You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

901

Wednesday, December 7th 2016, 8:49am

bu ayın büyülü kar tanesi veren görevlerinin yazdıgı kaç saatte bir yapılabilir oldugunu gösteren bi link var mı?

sadece aksakalda 2 görev var. ikisi de günde bir kere yapılabiliyor

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

902

Wednesday, December 7th 2016, 12:58pm

bu ayın büyülü kar tanesi veren görevlerinin yazdıgı kaç saatte bir yapılabilir oldugunu gösteren bi link var mı?
Var,oyunun kütüphanesinde yazıyor,Aksakal'dan alabileceğin görevleri 23 saatte bir yapabiliyorsun,diğerleri de yazıyor.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

903

Thursday, December 8th 2016, 11:02am

Bu gidverin odasına nasıl gircez meyhanedeki kostüm mü istiyor ne yapmamız gerekiyor ?

• Send private message

904

Thursday, December 8th 2016, 4:39pm

Bu gidverin odasına nasıl gircez meyhanedeki kostüm mü istiyor ne yapmamız gerekiyor ?
Anlamadım,daha açık söyler misin? Gurraldiy's Head Pub'daki kostüm partisi sadece eski bir etkinlikle ilgili,bir görevle alakası yok.

Gidver'ın odasından kastın ne? Givens mı demek istedin? Daha fazla bilgi verir misin?

Gurraldiy's Head Pub'da üst kata çıkıp oradaki odalara,resme vb. eşyalara tıklamayı denedin mi?
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

905

Friday, December 9th 2016, 4:26pm

sas

ağaç ne zaman gelcek?

• Send private message

906

Friday, December 9th 2016, 4:43pm

RE: sas

ağaç ne zaman gelcek?
Dövüşler bittikten sonraki bir tarihte. Dövüşler bugün başladı ve ayın 13'üne kadar devam edecek,hangi ırk daha fazla kazanmışsa o ırk ağacı daha önce alacak. Daha fazla bilgi burada

907

Sunday, December 11th 2016, 12:29am

Çarşi

Yılbaşı çarşısı gelmeden önce bi çarşı daha gelecek mi bilgi var mı bu konu hakkında geleceksede ne zaman gelecek.. ?(

• Send private message

908

Wednesday, December 14th 2016, 3:23pm

Aynı pcden oyuna giren oyuncuların karşılaştığı riskler konusunda bilgilendirme

Arkadaşlar bildiğiniz gibi oyunda temel olarak her çarın oyuna bağlandığı ayrı bir pc olması gerekiyor , pc kimlik numaranızı oyun içindeki en özel güvenlik bilginiz olarak görüp başka oyuncuların kullandığı pclerden oyuna girmemenizi veya başka oyunculara da kendi pc lerinizi kullandırmamanızı tavsiye ediyoruz , bunun dışında olan durumlarda kendiniz risk almış oluyorsunuz, bu konuda maddeler halinde yazmak gerekirse

1. Eğer bir pc üzerinden birden fazla çar bağlanıyorsa bu çarlar artık multi olarak sınıflandırılıyor yani bu çarlar arasında herhangibir alışveriş ilişkisi ya da aynı dövüşe girme olayı ya da biri ölüyken diğer çardan onu diriltme vs vs tüm bu durumlar yasak hale geliyor ,bu çarlar arasındaki ilişkilerden oluşacak riskleri ve ceza alma ihtimalini göze almış oluyorsunuz

2.Bu çarlar arasında bir tanesi bile bir sebepten dolayı ceza alırsa diğer çarlar bu cezalı çar cezasını ödeyene kadar hapse giriyor , yani ''bizim alakamız yok'' , '' sadece bir defa arkadaşın pcden bağlandım'' , ''dayımın oğluna yaz tatilinde gidip aynı pcden oynamıştık'' vs tüm bu benzer mazeretler geçersiz hale geliyor

3.İnternet kafeler bu konuda büyük risk taşıyor yani kafeden oyuna girdiğiniz pcden başka oyuncularda oynuyorsa ve birisi ceza alırsa o pcden bağlanın diğer çarlar da hapse giriyor , bu konuda o kadar çok şikayet geliyor ki ''bizim alakamız yok'' , ''banlı olan diğer çarı tanımıyorum'' , veya '' pclerimiz ayrıydı ben arkadaşa borç vermiştim ama yanlışlıkla cafede aynı pcden bağlandık yanlışlık oldu'' bu gibi mazeretler sizi sıkıntıdan kurtarmıyor , çarlarınız araştırılırken hapiste kalıyorsunuz ve büyük ihtimallede ana çar cezasını ödemeden çıkamıyorsunuz

