You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,281

Tuesday, September 17th 2019, 10:02am

11 lvlde kaotidke token vermesi icin gorev nerden alinir?

11 lvlde kaotidke token vermesi icin gorev nerden alinir? Bilgisi olan varmi bende kaotikden token vermiyor kazaninca.. Bi gorev varmis o alinmaliymis nerden aliniyor bilgisi olan oyun ici postama ata bilirmi ? onceden tesekkurler

• "Hakan The Khan" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

1,282

Tuesday, September 17th 2019, 12:55pm

11 lvlde kaotidke token vermesi icin gorev nerden alinir? Bilgisi olan varmi bende kaotikden token vermiyor kazaninca.. Bi gorev varmis o alinmaliymis nerden aliniyor bilgisi olan oyun ici postama ata bilirmi ? onceden tesekkurler
2 görev var. Birisi Recommendation Letter, bu görevi Frontier bölgesindeki Doran'dan alıyorsun, öbürü ise Bloody Plot, onu da yine Frontier bölgesinde bulunan Lady Guinevere'den alıyorsun.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,283

Friday, September 20th 2019, 11:29am

Merhaba çocuklar, bu konu oyun cezalarını tartışmak için açılmadı. Herhangi bir gardiyanın sizin için haksız ve yanlış bir karar verdiğini düşünüyorsanız, bu konu hakkında şikayette bulunacak olan konu bu olmalıdır. Ayrıca, oyunda baş bekçi ile de konuşabilirsiniz. Anlayışın için teşekkürler.

@Hakan The Khan Merhaba, geri bildirim için teşekkürler. Mesajı değiştir ve Türkçe olarak yazdım. Çeviri kullandığımda Türkçe yazıda bazı yanlışlıklar olursa özür dilerim.

Saygılarımla,
Frank

This post has been edited 1 times, last edit by "Forum Moderator" (Sep 20th 2019, 5:02pm)

• "Hakan The Khan" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

1,284

Friday, September 20th 2019, 2:40pm

Hello guys, this thread was not opened for discussing about game punishments. If you think any of guards has taken an unfair and wrong decision for you, then this thread should be the one to complain about it. Also, you can talk to the head guard in the game to figure it out as well. Thanks for your understanding.

Best regards,
Frank
Rapor ediyorum seni, burası Türkçe bölümü, buraya yazacaksan Türkçe yazmak zorundasın.
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,285

Friday, September 20th 2019, 8:04pm

birgün herkes Türkçeyi ogrenecek :sarcastic: :lol:
'' Karanlıga küfür edeceğine bir mumda sen yak. ''

1,286

Thursday, September 26th 2019, 6:59pm

Kaotik savas kazaninca token vermiyor

Arkadaslar yardimci ola bilecek olan varmi ?? Kaotik savasda savas kazaninca bana token gelmiyor. Gorev varmis o yaplmaliymis ilk once o gorevin ismini ve hangi bolgedeki adamdan alindigi tam olarak bilgisi olan varmi ? yardimici olacak olursa sevnirim onceden tesekkurler..

1,287

Thursday, September 26th 2019, 7:02pm

Eyvallah aga tesekkurler

2 görev var. Birisi Recommendation Letter, bu görevi Frontier bölgesindeki Doran'dan alıyorsun, öbürü ise Bloody Plot, onu da yine Frontier bölgesinde bulunan Lady Guinevere'den alıyorsun.

1,288

Tuesday, October 1st 2019, 7:28am

12 cı yıl sorusu

gunaydın ........
dun baslayan 12 cı yıl sorularında bırtanesı varkı hepımızı cıleden cıkardı 6 tane yaratık ayna parcasını verıyor ve gıt yakala ruhlarını dıyor kestık kestık kestık ama ne ruhlar var nede bıttıı gıdın organızatore dıyen bı sonuc gıdıp ıptal ettım yarın gel dedı:)
sabah yıne organızatorun kapısını caldım aynı soru busefer degısıtır dedım soruyu bana kavanoz verdı gorevı yaptım gıttım yıne organızator kapıyı kapattı tokenlerı verıp .
bu 6 parca ayna yaratık avlama sorusu yanlısmı yapılmıs yada cozup yapan varsa bızlerı aydınlatırmısınız herkese ıyı oyunlar :shuffle:

1,289

Tuesday, October 1st 2019, 11:10pm

gunaydın ........
dun baslayan 12 cı yıl sorularında bırtanesı varkı hepımızı cıleden cıkardı 6 tane yaratık ayna parcasını verıyor ve gıt yakala ruhlarını dıyor kestık kestık kestık ama ne ruhlar var nede bıttıı gıdın organızatore dıyen bı sonuc gıdıp ıptal ettım yarın gel dedı:)
sabah yıne organızatorun kapısını caldım aynı soru busefer degısıtır dedım soruyu bana kavanoz verdı gorevı yaptım gıttım yıne organızator kapıyı kapattı tokenlerı verıp .
bu 6 parca ayna yaratık avlama sorusu yanlısmı yapılmıs yada cozup yapan varsa bızlerı aydınlatırmısınız herkese ıyı oyunlar :shuffle:
heybetinden ruhları korkutmuşun sen :jump: :lol: :lol:
'' Karanlıga küfür edeceğine bir mumda sen yak. ''

