You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

941

Friday, February 3rd 2017, 12:31pm

Selamünaleyküm

Selamünaleyküm arkadaşlar ve türk yetkililer hesabımın 19 PIRLANTA BORCU VAR TR SERVERİNDE BORC YAPTIM YALNIZ MALUM OLAYLAR OLDU TR SUNUCUSU KAPANDI VE HESABI BURAYA AKTARDIM AMA DOLARIN YÜKSELİĞİ PLANLARIMI BOZDU DOĞAL OLARAK HESABIMIN BANINI ACIP YAPTIGIM NESNE SATISLARI LOTLARADN DÜŞEN PARALARI ALIP BORCU KAPATSANIZ 0 BAKIR GEZMEYEDE RAZIYIM.BASKA BİR YOLU VARSA LÜTFEN BİLDİRİN :woody:

943

Tuesday, February 7th 2017, 9:02am

Bir arkadaşımız yardım edebilirmi bu sevgililer günü etkinliğindeki amaç tam olarak nedir? Öpücük çiçekleri var ne işe yarar nasıl toplanır bilgi alabilirmiyim lütfeen

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

944

Tuesday, February 7th 2017, 10:04am

Bir arkadaşımız yardım edebilirmi bu sevgililer günü etkinliğindeki amaç tam olarak nedir? Öpücük çiçekleri var ne işe yarar nasıl toplanır bilgi alabilirmiyim lütfeen
Öpücük çiçeklerini toplamak için karşı cinsten (dişi karakter) birinin seni Sheara'dan aldığı Eros'un yayı ve okuyla seni vurması gerekli,o anda bir efekt alacaksın ve efekt bitene kadar o çiçekleri toplayabilirsin.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

945

Thursday, February 9th 2017, 1:32pm

official türk serverı hakkında yeni gelişmeler var mı. neye karar vereceklermiş

• Send private message

946

Thursday, February 9th 2017, 1:37pm

Hayır,o konuda admin son sözü "şimdilik açmıyoruz" şeklinde söylemişti.

ki zaten konunun hâlâ düşünce aşamasında olduğundan da bahsetmişti.

bkz
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

948

Saturday, February 18th 2017, 8:11am

Merhabalar daha yeniyim meslek balıkçılık aldım mamut set diziyorum balıkçılık en iyi nasıl kasılır bilen varmı sorcerer ( büyücü sanırım ) mesleğide var ama nasıl kasılıyor bi öneri verseniz ?

949

Saturday, February 18th 2017, 2:19pm

Merhabalar daha yeniyim meslek balıkçılık aldım mamut set diziyorum balıkçılık en iyi nasıl kasılır bilen varmı sorcerer ( büyücü sanırım ) mesleğide var ama nasıl kasılıyor bi öneri verseniz ?
Merhabalar dostum, öncelikle balıkçılık mesleğini yapabilmen için bir oltaya ihtiyacın var, bunu mesleği aldığın kişiden görev ile alabilirsin veya guild of artisansdaki mağazadan 70 gümüş gibi bir ücret karşılığı satın da alabilirsin. Oltanı aldıktan sonra önce giy daha sonra haritadan bakıp kendine en yakın 0 tecrübe puanlık balıkların bulunduğu bölgeye geç, avlan modunda su üzerinde gri gri hareket eden halkalar göreceksin onlara çift tıklayarak balıklarını toplayabilirsin. Bu şekilde balıkçı tecrüben artacaktır.. Büyücü mesleğine gelince bu sefer elde ettiğin balıkları mürekkepe çevirerek büyücü mesleğini artırmaya başlayacaksın, bunun için ilk önce büyücü mesleğinin görevini tamamlamış ol daha sonra ekranın en sağ kısmında "Professions" kısmına gir ordan "Available Recipes" kısmından 0 tecrübe puanlık reçeteleri bir miktar para karşılığı satın al, son olarakta topladığı balıkları oradan mürekkepe çevir.

