You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

981

Saturday, April 22nd 2017, 11:11am

Dragon Insignia etkınlığı ne zaman gelecek bılgısı olan varmı magza acık uzun suredır etkınlık olmuyor

982

Saturday, April 29th 2017, 9:48am

yeni battlefield

yeni savaşalanını nasıl oynayacağız ya? bi kere gireyim dedim girdim de çıplak oldum direk çıktım napmam lazım anlamadım ki açıklama da yok bi yerde

• "-Cahal-" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

983

Saturday, April 29th 2017, 10:47am

yeni savaşalanını nasıl oynayacağız ya? bi kere gireyim dedim girdim de çıplak oldum direk çıktım napmam lazım anlamadım ki açıklama da yok bi yerde
girer girmez seni bir mağazaya sokuyor,o mağazadan herhangi bir iksiri alacaksın,iksiri aldığın anda o iksirde bahsedilen yaratığa dönüşeceksin (örneğin: Troll,Arboslam,Warlock vb.)

Her yaratığın kendi özelliği var,dövüşlerde rakibini yenerek takımına 1 puan kazandırırsın,en çok puanı toplayan veya rakiplerin merkezindeki Altar'ın altında bulunan sunağı yok ederek dövüş alanını kazanırsın (yok etmek için tıkladığında sana saldıran 3 ruhu birden yenmelisin,ruhları yenmek zor olduğu için yardıma ihtiyacın olacak,başkaları dövüşe katılabilir,o açıdan takım arkadaşların ve rakipler de dövüşe dahil olabilirler.)
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

985

Thursday, May 4th 2017, 4:10pm

Ya lütfen biri yardım etsin oyuna sil baştan multisiz emekle oynamak istiyorum yardım edin bi çaresi varmı banlanmadan düzgünce oynuyabilirmiyim ? ? ? ACİL!!!

987

Thursday, May 4th 2017, 9:51pm

supporta mail at
Onu nasıl yapıcam ? ? ? adım adım söyleyebilme imkanınız varmı ?

988

Saturday, May 6th 2017, 10:56pm

ödünç alma

selam arkadaşlar, bir arkadaşımdan ödünç item alacagım daha sonra iade edeceğim nereye bildirmemiz lazım yardımcı olacak varsa sevinirim . şimdiden teşekkürler iyi oyunlar. :rolleyes:

• Send private message

989

Sunday, May 7th 2017, 8:55am

selam arkadaşlar, bir arkadaşımdan ödünç item alacagım daha sonra iade edeceğim nereye bildirmemiz lazım yardımcı olacak varsa sevinirim . şimdiden teşekkürler iyi oyunlar. :rolleyes:
Önerim muhafızların Ekonomi birimine bildirmen olur ancak gördüğün herhangi bir muhafıza da bildirebilirsin.

Eşyayı ödünç alacağın süreyi (10 günü geçmemek şartıyla) de belirtmeni öneririm.

Onun dışında dikkat etmen gereken şey ise şayet o arkadaşınla en az bir defa dahi olsa aynı bilgisayardan bağlandıysanız bu ödünç alma işini unutman gerekli.

Muhafızlar hanlığının linki.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

990

Sunday, May 7th 2017, 9:55pm

teşekkürler Cahal cevapladığınız için.

• Send private message

991

Wednesday, May 10th 2017, 10:01am

Hayırlı kandiller arkadaşlar. :music:

993

Monday, May 15th 2017, 6:42pm

türk loncası var mı alabilir misiniz beni de ?

• Send private message

994

Tuesday, May 16th 2017, 8:03am

türk loncası var mı alabilir misiniz beni de ?
Racon hanlığıyla konuşmayı deneyebilirsin.

995

Wednesday, May 24th 2017, 6:10pm

Karanlığın Kontrolü Altındaki Feo

Bu seferki olayda ufak bir değişiklik var arkadaşlar, ana görevi bitirdiğinizde size bir makine veriyor eğer makineyi kullanırsanız random bir miktar tohum alıyorsunuz ve ayrıca tohum toplamınızı 1 saatliğine engelliyor o yüzden oyundan çıkarken veya bilgisayar başında olamayacakken basabilirsiniz.

996

Wednesday, May 24th 2017, 9:46pm

b une ya 2 saat gıremedım oyuna

bugun 2 saat boyunca 2 kes oyunu sılıp gerı yukledım
bu ne bugun ne rezalet bugun 2 saat oyuna gıremedım tencerenın dıbı tutttu :( o nu bırak gırıp de kesım atamıyorum noluyo oyuna bana cevap yazarmısınızz..hayır maden bısey verıyorsunuz o gun hatalardan oyunu uzaklastırın yada caresını bulun yenı bırsey gelse hemen oyunda bı donma bı yavaslama sadece bende degıl ya sabır cekmekten sıneye cekmekten bılmıyorum baska bırsey soylenebılrmı bılmıyorum ...
:sarcastic:

• Send private message

997

Thursday, May 25th 2017, 5:46pm

Hayırlı Ramazanlar arkadaşlar. Umarım küslerin barışacağı,herkesin bireysel ve toplumsal huzur içinde geçireceği bir ay olur. :dance:

998

Sunday, May 28th 2017, 9:20am

Dokunaçlar

Herkese merhaba ben evil seeds olayının ikinci aşaması olan dokunaçların bana exp verip vermeyeceğini öğrenmek istiyorum hatırlayan biri cevaplasın şimdiden teşekkürler :xmasparty: :xmasparty:

• Send private message

999

Sunday, May 28th 2017, 10:09am

Herkese merhaba ben evil seeds olayının ikinci aşaması olan dokunaçların bana exp verip vermeyeceğini öğrenmek istiyorum hatırlayan biri cevaplasın şimdiden teşekkürler :xmasparty: :xmasparty:
Hatırladığım kadarıyla dokungaçlar 1. seviye,saldırdığında senin seviyene göre güçleniyor ancak seviyesinin de bu doğrultuda oynadığını sanmıyorum.

1,000

Sunday, May 28th 2017, 1:38pm

Hatırladığım kadarıyla dokungaçlar 1. seviye,saldırdığında senin seviyene göre güçleniyor ancak seviyesinin de bu doğrultuda oynadığını sanmıyorum.
Bende öyle düşünüyorum tıpkı mayıs eventindeki korvus gibi sadece bana göre güçleniyor :music: