You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,321

Sunday, February 9th 2020, 8:22pm

RE: ban

önceki hesabım (GKT DanteVale) ban yemiş neden bilmiyorum oyuna yaklaşık 3-4 yıldır girmiyordum şimdi yeni bi hesap açıyım dedim ve gene banladılar 2 lvl ken bunun nedenini öğrene bilir miyim?

Eski hesaplarınız cezalı olduğu için yeni açtığınız hesaplar da doğrudan oyun kurallarının 1. Maddesinin C bendini ihlal etmiş oluyor. Bu sebepten eski hesapların cezasını ödenene dek yeni bir hesap açılamaz. Magmar muhafız ekibine konuyla alakalı ulaşırsanız size daha detaylı bilgi verebilirler.
Terazinin eksilen kefesi.

1,322

Monday, February 10th 2020, 11:48am

Oyuna başladık neyse 6/1 silah, yay alıcaz falan bi baktık direk satışı kaldırmışlar artık parçacıklarla alınıyor. Oyuna ara verdim geldim elimde 3'er parça var şimdi de görüyoruz ki parçalarla alma da kalkmış. Oyun yönetimi dalga mı geçiyor? Oyuna daha ne kadar muzdarip insan eklenecek? Bir de novice chest denen zıkkımı getirmişler. Kırmızı silah yay olmadan biz bu paypallerları nasıl yeneceğiz? Adamın silahının verdiği güce bakar mısın? Hadi p2w'in arttı ulan emeğiyle yükselmenin de önüne geçmeyin be kardeşim. Süreli alsak rün ve mould atma masrafı çıkacak her ay. Sizi sıkıntıya sokan neydi de kaldırma kararı aldınız? Şaka gibi.

50 tane efekt basıyorsun karşındaki adam sadece might charm basıp kesiyor seni, sadece might charm al herkesi kesersin

1,323

Monday, February 10th 2020, 1:31pm

Oyuna başladık neyse 6/1 silah, yay alıcaz falan bi baktık direk satışı kaldırmışlar artık parçacıklarla alınıyor. Oyuna ara verdim geldim elimde 3'er parça var şimdi de görüyoruz ki parçalarla alma da kalkmış. Oyun yönetimi dalga mı geçiyor? Oyuna daha ne kadar muzdarip insan eklenecek? Bir de novice chest denen zıkkımı getirmişler. Kırmızı silah yay olmadan biz bu paypallerları nasıl yeneceğiz? Adamın silahının verdiği güce bakar mısın? Hadi p2w'in arttı ulan emeğiyle yükselmenin de önüne geçmeyin be kardeşim. Süreli alsak rün ve mould atma masrafı çıkacak her ay. Sizi sıkıntıya sokan neydi de kaldırma kararı aldınız? Şaka gibi.

Merhaba,

6/1 sağlamlığı olan kırmızı eşyalar kaldırıldı ve yerine 99/1 kırmızı eşyalar getirildi. Bu eşyaları Erdur Ore ve birkaç malzeme ile üretebilirsiniz. Elinizde kırmızı eşya parçası kaldıysa aylık gelen çarşıda değer kaybı olmadan altına çevirebilirsiniz. İyi oyunlar.
Bu sistemin getirilmesi için 6/1'lerin illa kaldırılması mı gerekiyordu? Üretmenin maliyetine bakar mısınız?

1,324

Monday, February 10th 2020, 4:02pm

Merhaba,

6/1 sağlamlığı olan kırmızı eşyalar kaldırıldı ve yerine 99/1 kırmızı eşyalar getirildi. Bu eşyaları Erdur Ore ve birkaç malzeme ile üretebilirsiniz. Elinizde kırmızı eşya parçası kaldıysa aylık gelen çarşıda değer kaybı olmadan altına çevirebilirsiniz. İyi oyunlar.
Bu sistemin getirilmesi için 6/1'lerin illa kaldırılması mı gerekiyordu? Üretmenin maliyetine bakar mısınız?
Önce elmasla gizemli silah alıyorsun ( dodger için bahsediyorum ) sonra o kırmızı silah yapma kağıdını alıyorsun, üzerine birkaç spark ve 30000 erdur orecik lazım sadece hangi masraftan bahsettiğini anlayamadım :) 3 levelde meslekle saatlik 200 altın kazanıyoruz!
Dr Hanasomay

1,325

Sunday, February 23rd 2020, 8:07am

23 Numarali Kutu

herkese ıyı oyunlar herkese bu kutu nasıl acılıyor oyunu actıgımda cantamda buldum herkeste var sanırım ama bırde acma klavuzu koysanız usutune :)

1,326

Sunday, February 23rd 2020, 11:32am

herkese ıyı oyunlar herkese bu kutu nasıl acılıyor oyunu actıgımda cantamda buldum herkeste var sanırım ama bırde acma klavuzu koysanız usutune :)

Merhaba Turkuaz,

Kutu şuanda teknik aksaklıklardan ötürü açılamamaktadır. Sorunlar adminlere iletildi ve şuanda adminler sorunları düzeltmeye odaklandılar. Verilen rahatsızlıktan ötürü özür diler, iyi oyunlar dileriz!