950

Saturday, February 18th 2017, 6:39pm

Merhabalar dostum, öncelikle balıkçılık mesleğini yapabilmen için bir oltaya ihtiyacın var, bunu mesleği aldığın kişiden görev ile alabilirsin veya guild of artisansdaki mağazadan 70 gümüş gibi bir ücret karşılığı satın da alabilirsin. Oltanı aldıktan sonra önce giy daha sonra haritadan bakıp kendine en yakın 0 tecrübe puanlık balıkların bulunduğu bölgeye geç, avlan modunda su üzerinde gri gri hareket eden halkalar göreceksin onlara çift tıklayarak balıklarını toplayabilirsin. Bu şekilde balıkçı tecrüben artacaktır.. Büyücü mesleğine gelince bu sefer elde ettiğin balıkları mürekkepe çevirerek büyücü mesleğini artırmaya başlayacaksın, bunun için ilk önce büyücü mesleğinin görevini tamamlamış ol daha sonra ekranın en sağ kısmında "Professions" kısmına gir ordan "Available Recipes" kısmından 0 tecrübe puanlık reçeteleri bir miktar para karşılığı satın al, son olarakta topladığı balıkları oradan mürekkepe çevir.
Öncelikle teşekkür ederim dediklerinizi tamamen anladım para nasıl kasmalıyım meslekten?Balık ihaleye koydum alan yok tomar da alıcısı yok para kasmanın bir taktiği varmı balıkçılıkta ?

951

Saturday, February 18th 2017, 8:55pm

Öncelikle teşekkür ederim dediklerinizi tamamen anladım para nasıl kasmalıyım meslekten?Balık ihaleye koydum alan yok tomar da alıcısı yok para kasmanın bir taktiği varmı balıkçılıkta ?

11 lvl üstü oyuncular kirmizi madalya almak icin bazen balik aliyorlar onlarla konus cok fazla aliyorlar onlara satarsın

952

Monday, February 20th 2017, 10:24pm

Carnival of Masks! (Maskeli Karnaval)

Merhabalar, olayın içeriği aslında oldukça basit öncelikle city fairdeki "Nadilarie" adlı karakterden görevi alıyoruz bizden 9 farklı görev malzemesi istiyor aşağıda bunları tek tek nasıl elde edeceğinizi yazacağım.

Görev Malzemeleri:

Mysterious Flowers - Bu çiçeği alabilmeniz için öncelikle hız iksiri kullanmış olmanız lazım daha sonra foothills bölgesinden ejderhanın yardımıyla Sheara'nın bulunduğu yere ışınlanın orda en sol tarafta pembe renkli bir ağaç var ona basıp elde edebilirsiniz. Anlamayanlar için aşağıya resim de koyuyorum.

Seaside Shells - İnsan arkadaşlar vurdulyaya giden gemiye, magmar arkadaşlar vrigyaya giden gemiye binerek the bay of slumbering winds bölgesine geçin yani kısacası gurraldy korr instancesinin giriş bölgesine gitmeniz lazım. Orada sağ tarafta duran büyük kayaya basarak elde edebilirsiniz, anlamayanlar için aşağıya resimde koyuyorum.

Golden Braid - Bu örgüyü elde etmek için insan tarafında paradise corner bölgesinde bulunan Voldemarla, magmar tarafında Galash the Merchant ile tamamen çıplak şekilde konuşmanız lazım. Kemerler, çantalar, ok kılıfı vs hepsi dahil her şeyi çıkarın üstünüzde bir şey kalmasın.

Crystal Varnish - Meslek yaparken rasgele olarak çıkabiliyor bana 3-4. toplayışımda çıkmıştı, ayrıca istediğiniz kaynağı toplayabilirsiniz illa seviyenizdeki kaynağı toplamanıza gerek yok.

Sprinkle of Sparkles - Wild Lily adlı çiçeği Baurvilldeki hediye mağazasından alıp insanlarda Mariette the Marry, magmarlarda Jolly Magdelan adlı karakterlere teslim edeceksiniz ödül olarak

Pearl Gift - Her iki ırktada bulunan deniz kızlarının yanına giderek konuşun, seviyenize göre bir gelanf saldıracak onu kestiğinizde direkt olarak elde edebileceksiniz.

Tiny Beads - Üzerinizde Satiety efekti varken kendinizden en fazla 1 seviye düşük yaratıkları öldürerek elde edebilirsiniz. (Üzerinizde 50'den fazla taşıyamıyorsunuz.)

Woodlice Glue - Öncelikle guild of artisans bölgesinde bulunan mağazadan 1 adet şu şişeden alın daha sonra dead cove bölgesindeki woodlice böceklerinden çantanızda 10 tane olana kadar toplayın, 10 tane olunca otomatik olarak şişe woodlice glue olacaktır.

