You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

801

Thursday, September 15th 2016, 6:32pm

cahal mentör bir soru da ben sorayım hocam:)

ölüler sunağına başlamıştım. onu kırmızı madalya yapınca aladeya'ya başlayacağım. tabi aladeya'yı da kırmızı yaparken ölüler tanrısı onurum 0 olacak.
sonuçta 2 kırmızı madalyam olacak ama ölüler onurum 0, aladeya onuru 3000 şeklinde.

sunakların hepsini kırmızı madalya yapmış yüksek leveller dövüşlere girerken sırf "efekt" olsun diye sunaklara bağış yapıyor ve efektini alıyor. ben de öyle yapmak istiyorum ama ölüler onurum 0 olduğu için bağış yaparak sadece aladeya tanrısından efekt alabileceğim. ölüler madalyam sayesinde dövüşlerde ölüler tanrısı yardıma gelebilir. ama bağış yaparak ölüler tanrısı efekti alamayacağım

aksine ölüler tanrısının efektini tercih ederdim. çünkü madalya kırmızı olunca aladeyanın verdiği efekt takım arkadaşlarına da dağılıyor.

ilk önce ölülere başladığım için geri dönülmez bir hata mı oldu yoksa iyilik-kötülük geçişi gibi burada da bir geçiş imkanı var mı?

--

bu arada adamın biri de aynı soruyu sormuş ama cevap alamamış o da :)) http://warofdragons.com/forum/index.php?…d&postID=200409

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

802

Thursday, September 15th 2016, 7:57pm

cahal mentör bir soru da ben sorayım hocam:)

ölüler sunağına başlamıştım. onu kırmızı madalya yapınca aladeya'ya başlayacağım. tabi aladeya'yı da kırmızı yaparken ölüler tanrısı onurum 0 olacak.
sonuçta 2 kırmızı madalyam olacak ama ölüler onurum 0, aladeya onuru 3000 şeklinde.

sunakların hepsini kırmızı madalya yapmış yüksek leveller dövüşlere girerken sırf "efekt" olsun diye sunaklara bağış yapıyor ve efektini alıyor. ben de öyle yapmak istiyorum ama ölüler onurum 0 olduğu için bağış yaparak sadece aladeya tanrısından efekt alabileceğim. ölüler madalyam sayesinde dövüşlerde ölüler tanrısı yardıma gelebilir. ama bağış yaparak ölüler tanrısı efekti alamayacağım

aksine ölüler tanrısının efektini tercih ederdim. çünkü madalya kırmızı olunca aladeyanın verdiği efekt takım arkadaşlarına da dağılıyor.

ilk önce ölülere başladığım için geri dönülmez bir hata mı oldu yoksa iyilik-kötülük geçişi gibi burada da bir geçiş imkanı var mı?

--

bu arada adamın biri de aynı soruyu sormuş ama cevap alamamış o da :)) http://warofdragons.com/forum/index.php?…d&postID=200409
Öncelikle merhaba

Önünde birkaç seçenek var,söylediğin gibi ölüler ve lanetlilerin tanrısı onurunu kırmızı yapıp ardından aladeya'ya başlayabilirsin ve söylediğin gibi Aladeya'ya kırmızı madalyadayken kurban verirsen sana vereceği efektle birlikte -şayet ki Aladeya kutsaması dövüşte tetiklenirse- arkadaşların da iyileşebilir,ancak sen ölüler ve lanetlilerin bu tür bir güce kavuşmasını istiyorsan ve ona kurban verip onun efektini almak istiyorsan önünde tek seçenek var;

-Ölüler ve Lanetliler onurunu olduğu yerde bırakıp Aladeya'nın istediği kurbanları vermeli ve Aladeya onuruna başlamalısın,ardından kırmızı olana kadar Aladeya onurunu yapacaksın ve kırmızı madalyadan sonra ölüler ve lanetliler'in istediği kurbanları verip onu sıfırdan yapmaya başlayacaksın,kırmızı madalya yaptıktan sonra ölülerin ve lanetlilerin tanrısına kurban verebilirsin ve efekt alabilirsin. :music:

Kısaca geri dönülmez bir yol değil ancak uzun bir yol,tercih sana kalmış.

