You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,261

Monday, September 2nd 2019, 9:42am

nekadar eglendın demek

http://warofdragons.com/fight_info.php?f…57&server_id=10
korkak.......
bı sure sonra gorunecegını bılıyordun degılmı ama hıc bıseye uzulmedım AY-YILDIZ GORUNMEZ OLSANDA SONUNDA GORUNUYOSUN COKMU HOSUNA GITTI KESIMIMI MAHFETTMEN AFFERIM SANA ALKISSS

1,263

Friday, September 6th 2019, 12:22pm

Oyuncuların arasındaki sohbetin ortak forumlarda yayımlanması forum kurallarına aykırı. Her neyse ben bugünkü forumu kast etmiştim. Neyse daha fazla söze gerek olmadığını düşünüyorum. İyi oyunlar herkese.
Terazinin eksilen kefesi.

1,264

Friday, September 6th 2019, 12:40pm

http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=30457

Ticaret kurallaryıla alakalı Orijinal Linki buraya bırakıyorum. Çevirisini de zamanında Caner yapmış, o da bu:

http://warofdragons.com/forum/index.php?…ları#post213704

Ayrıca Muhafız Ekibi hiçbir şekilde 1 Nisan 2015 Tarihi ve öncesindeki ticaretlerle ilgilenmez. Multiler arasında karşılıklı / karşılıksız alışveriş diye bir şey yoktur. Aradaki alışverişlerden doğan dengesizlik miktarı 5-10 altın gibi bir rakamsa zaten ceza atılmaz, uyarı atılır. Bu uyarıda oyuncuya uyarıyı dikkate almadığı takdirde ceza verileceği söylenir. Bu konuda uyarı alan bir çok oyuncu mevcuttur. İsimlerini zikredemiyorum fakat etrafta sorarsanız söylerler.

• "Hakan The Khan" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

1,265

Friday, September 6th 2019, 12:58pm

Açıklama güzel oldu, ama şu da var: Forumda bunu kim bulabilecek? Bunun acilen şehir kahvesine raptiyelenmesi lazım. Misal Lisad bir şey getirince tak diye oraya raptiyelemiş, Şu an hiçbir şey bilmeyen birisi 2 tıkla saldırı kuralına ulaşabiliyor ama yeni ticaret kurallarına ulaşamıyor. Her neyse herkesin kafasındaki soru işaretleri giderilmiştir umarım.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,266

Saturday, September 7th 2019, 10:13pm

Bir de oyun kurallarının Türkçe çevirisinin olduğu şöyle bir link var, onu da paylaşalım kurallar ile ilgili soru işaretleri tamamen giderilsin. :whistling:

1,267

Saturday, September 7th 2019, 10:25pm

- Clamatis - güzel yazmısın aradaki fark dıye kıme neye göre fark,50 gmş olan bır kart 2 k altına satıldı ıhalede zamanında sımdı ıse o kartlar 200-250 altın,oyunun kendı hesabına bakarsan herkes multi herkes alısverıs yapıyor.muhafız insiyatifi var bu işte tabi yine kım ve neye göre ;))
'' Karanlıga küfür edeceğine bir mumda sen yak. ''

1,268

Saturday, September 7th 2019, 10:33pm

arkadaşlar alıntı yaparken bu forum babanızın malı gibi alıntı yapmayın aradıgımızı bulamıyoruz,aynı alıntı kırk defa alınmaz...