Set of Paints - Arena veya Mabette küre elde etmeniz lazım. Kazanmanız, kaybetmeniz veya ölmeniz görevi etkilemiyor sadece küreyi almayı başarın yeterli oluyor.

Hepsini elde edince yine city fairdeki karaktere dönüp görevi bitirin size ödül olarak seçeceğiniz bir Maskeyi ve 3 adet Stone Image verecek. Bu stone imageleri hediye satın almada, koleksiyon bölümünde rare kısmındaki yerden hız elementi yapmada ve kuyumcunun mağazasındaki still itemi olan yüzük/madalyonları satın almada kullanabilecekmişiz fakat gördüğüm kadarıyla henüz hiçbiri aktif değil yüksek ihtimalle ilerleyen günlerde açılacak ayrıca görevi tamamladığımızda bir gelişme almış olmamız lazım fakat henüz bu gelişmeler de bizim sunucumuza yüklenmediğinden alamıyoruz, admine durumu ilettim kısa bir süre içerisinde halledeceklerdir. Bir gelişme olursa yine bu konu üzerinden yazarım.

Hepinize iyi eğlenceler!
:beer:

Resimler ru sunucusundaki bir siteden alınmıştır.

• Send private message

953

Tuesday, February 21st 2017, 4:27pm

Farewell to Winter etkinliğinde krep(pancake) yapmak için Mary/Givens sizden Un,Şeker,Yumurta gibi eşyaları istiyor.

Bunları bulmak için yapabileceğiniz 3 şey var:

1-Kaynak toplamak. (Bitki,Taş,Balık)
2-City Charter veren Görevleri yapmak.
3-Dövüş Alanlarına girip kazanmak.

Herkese bol şans.

• Send private message

954

Tuesday, February 21st 2017, 4:49pm

Not: Bu üçü dışında yaratık avlarken de elde edebilirsiniz.

• Send private message

955

Saturday, February 25th 2017, 6:34am

Madalya

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben bu God of The Curse and the Dead madalyasını ve Great Dragon madalyası almak istiyorum ancak birçok şey vermeme rağmen hala kabul etmedıklerını söyluyorlar ne vermem lazım özel olarak ya da böyle vermeye devam mı etmeliyim? Şimdiden teşekkürler. :hug:

956

Saturday, February 25th 2017, 10:46am

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben bu God of The Curse and the Dead madalyasını ve Great Dragon madalyası almak istiyorum ancak birçok şey vermeme rağmen hala kabul etmedıklerını söyluyorlar ne vermem lazım özel olarak ya da böyle vermeye devam mı etmeliyim? Şimdiden teşekkürler. :hug:

3 seçenekten en fazla kaynak isteyeni vermen lazım. mesela ölüler için 210 fiery carnelian, 113 fiery carnelan, 20 fiery carnelian şeklinde üç şeçenek varsa 210 vermen lazım

• Send private message

957

Saturday, February 25th 2017, 11:42am

Kabul etmeme sebepleri verdiğin kaynakların miktarıyla ilgili.

Verilen en az kaynağın kabul edilme ihtimali: %10
Ortanca kaynak mikarının kabul edilme ihtimali: %50
En yüksek kaynak miktarının kabul edilme ihtimali: %100

Eğer harcamadan kaçınıp en az miktarda verirsen uzun bir süre sonra 3000 onura ulaşabilirsin,en kısa sürede ulaşmak için harcamayı artırıp 3. seçeneği seçmelisin,şansını denemek istiyorsan ortanca seçenek de sana uygun olabilir.

• Send private message

958

Saturday, February 25th 2017, 2:50pm

Çok teşekkur ederim ben hep en azdan verıyordum demek o yüzdenmiş çok sağolun iyi oyunlar dilerim... :hug:

959

Monday, March 6th 2017, 1:12pm

Yağ merhemi

Selam k.g yeraltı sovalyelerinin gri madalyası war tropy hunters 15k ancak equallarda yağmerhemi alamıyorum
:cry:

• Send private message

960

Monday, March 6th 2017, 1:38pm

RE: Yağ merhemi

Selam k.g yeraltı sovalyelerinin gri madalyası war tropy hunters 15k ancak equallarda yağmerhemi alamıyorum
:cry:
İçeri girmeden önce Arsenal'dan alabilirsin,önceden stoklayıp içeride kullanabilir veya çarşı vakti onu içeren büyüyü alıp eşyalarından birine uygulayabilirsin.