İyi şanslar.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

803

Thursday, September 15th 2016, 9:24pm

Quoted

Öncelikle merhaba

Önünde birkaç seçenek var,söylediğin gibi ölüler ve lanetlilerin tanrısı onurunu kırmızı yapıp ardından aladeya'ya başlayabilirsin ve söylediğin gibi Aladeya'ya kırmızı madalyadayken kurban verirsen sana vereceği efektle birlikte -şayet ki Aladeya kutsaması dövüşte tetiklenirse- arkadaşların da iyileşebilir,ancak sen ölüler ve lanetlilerin bu tür bir güce kavuşmasını istiyorsan ve ona kurban verip onun efektini almak istiyorsan önünde tek seçenek var;

-Ölüler ve Lanetliler onurunu olduğu yerde bırakıp Aladeya'nın istediği kurbanları vermeli ve Aladeya onuruna başlamalısın,ardından kırmızı olana kadar Aladeya onurunu yapacaksın ve kırmızı madalyadan sonra ölüler ve lanetliler'in istediği kurbanları verip onu sıfırdan yapmaya başlayacaksın,kırmızı madalya yaptıktan sonra ölülerin ve lanetlilerin tanrısına kurban verebilirsin ve efekt alabilirsin. :music:

Kısaca geri dönülmez bir yol değil ancak uzun bir yol,tercih sana kalmış.

İyi şanslar.

bu durum önümde hiç seçenek olmadığını gösteriyor çünkü ölüler onurumu 2200'e kadar getirdim. ölüleri kırmızı yapmadan aladeyaya başlamak büyük zarar olur.

önce ölülere başlayarak hata ettim demek ki. bu durumda iki madalya da kırmızı olunca son olarak aladeya bitirdiğim için sadece ondan efekt alabileceğim:/ neyse sağlık olsun. belki buna ilerde bir çare bulunur veya oyuna güncelleme gelir...

cevabın için teşekkürler hocam:)

• Send private message

804

Thursday, September 15th 2016, 9:41pm

Rica ederim ne demek,iyi şanslar,iyi oyunlar. :beer:
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

805

Saturday, September 17th 2016, 3:55pm

Selamlar herkese, Değerli Bodur Sikkesi elde etme yöntemlerini yazar mısınız görevler vb. elde edebileceğim tüm seçenekleri belirtirseniz güzel olur :)

806

Saturday, September 17th 2016, 5:04pm

Akik Kazmak Için Kazmayi Nereden Bulabilirim?

A C İ L A C İ L A C İ L A C İ L :truce: :truce:

807

Saturday, September 17th 2016, 9:49pm

spark

yeraltıhayranlar yapan baya coğaldı. sparkla hayran görevi acıldımı??? yardımcı olabilcek varsa :woody:

808

Sunday, September 18th 2016, 11:29am

yeraltıhayranlar yapan baya coğaldı. sparkla hayran görevi acıldımı??? yardımcı olabilcek varsa :woody:

öyle bişe olsa süper olur ben de merak ettim.......

• Send private message

809

Monday, September 19th 2016, 11:43pm

Selamlar herkese, Değerli Bodur Sikkesi elde etme yöntemlerini yazar mısınız görevler vb. elde edebileceğim tüm seçenekleri belirtirseniz güzel olur :)
Influence listene bakmanı öneririm,içlerinden birisi belirli bir influence seviyesinde değerli cüce sikkesi veriyor. (Ekranının üst tarafındaki sarı bayrak simgesine tıklayıp "Influence" sekmesinden bölgeleri görebilir,bir bölgenin ismine tıklayınca "rewards" kısmından ödülleri görebilirsin.)

Ayrıca cüce taşları ( X Gnome Rune) açınca da elde etme ihtimalin var.