1,269

Sunday, September 8th 2019, 1:09am

- Clamatis - güzel yazmısın aradaki fark dıye kıme neye göre fark,50 gmş olan bır kart 2 k altına satıldı ıhalede zamanında sımdı ıse o kartlar 200-250 altın,oyunun kendı hesabına bakarsan herkes multi herkes alısverıs yapıyor.muhafız insiyatifi var bu işte tabi yine kım ve neye göre ;))

Merhaba, yukarıdaki gönderide paylaşmış olduğum bağlantı adresinde de bahsedildiği üzere oyun yönetimi piyasayı takip etmektedir. Fark, oyun yönetiminin fiyat listesi ve oyuncuların satmış olduğu fiyat farkıdır. Şöyle de izah edebilirim. Diyelim ki bir eşya, oyun yönetiminin fiyat listesinde 50 altın:
A oyuncusu bu eşyayı B oyuncusuna 55 altına satıyor. Bu durumda B oyuncusu 5 altın fazladan ödemiş oluyor ve A oyuncusuna 5 altın fark/dengesizlik yansıyor.

Ayrıca bir hatırlatma yapayım, oyun yönetiminin fiyat listesi piyasa fiyatlarına göre güncellenir. Hesaplama yapılırken de eşyaların satıldığı günkü değerine göre fark hesabı yapılır. Mesela 2016-2017 senesinde 400 altına giden Uyarmo Kalkanı bugün insan tarafında 5 altın gibi bir fiyata satılıyor. Eğer 2016'da satılmış ise değeri 400 altın olarak hesap edilir. Eğer günümüzde satılmış ise 5 altın olarak hesap edilir.

Ufak bir not: Burada verdiğim örneklerde geçmişe dönük rakamlar sadece eşyaların fiyat değişimini vurgulamak maksatlı söylenmiştir. Rakamlar da birer örnek olmakla beraber, günümüz piyasasında 5 altından işlem gören Uyarmo Kalkan hariçtir.

Multi Nedir?

Oyunun kendi hesabına yani kurallarına göre multi, aynı cihaz üzerinden oyuna giriş yapmış olan hesaplar topluluğudur. Bu karakterlerin aynı dövüşe girmesi, birbirleri ile en ufak ticaret yapmaları, hediyeleşmeleri ve diriltme madalyonlarını birbirlerini diriltmek maksatlı kullanmaları yasaktır.

Bu bilgiler ışığında oyunda birbirleri ile alışveriş yapan her oyuncunun multi OLAMAYACAĞI anlaşılmaktadır. Birisine multi diyebilmek için kişinin bir cihazdan birden fazla karakter ile oynaması şartı aranmak zorundadır.

İnisiyatif konusuna gelince, oyun da olsa burası da hak hukuk meselesidir. Burada yediğimiz en ufak hurmanın yarın gelip tırmalayacağını hepimiz biliyoruz. Ayrıca muhafız ekibinde tek muhafız inisiyatif gösterdiği iddia edilen muhafız değildir. Sırasıyla ekip şefleri, baş muhafız ve adminler her zaman inisiyatif gösterdiği iddia edilen muhafız/muhafızların üst mercileridir. Eğer inisiyatif gösterdiği iddia edilen muhafız bir ekip şefi ise bir önceki cümlede örnek verildiği gibi üst mercilere sahiptir. Bu üst merciler asla takımın lekelenmesini istemedikleri için bu tür mesnetsiz davranışlara göz yummazlar.

Umarım yeterince açıklayıcı olabilmişimdir.

1,270

Sunday, September 8th 2019, 10:01pm

gerekli açıklamalar anlaşılır bir şekilde yapılmasına rağmen konu boş yere uzatılmış, cezayı ödemiş çıkmış diyor sana sen hala şunuda çıkarın bunuda çıkarın diyosun hayır bide lordu örnek göstermen yok mu adam cezasını ödememiş ve bunu söylediğin kişi insan muhafız magmar tarafındaki bir oyuncuya ne yapabilir magmar tarafında muhafız yok mu

1,271

Monday, September 9th 2019, 2:42am

- Clamatis -

sahsı algılama lutfen sadece neden magmar türk gorevlı yok kelımesı buralara kadar geldı,
sussam ıyı olacak yoksa sonu blokeye kadar gidecek,görevınde basarılar dılerım..