1,290

Tuesday, October 8th 2019, 11:51am

token carsısı

hersey surelı o kadar cabalama bunlar ıcınmıydı :( :clap:

1,291

Tuesday, October 8th 2019, 2:36pm

aksakal

artıkaksakal bende acık degıl almıyor 12 recete ve benlen konusmuyor :) sızlerde nasıl :smoke:

1,292

Wednesday, October 9th 2019, 11:37am

bıtkı bulmacalarının cozumunde yardım

http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=17218
gunaydın herkese ben yenı gectım bıtkı toplamay atp almaya onceden tascıydım ve cozumlerını yapabılıyordum bulmacaların ama bıtkı bulmacalarını cozemıyorum bana yardım edebılırmısınız 1 gunluk ceza aldım usutune usutluk bundan kurtlmanın caresı varmı :cry:

1,294

Thursday, October 17th 2019, 1:12pm

Yıl dönümü etkinliğinde açılan görevlerde "sahte organizatörü öldür" (Enemy’s Future Plans - Go to Market Square and go back in time to defeat the false Organiser) aşamasını yapabilen var mı?

forumda bir kaç açıklama buldum ama İngilizce idi. translate programları ile çevirmeye çalıştım fakat saçma sonuçlar çıktı.

bu görevi yapabilen veya Türkçe açıklamasının olduğu bir yeri bilen varsa, cevap verirse sevinirim.

1,295

Thursday, October 17th 2019, 4:46pm

Impostor Organizer kesim taktiği

Arkadaşlar Türkçe bir link olmadığı için sizlere yardımcı olmak adına Festivalciyi nasıl yeneceğinize dair taktiği açıklamak istedim.

Ben dövüşe 1 adet dev, 3 adet güç, 1 adet kan, 1 adet vampir ve kalan potlar hayat iksiri olacak şekilde girdim. Sadece 1 kez hayat iksiri kullandım ama gerek bile yoktu.

Dövüş başladığında dev iksirini içtikten sonra ilk vuruşumuzu blokta yapacağız. Daha sonra Festivalci kendisine Veil of shadows (http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=28526) ve Condensing Shadows ( http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=28548) efektlerini basacak. Bu iki efektin yanına festivalcinin profilinde olan kırmızı, mavi ve yeşil efektleri de atabilir, isimleri uzun olduğu için yazmadım(en altta linkleri var). Bu efektleri bastığında bloğu açacağız ve 1 kere vurunca Festivalci 1 adet shadow çağıracak yanına, siz de onun karşısına 1 adet morok atacaksınız(ben stone golem kullandım, isteyen kaplan, phad vs atabilir, zombi veya canı daha yüksek olan moroklar kullanmayın dövüş süresi çok uzuyor).1 kere daha vurunca 1 shadow daha çağıracak, siz de yine 1 morok atacaksınız. Sonra yine 1 kere vurunca 1 shadow daha çağıracak ve siz de 1 morok daha atacaksınız ve sonra Veil of shadows efekti yok olacak.Bazen 1-2 saniye geç yok olabiliyor, acele etmeyin vururken. Bu efekt yok
olduğunda eğer yukarda bahsettiğim kırmızı, mavi ve yeşil efektlerden biri hâlâ festivalcinin üzerinde duruyorsa kesinlikle bloğa geçeceksiniz. Eğer açıkta vurursanız festivalci shadow çağırmaya devam eder. Kırmızı,mavi ve yeşil efekt yok olduğunda bloğu açacaksınız.

Bu bahsettiğim bir döngü, dövüş bitene kadar aynı döngü 3-4 defa tekrarlanacak. Veil of shadows efekti festivalci 3 shadow çağırınca yok olur, daha sonra eğer varsa kırmızı,mavi ve yeşil de kaybolduğunda geriye Condensing Shadows efekti kalır, üzerine geldiğinizde yaklaşık 25-30 moves yazar. Bu 25-30 el boyunca Allah ne verdiyse vuruyoruz fakaaaaaaat !!! işte biz bu Allah ne verdiyse vuralım derken Festivalci bize öyle bir Osmanlı tokadı atıyor ki canımız birden 20 lere iniyor ve bize Exile ( http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=28546) efektini atıyor. Canımız birden dibe indi diye panik yapmıyoruz, burası çok önemli, zamana oynuyoruz çünkü bu efekt bizim canımızı tekrar dolduruyor. Buraya bir uyarı eklemekte fayda var, çok seri vurmayın arkadaşlar, eğer çok seri vurursanız ve arada festivalci canınızı dibe indirirse dalgınlıkla hızlıca vurduğunuzda sizi öldürüyor. Bu efekt üzerinizdeyken son saniyeye kadar bekleyip blokta 1 el vurup bloğu geri açın. Daha sonra tekrar Condensing shadows bitene kadar vurmaya devam ediyoruz ve bu efekt bitip Festivalcinin üzerinde yok olduğunda tekrar bloğa geçip 1 el vurunca döngü en başa dönüyor ve Festivalci tekrar Veil of shadows+Condensing shadows+ Kırmızı, mavi,yeşil efektlerden birini basıyor ve biz yine bloğu açarak 1 el vuruyoruz,
festivalci 1 adet shadow çağırıyor-biz1 adet morok atıyoruz, tekrar vuruyoruz,
festivalci 1 adet shadow çağırıyor-biz 1 adet morok atıyoruz, tekrar vuruyoruz,
festivalci 1 adet shadow çağırıyor-biz 1 adet morok atıyoruz ve Veil of shadows yok oluyor, bu anda festivalcide kırmızı, mavi ve yeşil efektlerden biri varsa bloğa geçmeyi unutmayın. Kırmızı,mavi, yeşilden hangisi varsa o yok olduğunda tekrar bloğu açıyoruz, eğer kırmızı,mavi, yeşilden biri festivalcinin üzerindeyken festivalci moroklara
giderse bize de festivalcinin çağırdığı shadowlardan biri gelirse bloğu açıp vuruyoruz. Olay festivalcide arkadaşlar :)

Özetle eğer festivalcide Veil of shadow+ Kırmızı,mavi, yeşil
varsa blok açık vur

Sadece kırmızı,mavi ve yeşilden biri varsa blok kapalı vur

Çağırdığı her shadowa karşılık 1 morok at

Canını dibe indirirse panikleme, zaman yap, bloğa geç, son
saniyede blokta 1 el vurup bloğu aç

Condensing shadows efektini takip et, yok olduğunda bloğa
geç 1 el vur bloğu aç

Kırmızı = http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=28551
Mavi = http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=28550
Yeşil = http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=28549

Bunların haricinde festivalcinin üzerinde bulunan efektleri dikkate almayın.

İki dövüş linkimi de atayım, birincisinde 12 ve 10 level zombi morokları kullandım, yenmeme ramak kala yukarda bahsettiğim uyarıyı unuttum ve canımı dibe indirdiğinde acele ederek vurdum, sonuç ortada :)

İkinci linktede yukarda bahsettiğim her şeye dikkat ettim ve golem moroklarını kullandım, hem dövüş süresi hem de morok sayısındaki azalmaya dikkat edin lütfen. Çok soru aldığım için en ince detayına kadar anlatmak istedim. Hepinize başarılar ve iyi eğlenceler.

http://warofdragons.com/fight_info.php?f…61&server_id=10

http://warofdragons.com/fight_info.php?f…66&server_id=10

Son olarak bu da kesim videosu https://vimeo.com/367022286

This post has been edited 6 times, last edit by "Saltuk" (Oct 17th 2019, 5:36pm)

1,296

Thursday, October 17th 2019, 5:15pm

Canına kurban eyvallah :)

1,297

Friday, October 18th 2019, 11:39am

Saltuk, çok teşekkür ederim. detaylı bir anlatım olmuş. emeğine sağlık

1,298

Saturday, October 19th 2019, 9:58pm

6/1 kirmizi itemler

merhaba bir sorum var oyunda son gelen carsinin haber kisminda 6/1 itemler icin topladigim parcalarin bir daha satilmayacagi ve bunlari satip altinla takas edebilecigimi berlitmis. bende bitik 2 silah ve yay var 7 ve 11 icin erkenden bunlari toplamistim. simdi bu bitik olanlari takaslayip 6/1 alabilecek miyim yoksa bunlarida mi satayim veya 6/1 esyalar tamamen kalktimi kalkcak mi? bilgisi olan aydinlatabilir mi

1,299

Wednesday, October 23rd 2019, 10:35am

merhaba bir sorum var oyunda son gelen carsinin haber kisminda 6/1 itemler icin topladigim parcalarin bir daha satilmayacagi ve bunlari satip altinla takas edebilecigimi berlitmis. bende bitik 2 silah ve yay var 7 ve 11 icin erkenden bunlari toplamistim. simdi bu bitik olanlari takaslayip 6/1 alabilecek miyim yoksa bunlarida mi satayim veya 6/1 esyalar tamamen kalktimi kalkcak mi? bilgisi olan aydinlatabilir mi[/quote
sanirim kimse bilmiyor :( bir çok defa mentorlara sordum öğrenebildiğim kadariyla şuanlik hala takas aktifmiş ama ileride nolcağı belli değil dedi liam bana

1,300

Wednesday, October 23rd 2019, 1:44pm

aylık olay

:xmasparty: EKIM ayı bıtıyor aylık olay gelmıyecekmı