Temel olarak cüce taşlarından çıkması muhtemel.

İyi şanslar.

• Send private message

810

Monday, September 19th 2016, 11:48pm

A C İ L A C İ L A C İ L A C İ L :truce: :truce:
"Kazma" eşyasını O'Delvays Meydanı'ndaki Guild of Artisans'ın (Zanaatçılar Birliği) "Professional Shop" adlı mağazasının "Tool" kısmından satın alabilirsin.

Eğer aldığın ilk toplayıcı meslek jeolog mesleği ise yine o mesleği aldığın zanaatkar ile konuşarak meslek eşyasını (kazma) bedavaya alabilirsin,aksi takdirde (örneğin bir mesleği alıp bıraktıktan sonra jeolog olduysan) yukarıda bahsettiğim gibi mağazadan satın almalısın.

• Send private message

811

Tuesday, September 20th 2016, 12:08am

Hayır.

Ayrıca bakınız .

• Send private message

812

Tuesday, September 20th 2016, 12:10am

öyle bişe olsa süper olur ben de merak ettim.......
trafoc cat'in yazısına verdiğim cevapta link var gerçi ancak şuraya bakabilirsin.

Özetleyecek olursak: sadece 10 zafer görevi için sparklar verilebilecek,diğer iki sertifikayı kendi çabanla almak zorundasın.

İyi şanslar.

• Send private message

813

Tuesday, September 20th 2016, 4:57pm

Voucher For a Blue Armor Piece/Weapon,Voucher For a Green Armor Piece/Weapon ve diğerleri

Birçok kişinin merak ettiği "İyi de ben bu voucher'ı nereden bulacağım ki kendime mavi/yeşil eşya alayım?" sorusunun cevabı burada

Haberin tarihi 2014 ve bu etkinlik şu an aktif değil.

814

Saturday, September 24th 2016, 11:24am

Necrasphodel

Bu çiçeği Terkedilmiş Evin neresinde bulabilirim "Necrasphodel"

815

Saturday, September 24th 2016, 12:26pm

Bu çiçeği Terkedilmiş Evin neresinde bulabilirim "Necrasphodel"
Evin haritasını aç dostum sandık gözüken yerlerde 2'şer tane bulabilirsin, bol şans.

816

Saturday, September 24th 2016, 4:34pm

Teşekkür Ederim

817

Saturday, September 24th 2016, 7:08pm

Arkadaşlar 5 level oldum tecrübesizim tam olarak ne yapmalıyım ?

• Send private message

818

Saturday, September 24th 2016, 11:13pm

Selam Dostum,öncelikle yeni seviyen için tebrik ederim.5 lvlden sonra oyuna yeni güzel özellikler giriyor,miğferin kemerlerin gibi.Karakterini pek fazla inceleme vaktim olmadı ama bir zaman onur kasmış sonradan lvle başlamışsın gibi duruyor.Öncelikle hemen Versida öfkesi için gerekli görevini yapman senin işine yarayabilir,versida öfkesi ile kesim yapıp öfkeli göz düşürerek iyi bir gelir kazanebilirsin,veya mesleğe başlayarak meslek tp ni leveline uygun düzeye getirebilirsin.Benim önerim dir ki ırkındaki çeşitli yerlerden istediğin bölgede bir malikane alıp binalarını kurman,onları düzenli olarak kullanman çok işine yarayabilir,tp anıtını kullanrak dövüşlerden alacağın tp miktarını azaltıp yükseltebilirsin.Yeni açılan Onurlardan iyilik/kötülük birliklerine üye olabilir ve onlar için çeşitli kaynaklar vererek birlilk onurunu yükseltebilirsin,hayran yaparak 10 lvl binek alabilirsin.Açılan yeni yüzüklerini alıp kullanabilirsin.Aklıma gelenler şimdilik bu kadar,eksik kalan aklına takılan başka birşey varsa ırkındaki mentorlara veyatta buraya yazarak sana yardımcı olabiliriz,Bol şans,iyi oyunlar :thumbsup:
:woody: :woody: DeviaSend :xmasparty: :xmasparty:

• Send private message

819

Saturday, September 24th 2016, 11:42pm

5. seviyeye hoşgeldin.