1,327

Sunday, February 23rd 2020, 12:55pm

23 nolu kutu

sorun cozuldu ılgılendıgınız ıcın tesekur ederım :rose: :kiss2:

1,328

Sunday, March 1st 2020, 12:38am

Adobe Flash Player Hatası Hakkında

Merhaba,

Son zamanlarda oyun istemcisinden bağlanan oyuncularımızın çok fazla "Adobe Flash Player" hatası geldiğini gördük. Bu hata geldiğinde genelde ne "izin ver"e ne de "reddet" e tıklayabilirsiniz. Bu hatanın çözümü aslında çok basit. İnsan Baş Mentor Yardımcımız Onurum tr'nin ve diğer eski mentor arkadaşımızın hazırladığı rehberden yararlanarak bu hatadan hızlıca kurtulabilirsiniz:

Rehber 1: http://warofdragons.com/info/info/index.php?obj=cat&id=145

Rehber 2: http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=33605

Rehber 3: http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=31956

İngilizce bilmeyen arkadaşlar için kısa bir açıklama da ben eklemek istiyorum.

1. Ekrana sağ tıklayın, "Genel Ayarlar" öğesini seçin.
2. "Depolama" kısmında sağ alt köşede "Hepsini Sil" e tıklayın.
3. Sonra yeni bir ekran gelecek, bu ekranda da "Veriyi Sil" e tıklayın.
4. Üst menüden "Gelişmiş" kısmına gelin. "Hepsini Sil" e tıklayın.
5. Yine, yeni bir ekran gelecek. Tekrar "Veriyi Sil" e tıklayın.
6. Ayarlar ekranını tamamen kapatın. En üst menüde "Error" a basın ve "Delete Obselete Files and Clear Cache" yazısına basın. Buna basınca oyun istemcisi birkaç dakikalığına donabilir. Lütfen panik yapmayın ve sabırlı olun.
7. Daha sonra sol üst köşeden "Yenile" işaretine tıklayın ya da klavyenizden "F5" e tıklayın. Muhtemelen oyun istemcisi açılıp kapanacak ve aldığınız hata da gitmiş olacak.

Herkese İyi Oyunlar

1,329

Tuesday, March 3rd 2020, 1:02pm

Yeni Güncelleme ile Gelen HTML5

Herkese Merhaba,

Uzun zamadır beklediğimiz HTML5, bugün yapılan güncellemeyle geldi.

Daha kolay bir kullanım için, aşağıda yazdıklarıma göz atmalısınız:

• HTML5, şuanda yalnızca Chrome tarayıcıda geçerlidir.

• Başka bir tarayıcıdan girdiğiniz zaman Rusça bir mesaj göreceksiniz. Eğer Chrome tarayıcıdan girmek istiyorsanız, "OK"a basın.

• Oyuna, Chrome tarayıcı üzerinden HTML5 aktif bir şekilde girdikten sonra, tekrar oyun istemcisiyle girmek istediğinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun için oyunu istemciden başlatmadan önce, HTML5'i Chrome tarayıcıdan kapatmalısınız. HTML5'i kapatmak için şu yolu izleyin: Üst Menü -->Character --> Personal --> Preferences, sayfayı aşağı sürükleyin. Orada HTML5 ayar kutucuklarını göreceksiniz. Kutucuklardaki işaretleri kaldırın ve "Save" butonuna tıklayın. HTML5'i tekrar kullanmak istediğinizde, aynı yolu izleyip, kutucuklara tekrar işaret atarak kullanabilirsiniz.

HTML5 ile ilgili yeni bir güncelleme gelir gelmez, tekrar forumdan paylaşacağım.

Çevirinin kaynağına gitmek için buraya tıklayın.

Herkese bol keyifli oyunlar!

