You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

121

Thursday, September 25th 2014, 3:13pm

-DunhiLL- valla bizde gülle atmasını zede atmasını bılırızde şimdi bu serverde birbirimizi yemeyelim Türklüğünden şüphe duyan varsa o biz hiç değiliz adı osmanlı o hanlığına bağlıysan er kişi olcan adam gibi sorduk sorun ne handan cevap verenler oldu sağolsunlar ama sen olma sen cunku -DunhiLL- sin pek kafa basmıyor
Ben de bir kelimeyim ölümün dağarcığında ...Beni kimseler sevmez.. AZRA-İL :shuffle:

122

Saturday, September 27th 2014, 4:23am

-DunhiLL-, sizin hakkınızdan __Q__ geliyordu oda malesef oyunu bıraktı. Hodri meydan bundan sonra ne ekersen onu biçersin
Ben de bir kelimeyim ölümün dağarcığında ...Beni kimseler sevmez.. AZRA-İL :shuffle:

123

Sunday, September 28th 2014, 8:17pm

Selam arkadaşlar , Ben - Egomania - ; 3 -4 ay önce felan bırakmıştım oyunu geri döndük yeni bir karakter açıp. Eski dostlar felan varsa konusalım hasret giderelim :)

124

Monday, September 29th 2014, 9:59am

1 yıl kadar yurtdışında olduğum için oyuna giremedim taşıma işlemini gerçekleştirdim fakat 14 temmuz son günmüş. Ben bu oyuna 1 yıl emek verdim ve çok pırlanta çektim. lütfen çarımı taşımaya yardımcı olurmusuz... ayrıyeten mail adresime herhangi bi mesaj

Merhaba arkadaşlar, İngilizce bilmeyenler için support kullanımı hakkında yardıma çok fazla ihtiyaç oluyor, detaylı anlatım aşağıda.

ÜYE OLMAK

Öncelikle supportun adresine giriyoruz.

Sağ üstteki LOG IN sekmesine tıklıyoruz.

Üye isek mail ve şifremizi girip log in butonuna tıklıyoruz. Üye değilsek aşağıdaki SIGN UP butonuna tıklayarak üyelik işlemimizi başlatıyoruz.

karşımıza gelen sayfada üyelik için 2 seçenek var. Telefon ve mail. Telefon numaranızla üye olmak istiyorsanız yukarda "using mobile phone number" yazan sekmeye, mail adresiniz ile üye olmak istiyorsanız "using e-mail" yazan sekmeye tıklamalısınız. Bilgilerimizi girdikten sonra gördüğünüz CONTINUE butonuna basarak üyelik işlemimizi sonlandırıyoruz.

SORGU OLUŞTURMAK

Anasayfaya geldiğimizde hesap ve oyun karakterleri, premium servis, teknik konular gibi bazı ana başlıklar görüyoruz. Örneğin mail adresimizi değiştirmek istediğimizi varsayalım. Resimde gördüğümüz gibi ilgili başlığa tıklıyoruz.

Sıra geldi sorgumuzu göndermeye. Açılan sayfada "SUBMIT A TICKET'a tıklıyoruz.

Bilgilerimizi yazarak submit a ticket butonuna basıyoruz ve sorgumuz gönderildi!

Daha sonra gönderdiğimiz sorgulara gelen cevapları, siteye giriş yaptıktan sonra ana sayfadaki MY TICKETS sekmesine girerek kontrol edebiliyoruz.
İyi oyunlar!

125

Monday, September 29th 2014, 10:28pm

Türk arkadaşların döğüşlerinden öçzellikle uzak durmamıza rağmen, mafio yuda yanına alıp, bulduğu herkese saldıran, osmanlı ve firstclass hanlığındaki arkadaşlrı tebrik etmek istiyorumki, hanlık olarak onlara com serverına ilk geldiğimiz zaman yasadıkları saldırılar için yardım teklifinde bulunmuştuk

Bizede gereksiz yere saldırılmasına rağmen Biz yinede, özellikle Türk arkdaşların döğüşlerinden hanlık olarak uzak duracağız. TÜRK'ÜN TÜRK den başka Dostu olmadığını umarım , geç olmadan Bu serverdaki Tüm TÜRK arkadaşlarımız anlarlar.

126

Tuesday, September 30th 2014, 7:42pm

-9mm- güzel ve doğru yazmıs biz bir birimize saygılı olmazsak sonuçta hepimiz zarar göruyoruz örneğin ejderlerden birini türk hanlıkları keserken suan kesemıyoruz elımzden aldılar ve dj onuruda tıkanıp kaldık

127

Wednesday, October 1st 2014, 6:56pm

@ gandalf1968

Biz bu şekilde oynarsak donumu dahi alırlar,zamanının ahkam kesenleri atıp tutanlar patısahlar gönul ısterdıkı burdada aynını yapsınlar,kendilerine dokunana kadar kimse ses cıkarmıyor cıkartamıyor cokmu zor birlik olmak ama bence birlik olmadan önce adam olmak lazımya neyse..
:kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2:

128

Friday, October 3rd 2014, 1:14pm

Arkadaslar mübarek kurbn bayramınız kutlu olsun siz aileniz ve sevdiklerinizle mutlu sağlıklı nice bayramlar geçirmenizi dilerim

129

Saturday, October 4th 2014, 2:58pm

Arkadaslar mübarek kurbn bayramınız kutlu olsun siz aileniz ve sevdiklerinizle mutlu sağlıklı nice bayramlar geçirmenizi dilerim
teşekürler ,cümle müslüman kardeşlerimizin inş.. :love1:
:kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2:

130

Monday, October 13th 2014, 9:45pm

Selamlar,

Cadılar bayramı olayı ile ilgili oyunda çok fazla soru geldiğinden olayın yapılışını yazma gereği duydum bildiklerimi elimden geldiğince paylaşıcam. Ayrıca aşağıda yazacağım görevi tp sorunu olanlar yapmayabilir ahşap sandıkları elde etmek için bu görev şart değildir. :)

Ana Görev:

Gelelim göreve arkadaşlar öncelikle Royal Tomb'da veya Baurvillde bulunan Restless Spirit adlı hayaleti kesmemiz gerekiyor hayaletin gücü ve canı seviyenize bağlı olarak değişir hayaleti kesince Spectral Sheet adlı hayalet çarşafı ve Basket for candies adlı şeker sepetini elde ediyoruz. Spectral Sheet bir nevi sancak gibi düşünün dövüşlerde kullanabiliyoruz özelliği ise rakibimizin 5 el boyunca hasarını düşürüyor Basket for candies'i etraftaki oyunculara atabiliyoruz toplam 8 kere kullanabiliyoruz kullanınca Cake , Chocolate gibi iksir efektleri alıyoruz (her seferinde gelmeyebiliyor) Şimdi gelelim asıl olaya kendi seviyemizde olan bir yaratığı Pumpkin (Kabak) düşene kadar kesiyoruz biraz geç düşebiliyor kesmeye devam edin. Kabak
düşünce 5 kere oyuyoruz ve Pumpkin with Face (Kabak surat) şekline dönüştürüyoruz ve cadılar bayramı görevi başlamış oluyor :)

Daha sonra zigred kovanının içine girip ilk geçişteki peteğe basıp bal mumu düşürüyoruz bal mumu düştükten sonra ilerki bölgeye geçip tekrar ordaki peteğe basıyoruz mum düşüyor çantanıza girip mumun üstüne tıklıyorsunuz mum kabak suratına içine girip kabak feneri oluşturuyor. Daha sonra Groves of the Poor'daki eski yeraltı türbesine girip kabak miğferini yakın bir yaratık dalacak bu yaratağı gücü seviyenize göre değişiyor 4 level için 800 küsür canlı diye hatırlıyorum daha sonra bu yaratığı kesince 14 günlük güzel bir madalyon düşüyor ve görev tamamlanıyor :)

Gelelim Wooden Pumpkin (Ahşap Kabak):

Ahşap Kabaklar ne işe yarar?
-Ahşap kabakları olay sonunda açılacak mağazadan çeşitli nesnelerle takas edebileceğiz hangi nesneler olduğunu yazının sonunda tablo olarak link
atacağım.

Ahşap Kabaları nasıl elde edebiliriz?
-Ahşap kabakları feo sakinlerinin verdiği çeşitli görevleri yerine getirerek görevin sonunda ödül olarak elde edebilirsiniz.

Bu görevler nelerdir?
-3-4 seviye olan görevlerin hepsini yazacağım yüksek seviye görevleri seviyem yetmediğinden yapamadım ama kimden alacağınızı yazacağım görevi alıp
kendi çabalarınızla yapabilirsiniz.

Not: Bölgeleri,kişileri ve görevleri ingiizce isimleriyle yazacağım daha rahat bulabilirsiniz.

1- Görevi Veren: Ikvan the Peasant
Görev İsmi: Charm against Dark Forces

Bu görevde çiftçi bize bir madalyon verecek onu Barrow of Sadness'deki Büyücü Arnabag'a götürüyoruz. Daha sonra büyücü bizi Zigred Kovanının
Girişindeki yıkık dökük eve yönlendirecek eve tıkladığımızda 3 level 100 küsür canlı bi yaratık saldırıyor bu işlemi 3 kere tekrarlıyoruz ve
sonunda madalyon enerji doluyor madalyonu tekrar Büyücü Arnabag'a götürüyoruz oda bizi çiftçiye gönderiyor görev tamamlanıyor.

ÖDÜL= 10 Gıda, 3 Ahşap Kabak

2- Görevi Veren: Gredeya the Witch:
Görev İsmi: Witchcraft

Büyücü Gredeya'nın yanına gidiyoruz biraz konuşuyoruz konuşurken bize mesleğimizi soruyor ve mesleğimize göre olayla gelen kaynaklardan 5 adet
istiyor. Kaynakları Jasmine Brushwood, Wirgold Estate ve Light's Edge civarlarında bulabilirsiniz. İstenilen kaynakları topladıktan sonra tekrar
büyücüye dönüyoruz bu sefer büyücü 1 ökse otu karışımı 25 akuamarin tozu ve 2 sihirli siyah mürekkep istiyor onlarıda temin ettikten sonra büyücü
bize iksir tarzı birşey veriyor onu Graves of the Poor bölgesinde kullanıyoruz ve görev tamamlanıyor.

ÖDÜL= 2 Ahşap Kabak, Ayrıca Bir İksir Yaptım(Potion Maker) gelişmesli gelir/artar.

3- Görevi Veren: Centurion Mekden
Görev İsmi: Poisonous Knapsack

Mekden bize zehirli bir çanta veriyor ve bizden bunu Arena,Mabed veya Mağarada düşmanlarımızın üzerine atmamızı istiyor. Attıktan sonra mekdene
dönüp görevi tamamlıyoruz

ÖDÜL= 4 Ahşap Kabak

4- Görevi Veren: Squire Voldemar
Görev İsmi: Zombies in the Port

Bu görevde Vrigya Districteki fıçılara tıklıyoruz ve üst üste güçsüz 1 level yaratıkların saldırısına uğruyoruz yaklaşık 4-5 kere saldırıyorlar,
hepsini öldürdükten sonra Pumpkin Doll düşüyor ve onu Voldemar'a teslim ediyoruz görev tamamlanıyor.

ÖDÜL= 5 Ahşap Kabak, 1 Adet Pumpkin Doll

5- Görevi Veren: Necromancer
Görev İsmi: Nightmare Offering

Bu görevi henüz tamamlamadım fakat anladığım kadarıyla büyücü, oyunların seviyesine göre bazı yaratıklar öldürüp kafatasını getirmemizi istiyor.

ÖDÜL= Yaratıkların kafatasına göre 1 veya 2 Ahşap Kabak

Gelişmeler:

-Bir İksir Yaptım(I've created a witch's brew! ) Witchcraft görevinin sonundaki iksiri her Graves of the Poor döktüğümüzde gelişmede +1 ilerleriz. Bu gelişme 1 - 10 ve 25 şeklindedir

-Rakibimin Başının Üstüne Bir Kabak Yerleştirdim(I put a pumpkin on my enemy's head! ) Bunu Royal Tomb, Communal Grave, Graves of the Poor ve Vassals Tombs civarındaki yerlerde avlana basarak magmarlara atabileceğimiz kabaklar var onları toplayıp magmarlara atıyoruz her atışta +1 ilerleriz. Bu gelişme 1 - 10 - 25 - 50 - 100 şeklindedir. Not: Kabağın kafanızdan çıkması için ölmeniz gerekir.

-Ekim, Güz Korkusu(October - Autumnal Chills ) Bu gelişme için cadılar bayramı olayı sonunda açılacak mağazadan 1 adet korku sandığı almanız gerekir yanlış hatırlamıyorsam buda 75 ahşap kabaktı.

Son olarak Burdaki linkten yüksek seviye ahşap kabak veren görevlere bakabilirsiniz,linkin en altında hangi nesne için kaç kabak gerekiyor bakabilirsiniz. Eksiklerim hatalarım olduysa affola mesajın altından isteyenler eklemeler yapabilir takıldığınız yerler olursa oyundan özel yoluylada ulaşabilirsiniz.

Hepinize Bol Eğlenceler! :)

This post has been edited 1 times, last edit by "Forum Moderator" (Oct 10th 2016, 5:57pm)

131

Tuesday, October 14th 2014, 11:20am

- Kwelia - EMEĞİNE SAĞLIK COK GÜZEL ANLATMIŞSIN TEŞKLER:)

132

Friday, October 17th 2014, 2:16am

kurban bayramı sadece ikimize varmış dostum,digerleri ''deliye hergün bayram ''sınıfınamı giriyor acaba :smile:

133

Friday, October 17th 2014, 8:23am

"Truth has (now) arrived, and Falsehood perished: for Falsehood is (by its nature) bound to perish."