1,272

Monday, September 9th 2019, 11:34am

- Clamatis -

sahsı algılama lutfen sadece neden magmar türk gorevlı yok kelımesı buralara kadar geldı,
sussam ıyı olacak yoksa sonu blokeye kadar gidecek,görevınde basarılar dılerım..

Hayır, şahsi olarak algılamıyorum, ben uzun uzun konuşmasını severim. Bu arada forumdaki fikirlerinden dolayı, forum kurallarını ihlal etmediği sürece, kimseye ceza/bloke verilmez. Bu sebepten gayet rahat şekilde, forum kurallarını ihlal etmeden, fikrini beyan edebilirsin. Zaten ihlal etsen bile forumun ceza sistemi farklı oluyor. İyi dileğin için de ayrıca teşekkür ederim.

• Send private message

1,273

Monday, September 9th 2019, 1:19pm

Yine herkes olabildiğince boş yapmış. Allah ıslah etsin ne diyeyim, biz o kadar konuştuk, yazdık çizdik konu yine başladığı noktaya dönmüş.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,274

Tuesday, September 10th 2019, 12:54pm

muhafız baskıdan yılmaz forumda baskı kurmaya calısmak yerıneki (eski alıskanlıklar burda sökmez) takıldıgınız konularda veya alınan cezalardan nasıl kurtulurum diye konuşmayı deneyin işe yarıyor,türkçe bilen sadece siz degilsiniz burda admınde var onun için takılmayın oyununuzu oynayın,herkese keyifli oyunlar diler ben magmar türk görevli isterim (duydun degilmi :kiss2: )sizin yüzünüzden adamlar görevli olmaktan korkuyor seytan taşlar gibi mentör muhafız taşlıyorsunuz bence kıymetlerını bilin...

1,275

Tuesday, September 10th 2019, 1:41pm

-Clamatis-

Zafer abinin (Clamatis) anlattığı konuya göre herşey kurallarına göre yapılmış, her ne kadar ExcaLibuR'un bandının açılma taraftarı olmasam da, oyunun kuralları belli, Eren ve zafer abiye iyi oyunlar dilerim

1,276

Tuesday, September 10th 2019, 2:04pm

bana hediye atan arkadaş senin konuya sen hediye atınca vakıf oldum üzüldüm, sen yinede şükret sen birşeyler yazdında böyle oldu ben tek kelime yazmadan 3 yıl forum yasagı geldiki ben forumu kesınlıkle kullanmam msj sayımdanda bellidir,benim anlatmak istedigim magmar tarafı,bazı arkadaşlar görevden ayrılan muhafızlara muhafız olunca g... kalktı gibi tabırlerde bulunmuslardı şimdi görevli olan kımse yok...
yanlış anlaşıldımsa özür diler keyifli oyunlar dilerim... :sneakers:

• Send private message

1,277

Friday, September 13th 2019, 7:51pm

Frank niye siliyorsun adamın yazısını? Sapık mısın yavrucum çık git buradan.

1,278

Saturday, September 14th 2019, 8:52am

:D

This post by "I-Lord-I" (Yesterday, 5:44pm) has been deleted by user "Forum Moderator" (Yesterday, 7:35pm) with the following reason: Baseless critisism, wrong place to discuss curses

This post by "Hakan The Khan" (Yesterday, 7:50pm) has been deleted by user "Forum Moderator" (Today, 8:12am) with the following reason: Discussion of curses
:xmasparty:

• Send private message

1,279

Saturday, September 14th 2019, 11:42am

Frank seni sokakta görseydim dinlene dinlene döverdim. Cidden sinirlerimi bozuyorsun. Sapık herif.

1,280

Saturday, September 14th 2019, 2:41pm

Son 2 sayfa da cezaların tartışıldığı bi muhabbet dönüyor ama onlara ilişen yok :D çünkü sonu hakkaniyetli arkadaşa dokunmuyor onların :DD pısırığın tekisin olum
I didn’t change, I just woke up.