1,330

Friday, March 6th 2020, 10:21am

bugünlerde ekrana gelip gitmeyen pop up kutucuğu için en kolay çözüm bu burada yazılan şekilde kolayca sorunu çözebilirsiniz

böyle bir problemle karşılaşınca bölge ekranında sağ tıklayın general setting (genel ayarlar) basın bir ekran açılacak orda sol üstte depolama sekmesi altında siteye göre ayarlar kısmına basın orda warof dragons com yazan cümlelere tıklayın seçin sonra alttan kaldır var ona tıklayın kaldırın o cümleleri ,ok deyin çıkın clienti kapatın açın açınca ya da bölge ekranını yenileyince düzeldiğini göreceksiniz , iyi oyunlar

1,332

Tuesday, March 24th 2020, 6:53pm

Yeni Güncelleme Hakkında

Ranger Reputation Hayran, Tailsime Hayran ve yeni sunak için görev açıldı. Yeni sunak için insanlar, görevi Thistle Brushwood'daki Görücü Bludiara'dan alabilir. Muhtemelen magmar arkadaşlar da görevi Settlement Angruhon'daki Maritsa the Witch'den alabilirler. Görevin adı First Step on the Path of the Mystic. Gelen başka yenilikler varsa, öğrenir öğrenmez buraya ekleyeceğim. Siz de güncellemeyle alakalı bir şey öğrendiğinizde burada gönderi olarak hızlı cevap kısmından paylaşabilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar.

Maksimum yaratık öldürme sınırı da normale dönecektir. Seviyelere göre:

1-10 Arası: 400 yaratık

11-15 Arası: 500 yaratık

16-20 Arası: 600 yaratık

öldürme sınırı olacaktır.

This post has been edited 2 times, last edit by "- Clamatis -" (Mar 24th 2020, 8:06pm)

1,333

Tuesday, March 24th 2020, 9:15pm

selamlar

1,334

Thursday, March 26th 2020, 8:37pm

RE: Yeni Güncelleme Hakkında

Ranger Reputation Hayran, Tailsime Hayran ve yeni sunak için görev açıldı. Yeni sunak için insanlar, görevi Thistle Brushwood'daki Görücü Bludiara'dan alabilir. Muhtemelen magmar arkadaşlar da görevi Settlement Angruhon'daki Maritsa the Witch'den alabilirler. Görevin adı First Step on the Path of the Mystic. Gelen başka yenilikler varsa, öğrenir öğrenmez buraya ekleyeceğim. Siz de güncellemeyle alakalı bir şey öğrendiğinizde burada gönderi olarak hızlı cevap kısmından paylaşabilirsiniz.

First Step on the Path of the Mystic bu gorevde kuyumcu kristalleri almıyor öncesinden her hangı bır gorevmı yapmak gerekıyordu,ben gorev yapmıyorumda :(
'' Karanlıga küfür edeceğine bir mumda sen yak. ''

1,335

Saturday, March 28th 2020, 12:44am

Mystic Reputation Hakkinda Bilgilendirme

Görev aşamaları

Yeni sunak için insanlar, görevi Thistle Brushwood'daki Görücü Bludiara'dan alabilir. Magmar arkadaşlar da görevi Settlement Angruhon'daki Maritsa the Witch'den alabilirler. Görevin adı First Step on the Path of the Mystic.

Görücü bizi insanlarda Light Edge bölgesindeki Pandrik, Magmarlarda Faytir bölgesindeki Flavviye yolluyor.
Bilginler bizden birer adet Orc , Gnome ve Elf serisi + 3 adet Pile of Papers istiyor.
Verince bilgin bize bir not veriyor, Görücüye geri dönüyoruz.
Görücü bize kırık küre veriyor ve tamir ettirmemiz için Guild of Artisans bölgesine yolluyor.
Kuyumcuya gidiyoruz. Kuyumcu bizden 1 adet mor orta boy kristal ve 1 adet mor küçük boy kristal istiyor. Verdiğimizde bize onarılmış küre veriyor ve kullanmamızı istiyor.
Kullanınca karşımıza büyük küre resmi çıkıyor. (resme dikkatli bakın, son kısımda siz yapacaksınız)

Start diyoruz ve resim parçalara ayrılarak puzzle haline geliyor.

Daha sonra biz parçaların yerini değiştirerek resmi ilk haline getirip finish diyoruz ve kuyumcuyla konuşuyoruz.

Kuyumcu bizi insanlarda Arnabag the Mage magmarlarda Khorsungum the Mage'ye yolluyor.
Mage bizden 5000 adet civa ve 5000 adet harika cam istiyor. Verdikten sonra Mage bize büyülü küre verip Poison of Awakening yapmak için Alchemiste yolluyor. Alchemist iksiri yapmak için 5 adet fire flower , 5 adet cuckoo flower , 1 adet Dragon scales ve 5 adet chaos efil iksiri istiyor.

Malzemelerle gittiğinizde iksiri size yaptırıyor. Bunun için sırasıyla ve birer kez Dragon scales-Fire flower-Cuckoo flower- Heat the potion ve chaos efil seçeneklerine tıklıyoruz ve iksiri elde ediyoruz.
Daha sonra iksiri kullanarak Görücü ile konuşuyoruz. Sonra mor küreyi kullanıyoruz ve bize Kari ile konuşamadığımıza dair içinde swamp kelimesi geçen bir uyarı veriyor. Bu aşamada bogelf instancesine girip Bogelfi kesmemiz gerekiyor. Kestikten sonra bogelfin olduğu bölgede sağ üstte " search the swamp"a tıklıyoruz ve sonunda Kari ile konuşuyoruz. Konuşma bitince görücüye geri dönüyoruz ve Kari artık görücünün olduğu bölgeye yerleşiyor, artık ikisi aynı yerde olacak.

Görev bitti ve Mystic Rep için hazırız, Kari'den ilk başlangıç görevini alıp yapıyoruz, daha sonra 1 görev daha yaptırıyor ve ondan sonra her gün 1 adet iki aşamalı 5+5 den 10 onur ve 1 adet Orc, Gnome ya da Elf serisinden torba alırsınız. Bu torbalardan 1 adet koleksiyon parçası düşer. Çantanızdaki koleksiyon-Kari kısmından elinizdeki parçaları görebilir, fazla parçaları takas ederek seriyi tamamlayarak efekti elde edebilirsiniz. Atladığım, eksik ya da yanlış bir yer varsa iletebilirsiniz. Hepinize başarılar.

1,336

Sunday, March 29th 2020, 5:09pm

başka sverdeki hesabı buraya taşınıyormu taşınıyorsa ne gerekli ve burdaki cezalı hesap onu etkiliyormu yardım cı olacak varsa sevinirim

1,337

Sunday, March 29th 2020, 5:37pm

http://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=1004356 Premium Shop'ta Services kısmında böyle bir ürün var sanırım istediğini sağlıyor fakat ceza sistemini bilemem

1,338

Sunday, March 29th 2020, 7:31pm

başka sverdeki hesabı buraya taşınıyormu taşınıyorsa ne gerekli ve burdaki cezalı hesap onu etkiliyormu yardım cı olacak varsa sevinirim

Merhaba,

Başka sunucudaki hesaplar, bir önceki gönderide de belirtilen belge ile bu sunucuya aktarılabilir. Ceza kısmına da cevap verilmesi için benimle ya da herhangi bir muhafızla özel mesaj yolu ile iletişime geçmelisiniz.

1,339

Tuesday, March 31st 2020, 1:28am

Clientte Log In Hatası

Merhaba , ben clienti yükledim ve oyuna giriş yapmak için my ikonuna tıklıyorum oradan da google hesabımla giriş yapmayı deniyorum my games'e fakat emailmi yazdıktan sonra yükleniyor sayfasında takılı kalıyor. Acaba Java desteklenmeme veya çerezlerle alakalı bi sorun mu var bilen biri yardımcı olabilir mi? Daha önce mentorlara sordum onların dedikleri yöntemleri uyguladım fakat hala düzelmedi. :music:

1,340

Tuesday, March 31st 2020, 2:10pm

Merhaba , ben clienti yükledim ve oyuna giriş yapmak için my ikonuna tıklıyorum oradan da google hesabımla giriş yapmayı deniyorum my games'e fakat emailmi yazdıktan sonra yükleniyor sayfasında takılı kalıyor. Acaba Java desteklenmeme veya çerezlerle alakalı bi sorun mu var bilen biri yardımcı olabilir mi? Daha önce mentorlara sordum onların dedikleri yöntemleri uyguladım fakat hala düzelmedi. :music:

Merhaba,

Google plus ile oyuna kayıt olduysan, bu giriş yöntemi uzun zaman önce kaldırıldı. Giriş bilgilerini değiştirmek için destek ekibiyle iletişime geçmelisin. Oyun istemicisinin bu sorununu şu şekilde çözmeyi deneyebilirsin:

1) Oyun istemcisini bilgisayarından tamamen kaldır.
2) Bilgisayarında bulunan Mygames library klasörünü bul (muhtemelen c ya da d diskinde), ve oradan da sil.
3) Daha sonra "arama" işlevini kullanarak "Legend" kelimesini bul ve oyunu tekrar kur.

Muhtemelen sorunun çözülecektir. İyi oyunlar!