134

Monday, October 27th 2014, 11:29pm

_jenay_ ve takıntılarına hitaben..

sevgili arkadaşlar ve senay abla (bak abla diyorum,tekrarında demem) infondakı yazdıgın sence dogrumu ki amcamın buna cok kızdıgını bildigin halde '' http://i.hizliresim.com/4RAMrG.jpg '' bu oyunda tüm yüksek lwl arkadaşların tanıdıgı muhafız abimiz -Cengiz HaN- var hemde Türk amcamıda yeterince tanıyor olması gerekır ,sorarlar ıp arastırması yapar tüm paranoyaklıgınızı giderir,bu kadar basit bir konuyu her sıkıştıgınızda amcamın ismını kullamanıza gerek yok,kimsenin amcamla derdi yok oyundu bitti kaybeden amcam oldu başardılar,aksi olsa amcam kilitli kapılar arkasında veya trakyalıyım diye kendını tanıtıpda nevsehirli cıkmadı saklanmadı,tekrarlıyorum '' oyundu bitti amcam için '' kimseylede sahsi sorunu oldugu sanmıyorum,bu oyuna yeni karekter acıpda giremez ıp adresi banlı...
cok kibar konustum infondan artık o ismi sil ve unut,şikayeti olan görevlilere ulassın.

sevgi ve saygılarımla

135

Tuesday, October 28th 2014, 12:13am

NURETTİN@ AH CANIM ABLA DEDİN CANIMI YEDİN... BAK ASLANIM AMCAN GİTTİ DERDİ BENİ EŞİMİ ALDI BENDE COK ŞEYLERE KIZIYORUM BEN ONU UNUTTUMDA, UNUTAMIYANLAR VAR Bİ TÜRLÜ YOK OLUŞUNU KABUL EDEMİYENLER ..GERCEKTEN BENDE BUNALDIM ARTIK ADAMLARA DEĞİL DİYORUM İNATLA O DİYORLAR MECBUR KALMASAM YAZMAZDIM. BENDE BU DEDİKODULARI BU GÜN DUYDUM ONURUMDAN HOŞ BEKAR OLSAM DUL OLSAM KİME NE? KİMSEYE HESAPTA VERMEK ZORUNDA DEĞİLİM SADECE ARKAMDAN DEDİKODU YAPANLARIN NE KADAR YÜREĞİ VAR ONU GÖRMEK İSTEDİM COK TA MERAKLISI DEĞİLİM ONUN ADINI İNFOMA YAZMAYA HERKES İŞİNE OYUNUNA BAKSIN BİZEDE BULAŞMASIN .. BEN KİMSEDEN BİRŞEY İSTEMİYORUM AZ ÖTEDE OYNASINLAR YETER.

136

Tuesday, October 28th 2014, 1:04am

tşkler,eminim bu hassasitetini anlayışla karşılamışınızdır,oyundan yazamadım hediye ve özele de engelliyim..

forumda görüntü kirliligi yaptıgım için özür dilerim,saygılarımla.

137

Tuesday, October 28th 2014, 6:38am

29 Ekim

BÜTÜN TÜRK OYUNCULARIN BAYRAMINI KUTLARIM ..... :jump:

138

Tuesday, October 28th 2014, 11:25pm

tşkler Turkuaz
Biziz bu memleketin,
Kanı, iliği, eti,
Yirmi dokuz Ekim'de,
Kurduk Cumhuriyeti.

139

Wednesday, October 29th 2014, 10:08am

Kıymetini Bilene…

Yürüsün şanın dünya üzerinde,
Türk’ün gücünü bilen iyi bilir.
Zafer şarkıların çıksın doruğa,
Bağımsızlığın kıymetini bilen iyi bilir.

Dalgalansın her yerde şanlı bayrağın,
Ay yıldızın değerini bilen iyi bilir.
Yeni devlet kolay kurulmadı biline,
Cumhuriyetin kıymetini bilen iyi bilir.

Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun millete,
29 Ekim’in anlamını bilen iyi bilir.
Çağdaşlığın yolundan ayrılmadan yürüyen,
Atatürk’ün kıymetini bilen iyi bilir.

Birkan Soylu. TÜRK ARKADAŞLARIMIZA, CUMHURİYETİMİZİN 91. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN.

140

Monday, November 10th 2014, 1:27pm

http://www.youtube.com/watch?v=vE8s0mNEqvY UNUTMADIK ATAM MEKANIN CENNET OLSUN...