4.Sonuç olarak pc paylaşımı çok riskli bir konu ve bu konudaki riski siz almış oluyorsunuz, lütfen birçok kişinin paylaştığı pclerden , kafelerden oyuna girerken çok dikkat edin pc lerinizin kişiselliğinin oyundaki en önemli güvenliğiniz olduğunu unutmayın

Herkese iyi oyunlar...
1. maddede anlatılmak istenen şu:

Eğer bir bilgisayar üzerinden birden fazla karakter bir kez bağlandıysa bu karakterler o anda isterse başka bilgisayarlardan bağlanmış olsunlar:

-AYNI DÖVÜŞE giremezler.
-ALIŞ-VERİŞ yapamazlar.
-BİRBİRLERİNE hediye bile atamazlar.

ki bunlarla sınırlı da değil.

umarım yeterince açıktır.

• Send private message

909

Sunday, December 25th 2016, 9:48am

Dekoratif İtemler

Bu deri itemleri falan nasıl dekoratif yapıyorlar bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi -_-

• Send private message

910

Sunday, December 25th 2016, 1:01pm

Bu eşya ile.

Bu eşyayı çarşı zamanlarında pırlanta ile alabilirsin. (Trade Fair of Wonders,Misc kısmı)

Başka şekilde de elde etme şansın var (bkz. bu etkinlik veya şurası) ancak nadir.

Bol şans.

• Send private message

911

Sunday, December 25th 2016, 3:06pm

Anladım tamamdır teşekkürler bilgi için

912

Sunday, December 25th 2016, 3:32pm

Yasak Mi?

lvl 5 chaotic war'a kızıl baltalarla girdim (sadece balta yani silah başka kızılım yok) yasak mı?

savaş kısıtlamaları nelerdir?

• Send private message

913

Sunday, December 25th 2016, 3:36pm

lvl 5 chaotic war'a kızıl baltalarla girdim (sadece balta yani silah başka kızılım yok) yasak mı?

Kaotikte,hand of the abyss ve hand of the sky gibi dövüşlerde hiçbir şey yasak değil,tamamen kırmızı eşyalarla girebilirsin.

ANCAK

Arena,Tapınak,Tallaar,Kristal Mağaraları gibi dövüş alanlarında kırmızı zırh tamamiyle yasak,sadece balta(lar) ve yay serbest.

914

Sunday, December 25th 2016, 3:55pm

http://warofdragons.com/forum/index.php?page=Thread&threadID=33386 şu konuya bakabilir misiniz

916

Thursday, December 29th 2016, 9:00am

shadow'umun ayakkabıları çıkıyor. bir dövüşe girmeden önce gölgeme girip zırhları üstünde mi diye kontrol etmek zorunda kalıyorum. bu neden acaba?

917

Sunday, January 1st 2017, 8:20pm

client otomatik giydirmedenmiş sorun çözüldü...

918

Tuesday, January 10th 2017, 9:40pm

Arkadaşlar klan arıyorum seviyeme uygun oyun içi mesaj atarsanız konuşabiliriz.

919

Saturday, January 14th 2017, 2:59pm

rainbow sphere i alabilmek için kalan süreyi öğrenebilme imkanı var mı? chate bir komut yazıyorduk yanlış hatırlamıyorsam.kalan süreyi gösteriyordu.yardımcı olabilir misiniz?

920

Saturday, January 14th 2017, 4:34pm

rainbow sphere i alabilmek için kalan süreyi öğrenebilme imkanı var mı? chate bir komut yazıyorduk yanlış hatırlamıyorsam.kalan süreyi gösteriyordu.yardımcı olabilir misiniz?
Ekranın en sağ tarafındaki "Quests" butonuna basın daha sonra "Recurring Quests" sekmesine geçin orada "The Gifts of Nature" adlı bir görev ismi olacak onun sağ tarafında küre almana kalan süreyi görebilirsin, eğer süre dolmuşsa da accessible olarak gözükür.