılıyor.
Her maç öncesi tahmin yapacaksınız kim kazanır kaç kaç biter diye ona göre de puan alacaksınız.

Tahmin yapmak için gerekli şeyler

Tahmin yapmak için betting ticket.'e sahip olmanız lazım. Bankadan shop kısmına girerseniz alabilirsiniz. Tüm tahminleriniz için sadece 1 bilet yeterli. Yani bir bilet alıp tüm kupa boyunca tahmin yapacaksınız

Puanlama sistemi

Doğru skor = 5 points (Skor= Hem kazananı bilmek, hem de skoru bilmek)
Doğru tahmin = 3 point (Tahmin = Sadece kazananı bilmek)
Diğer tahminler = 0 points

Tüm tahminlerinizi maç başlamadan önce yapmanız lazım. (Maç başladıktan sonra yapılan tahminler sayılmayacaktır.). Her kullanıcının sadece bir tahmin hakkı var. Birden fazla tahmin yaparsanız ilk tahmininz geçerli sayılacaktır

Tahmininizi nasıl yapacaksınız

betting ticket Biletinizin linki
http://warofdragons.com/user_info.php?nick=Threepwood Karakterinizin linki

Ev sahibi takım: Deplasman takım: (Örnek: Türkiye 6 : Fransa 0)

Genel olarak

Maç başlamadan 24 saat önce o maçın tahmin konusu açılacaktır.
Grup evresi başlamadan önce ilk 20 nin adını açıklayacağız

Ödüller
Yönetim ödüllere sponsor oldu. Bu yüzden güzel ödüller sizi bekliyor

1. Prize: Cerrador/Scorpolion
Eğer kazanan 200 puana ulaşarak kazanırsa bineklerden birin alabilir. Öbür türlü ise;
1. Prize: Uborg card
2. Prize: Ujarrmo shield
3. Prize: Devil Combo-Cube x5
4-10. Prize: Yellow gift x3
11-50. Prize: Soccer bags x10

İlk tahminler 11 Haziran 22:00'de başlayacaktır.

Herkese iyi eğlenceler ve iyi şanslar

:peace:

74

Monday, June 9th 2014, 6:54pm

Örnek güzel :thumbup:

75

Monday, June 9th 2014, 7:59pm

Toplamda zaten 40 maç var. Serador ya da Alkonora kazanmak kısaca İMKANSIZ :)

There are a total of 40 matches. Cerrador Amulet or Scorpolion Amulet IMPOSSIBLE to win :)

76

Monday, June 9th 2014, 8:04pm

Toplamda zaten 40 maç var. Serador ya da Alkonora kazanmak kısaca İMKANSIZ :)

There are a total of 40 matches. Cerrador Amulet or Scorpolion Amulet IMPOSSIBLE to win :)
64 maç var ve kazanmak imkansız değil :)

77

Wednesday, June 11th 2014, 6:57pm

adminlerin keyfiyeti

(threepwood)
Bir arkadaşımdan borç aldığım için günlerdir zindanda tutuluyorum, admin zindana atıp aldığın parayı öde ve çık diyor. paraya ihtiyacım olmasaydı borç almazdım, dolayısıyla üzerimde o kadar para yok, zindandan çıkartın 1 hafta içinde ödiyeyim diyorum cevap bile yok. başkalarının bug yada herhangi bir sebepten dolayı kuralları çiğnemesi benim bu kadar mağdur olmama nasıl sebep olabiliyor anlamıyorum. 12.06.2014 itibari ile iyilik onurunun bir kısmını karşılamak için aldığım öfkeli gözler süresi dolduğu için kaybolacak. adminlerin muhtemel yabancı düşmanlığı ve adil olmaması sebebiyle bu durumlara düşüyoruz. admin threepwood u tebrik ediyorum yabancı düşmanlığı ve önyargıya devam etsin...

78

Friday, June 13th 2014, 1:46am

http://warofdragons.com/artifact_info.ph…ct_id=215399437
http://warofdragons.com/user_info.php?nick=- AmbassadoR -

meksica=3 kamerun=2

Spain=1 Netherlands=1

Chile=1 Australia=3

79

Saturday, June 14th 2014, 10:40am

__Q__ or MuSGaRa or illusionist player

Quoted

deleted

This post has been edited 1 times, last edit by "TraceyG21920" (Jun 14th 2014, 11:43pm)

80

Saturday, June 14th 2014, 10:57am

__Q__ den sevgilerle

Quoted

deleted

Continue following me, and you never ..... if you want to scratch my evidence was not clear what penalties have talked to ...

This post has been edited 1 times, last edit by "TraceyG21920" (Jun 14th 2014, 11:37pm)