You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

841

Friday, October 14th 2016, 9:53pm

9. yıl dönümü tarihi ne zaman olacak. geçen sene baya güzel iksir dağıtmışlardı. çekiliş falan da iyiydi

842

Friday, October 14th 2016, 9:54pm

o da mı 23 ekim yoksa:)

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

843

Friday, October 14th 2016, 10:01pm

9. yıl dönümü tarihi ne zaman olacak. geçen sene baya güzel iksir dağıtmışlardı. çekiliş falan da iyiydi
Geçen sene19'unda başlayıp 25'ine kadar devam etmişti.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

844

Friday, October 14th 2016, 10:22pm

Herhangi bir itemi nasıl "unbreakable" kırılmaz hale getirebiliyoruz?

• Send private message

845

Saturday, October 15th 2016, 6:46am

Herhangi bir itemi nasıl "unbreakable" kırılmaz hale getirebiliyoruz?
O eşyaya ait olan resin ile,bankanın shop kısmında satılan resinlerle eşyalarını kırılmaz hâle getirebilirsin.

Yay ve ok kılıfı için gerekli resinleriyse Exchange Tent'ten gerekli renkteki gerekli miktarda archer token ile temin edebilirsin.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

• Send private message

846

Saturday, October 15th 2016, 12:31pm

cadılaar bayramı etk için pumking istiyor, bu pumking de yaratıklardan düşüyor burasını biliyorum,peki kendi seviyemizdeki yaratıkları kesince mi düşüyor yoksa kendi seviyemizin 1 altı olan yaratıkları kessek de düşüyor mu?
:woody: :woody: DeviaSend :xmasparty: :xmasparty:

847

Sunday, October 16th 2016, 9:30pm

:truce: öncelikle selamun aleyküm
Client ile oyuna face ile baglanamıyorum. faceye tıkladıgım anda eski bir epostam ile giriyor. tüm geçmiş ayarlarından parolaları sildim. oyunu silip tekrar yükledim genede fayda etmiyor. umarım bir care bulunur hepinize teşekkürler :hi: :cool:

848

Wednesday, October 19th 2016, 2:59pm

9. yıldönümü şenliği hakkında açıklama

Arkadaşlar bu etkinliğin mantığı aslında çok basit geçen yılki etkinliğe benzer bir şenlik size kısaca neler yapabileceğinizi anlatacağım bu yıl bazı farklılıklar varsa onuda zamanla ekleyeceğim yazıya , öncelikle ekranınızın sol tarafındaki 9 simgesine tıklıyorsunuz

buradan hergün yapabileceğiniz ve size legendary nine year token kazandıracak çeşitli görevler alabilirsiniz

bu görevlerin içinde sarı renk olan bir görev var bu görevi mutlaka hergün yapın size hergün 50 adet legendary token ve yanındada premium iksirler ve çeşitli hediyeler verecek

ayrıca bu görevden çekiliş bileti kazanacaksınız, bunu saklayın kullanmayın ayın 31 inde çekiliş olacak ve bazı ödüller dağıtılacak ayrıca extra bilet alıp daha çok şansınızın olmasını isterseniz biletler ayın 27 sinden itibaren ayın 31 i saat 12:00 ye kadar premium shopta satılacak

çekiliş sonrasında ödül kazanamazsanız biletlerı kullanıp iksire çevirebileceksiniz

27 ekimden itibaren daylight square den city faire girerseniz orada curiosities shop var orada bu legendary tokenler ile alışveriş yapabilirsiniz

bunun yanında yaptığınız dövüşler sonrası ve kestiğniz yaratıklardan şansınıza bağlı olarak bakır gümüş ve altın sikkeler elde edebilir bunları paraya çevirebilirsiniz ayrıca 1 gün ömürlü oldukça güçlü ejder miğferleride yaratıklardan düşüyor

etkinlik süresince Arena, Caves, Temple, Tallaar Halls, Chaotic ve Ancient Plateau da itemleriniz kırılmayacak ve çifte onur alacaksınız , ayrıca günlük aktiviteden gelen reward cascetlerden 2 defa fazla sayıda alabileceksiniz

son olarak hergün 9 simgesine tıklayıp power of festive şıkkından günlük efekt almayı unutmayın hergün aldığınız efekt bir öncekinden daha güçlü olacak

etkinlik süresi boyunca baurwill vilayetinde hediye mağazasında değişik hediyelerde satışta olacak

HERKESE İYİ EĞLENCELER

This post has been edited 2 times, last edit by "Forum Moderator" (Oct 19th 2016, 3:39pm)

849

Wednesday, October 19th 2016, 4:34pm

geçen seneki iksirler hala bitmedi bu sene de öyle geçsin hadi bakalım :d

850

Friday, October 28th 2016, 10:56pm

Arkadaşlar binicikil alıcam 45 altın kasıyorum korvus sahibi olmak istiyorum korvus görevi nerdedir nerden alınır beni bi aydınlatabilirmsiiniz size zahmet olmassa çok teşekkürler şimdiden

• Send private message

851

Friday, October 28th 2016, 11:20pm

Herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun arkadaşlar.

• Send private message

852

Friday, October 28th 2016, 11:24pm

Arkadaşlar binicikil alıcam 45 altın kasıyorum korvus sahibi olmak istiyorum korvus görevi nerdedir nerden alınır beni bi aydınlatabilirmsiiniz size zahmet olmassa çok teşekkürler şimdiden
Gurraldiy's Head Pub'daki Wanderer Lindzey'den "Big Little Loss" görevini alıp bıçağı kimin çaldığını,pubdaki vatandaşları sorguladıktan sonra ona söylemelisin (Poker çalmış olabilir :wink: ) görevi bitirince sana Corvus Yumurtası verecek,ardından Orfin'e gidip "Nurturing a Corvus" görevine başlayabilirsin,bu görevde corvus yumurtası çatlayacak,corvusu büyütecek ve ona gerekli zırhları yaptırarak binek olması için gerekli koşulları yerine getireceksin,görevi bitirdiğinde madalyonunu alacaksın.

Daha fazla bilgi için buraya bakabilirsin.

853

Monday, October 31st 2016, 7:42pm

herkese iyi akşamlar arkadaşlar 7+ olanlar ve mentorlar için üç soru soracağım

3 tane hediye verebildiğimiz tanrı tanrıça var ejderha aledaya ve god of curse death ( isimler hatalıysa pardon) bu 3 tanrı ya da tanrıçaya hediye verip hayran alıyoruz

1)mesela ilk ejderhayı bitirdim sonra aledaya yaptım ejderha sıfırlanıyor mu ve tekrar ona hediye verince 2 saatlik efektini alabiliyor muyum yoksa alamıyor muyum ?rastgele gelen efekti hayran madalyasındaki efekt olarak mı geliyor ya da gelmiyor mu

2) eğer sıfırlama varsa hepsi birbirini sıfırlıyor mu yani 2. bitirdiğimiz onurdan sonra 3. onuru kasınca 2.de mi kayboluyor.

3) eğer sıfırlama varsa kemikkıran oynuyorum kemikkıran için bu üç tanrı/tanrıçadan en son hangisinin hayranını almalıyım

• Send private message

854

Tuesday, November 1st 2016, 8:18am

herkese iyi akşamlar arkadaşlar 7+ olanlar ve mentorlar için üç soru soracağım

3 tane hediye verebildiğimiz tanrı tanrıça var ejderha aledaya ve god of curse death ( isimler hatalıysa pardon) bu 3 tanrı ya da tanrıçaya hediye verip hayran alıyoruz

1)mesela ilk ejderhayı bitirdim sonra aledaya yaptım ejderha sıfırlanıyor mu ve tekrar ona hediye verince 2 saatlik efektini alabiliyor muyum yoksa alamıyor muyum ?rastgele gelen efekti hayran madalyasındaki efekt olarak mı geliyor ya da gelmiyor mu

2) eğer sıfırlama varsa hepsi birbirini sıfırlıyor mu yani 2. bitirdiğimiz onurdan sonra 3. onuru kasınca 2.de mi kayboluyor.

3) eğer sıfırlama varsa kemikkıran oynuyorum kemikkıran için bu üç tanrı/tanrıçadan en son hangisinin hayranını almalıyım
1- Hayır,Ejderha ile Aladeyayı beraber yapabilirsin veya Ejderha ile Lanetliler ve Ölülerin Tanrısı onurunu beraber yapabilirsin,Ejderha ikisiyle de zıtlaşmaz,birbiriyle zıt olan iki onur Aladeya ve Lanetliler ve Ölülerin Tanrısı onurlarıdır.

2- Hayır,Aladeya'dan sonra Ölüler ve Lanetlilere başlayacaksan (veya tam tersini yapacaksan) öncelikle büyük bir miktarda kurban vermen gerekli,ardından senin kurbanlarını kabul etmeye ve sana onur vermeye başlayacak,verdiğin her kurbanda ilk yaptığın (Aladeya veya Ölüler ve Lanetlilerin tanrısı) onur kaybederken ikinci yaptığın onur kazanacak,o yüzden birini kırmızı madalya yaptıktan sonra diğerine başlaman daha iyi. Ejderha onuru için geçerli değil,bu yaptıkların Ejderha onurunu düşürmez.

3- İstediğini yap,Aladeya veya Ölüler ve Lanetliler,sana kalmış,madalyaları aldıktan sonra ikisinin de dövüşlerde rastgele tetiklenme ihtimali var,aradaki tek fark ise sonradan yaptığının kırmızı madalyadan sonra kurban kabul edip efekt vermeye devam etmesi,efekt kırmızı madalyadan dolayı güçleniyor ve bir kişiden daha fazlasına etki ediyor. Ejderha'yı ise gönül rahatlığıyla yapabilirsin,karşıt onuru yok.

855

Tuesday, November 1st 2016, 12:57pm

tesekkürler :worship:

856

Tuesday, November 1st 2016, 9:37pm

Merhabalar oyunda yeniyim. Türk arkadaşlar var mı oynayan, oyunda sohbet edebileceğim vs. Oyundaki ismim " Winter_Is_Cuming " Eklerseniz çok sevinirim :)

857

Wednesday, November 2nd 2016, 12:13pm

yeni etkinliğin türkçeleştirilmiş hali varsa çok iyi olur mentor muhafız arkadaslar size zahmet:)

858

Sunday, November 6th 2016, 11:59am

6 lvl Exorcism or Orlufia görevini açıklayabilecek olan varmı
Suyun altına indikten sonraki bölüm özellikle. Şimdided teşekkürler

• Send private message

859

Sunday, November 6th 2016, 12:57pm

6 lvl Exorcism or Orlufia görevini açıklayabilecek olan varmı
Suyun altına indikten sonraki bölüm özellikle. Şimdided teşekkürler
Daha spesifik olur musun? Hangi kısımdan bahsediyorsun? Gulldir'i (silahı) aldığın kısım mı,Sharker öldürmen gereken kısım mı,RaksriuTsu ile dövüştüğün kısım mı...

Teşekkürler.

860

Sunday, November 6th 2016, 2:14pm

Sharkerleri kestikten sonraki bölüm