Görecek yeni yerler,yapacak yeni görevler,toplayacak yeni kaynaklar,öfke avları ve bu avlardan elde edilecek olan öfkeli gözler,bu öfkeli gözler ile yapılacak yeni onurlar ve Estate seni bekliyor.

-Öncelikle bu seviyeden itibaren Restoration of Vertsida's statue görevini yapabilir ve görevi bitirdikten sonra vertsida heykeline bazı kurbanlar vererek ondan çiçek alabilirsin (90. seviye kaynak,para,makhayana'nın gözyaşı,kelle vb.) bu çiçeğin 3 yaprağı var,yaprakları yolduktan sonra o yaprakları saldırı madalyonu gibi kullanabilir ve rakiplerine Elusive Atshi Bat saldırtabilirsin ve çantana eklenecek olan Vertsida Flower Stem'i kullanarak Vertsida'nın Öfkesi efektini elde edebilirsin.Bu efekt sayesinde avlanırken yaratıklardan Öfkeli göz düşebilir (öfkeli gözleri iyilik veya kötülük onurunu yükseltmede kullanacaksın) ancak avlayacağın yaratıklar senden en fazla 1 seviye düşük olabilirler,aksi takdirde göz düşmez.

İyilik onuru için 2. seviye şifacı veya 30. seviye hırsız mesleğine sahip olmalısın,Kötülük onuru için bir meslek gerekli değil.İyilik onuruna başlamak için Norak the Virtuous (Manor of Budrimakh'taki Cloister of Virtue) ile,Kötülüğe başlamak içinse Fanatic (Eclipse Thicket'taki Bringers of Evil Den'de) ile konuşmalısın.

Ayrıca Restoration of Vertsida's statue görevini bitirdikten sonraysa öldürdüğün yaratıklardan Tears of Makhayana düşme ihtimali de oluyor (yaratıklar senden en fazla 1 seviye düşük olabilir).

5. seviyeden itibaren Ultimate Gambit (Stone of Revelations ve Opening Gambit görevlerinin devamı) göreviyle Fay-Go'ya gidebileceksin.Fay-Go'ya ulaşınca Rukham The Guard'ın vereceği bir görevi bitirdikten sonra öldüreceğin gungllardan ve diğer kaos yaratıklarından kaos avcısı onuru almaya başlayacaksın (Maverick Gungl 500'e kadar,GunglDO 1000'e kadar,GunglVO 1500'e ve GunglXO 2000'e kadar,daha fazla bilgi burada ).

Ayrıca Fay-Go'dayken eğer Negators of Unarius'un varsa Haunter Place'te Cuckoo Flower toplayabilir,Fortress of Captivity'deki Old Library'de elindeki 3 kartı rastgele bir kart için değiştirebilir,koleksiyonlardan Research elde edebilir (mavi kitap setinin -history- olması gerekli) veya guidebook satın alabilirsin.

Estate ile ilgili ayrıntılı yazımsa burada

Bunlar dışında yeni aksesuarlar ve zırhlar var.Örneğin miğfer,kemer ve yüzük gibi.

Son olarak Chaotic Battle açıldı,chatte göreceğin dövüş alanına çağırma yazısına tıklayarak chaotic battle dövüş alanına (scorched lands) ışınlanabilirsin,asgari sayıda gerekli kişi olursa dövüş başlar,olmazsa oraya gitmeden önce bulunduğun yere geri gönderilirsin.

İyi şanslar. İyi oyunlar.

820

Sunday, September 25th 2016, 5:02pm

-Cahal-

Çok teşekkürler ama bu clayları öldürmek bayağ zormuş :D işin garibi kimsede takım olmak istemiyo
:no2: