You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,441

Wednesday, February 17th 2021, 3:43pm

Oyuna Giremiyorum

Invalid username or password hata kodu alıyorum oyuna giremiyorum bir türlü yardım olabilecek var mı? Şifremi değiştirdim yine de girilmiyor...:cry:

1,442

Wednesday, February 17th 2021, 5:49pm

en iyi oyunu bırakmak cok eski hesap ve imeyli aklıma gelmiyor ve şifrede ne yapacam blmiyom en iyisi oyunu bırakmak herhalde

1,443

Wednesday, February 17th 2021, 5:51pm

abimin bi banlı hesabı var nasıl baka bilecem ahuza mazda niki bilgisi olan varmı

1,444

Wednesday, February 17th 2021, 5:51pm

nikin ismi ahura mazda

1,445

Wednesday, February 17th 2021, 10:00pm

to be or not to be

oyuna gırmek veya gırememek ıkı gunde epey cogumuzu yıprattı ama en son sıfreyı sıl dıye yardımı gordum formada tabı oyuna gıremeden formu okudum en son bı sans daha verdım oyuna sıfreyı sıldım formda gosterılen yolu teker teker yaptım(5-10 kes tekrarladım ) ve mutlu son :lol:oyundayım
rıca edıyorum bıdaha bıze sıfre yenıle falan boyle seyler yaptırtmayın.
herkese guzel saglıklı oyunlar dılerım :kiss2:

1,446

Friday, February 26th 2021, 6:50am

oyuna gırmek

IYI OYUNLAR AKSAM CILENTTEN EN SONUNDA GIRDIM AMA GOOGEL DAN GIRILEMIYOR BANA BU MESAJ CIKIYOR The server is currently down for maintenance work. Please try again later.
BU DUZELECEKMI YOKSA SADECE CILENTTENMI GIREBILECEGIZ

1,447

Friday, February 26th 2021, 7:52am

Sayfayı bir kere yenileyince düzeliyor.

1,448

Friday, February 26th 2021, 8:38am

RE: oyuna gırmek

IYI OYUNLAR AKSAM CILENTTEN EN SONUNDA GIRDIM AMA GOOGEL DAN GIRILEMIYOR BANA BU MESAJ CIKIYOR The server is currently down for maintenance work. Please try again later.
BU DUZELECEKMI YOKSA SADECE CILENTTENMI GIREBILECEGIZ
Tarayıcıdan çerezleri silmeyi deneyin.
Terazinin eksilen kefesi.

1,449

Sunday, February 28th 2021, 10:38pm

Flash Player Hatası Hakkında

Herkese Merhaba,

Bugünlerde bazılarımız flash player hatası alıyoruz ve kütüphanedeki yöntemlerin işe yaramadığını görüyoruz. Bu yeni soruna Polonya sunucusundan -Kalikon- isimli arkadaşımızın çözümünü aşağıda paylaşıyorum:

1) Yeni bir oyun istemicisi (client) sekmesinde bu bağlantıyı açın: https://www.macromedia.com/support/docum…_manager07.html
2) Karşınızda "Web site depolama ayarları" çıkmıyorsa, sağdan ikinci seçenekte gösterilen aşağı yönlü yeşil oklu olan dosya simgesini seçin.
3) Tüm siteleri sil'e tıklayın.
4) Oyuna gelin ve sayfayı yenileyin.

Hatanın çözümü bu kadar. Herkese iyi oyunlar dilerim!

1,450

Tuesday, March 2nd 2021, 4:10pm

:)

- Clamatis - :rose:her sorumuza yardım ettıgınız ıcın tesekur etmek ısıtedım

1,451

Tuesday, March 2nd 2021, 4:37pm

Re: :)

- Clamatis - :rose:her sorumuza yardım ettıgınız ıcın tesekur etmek ısıtedım
Rica ederim. :)

Occupation: Ankara

• Send private message

1,452

Friday, March 5th 2021, 7:20pm

Mart Olayı

Always better :beer:

1,453

Thursday, March 11th 2021, 7:43am

Translation to Turkish: (apologies for mistakes as this is a direct Google translate)

Azure Lagünü'nde Serpagon avlamak isteyen tüm 11. ve 12. seviyelere,

Burada paylaştığım tek şey, Serpagonların Azure Lagünü'nde nasıl / ne zaman yeniden doğduğuna ve öldürme başına zamana bağlı olarak herhangi bir zamanda optimum miktarda avcı olduğuna dair genel bilgiler. Bunlar bazıları tarafından zaten biliniyor olabilir, ancak bence en azından herkesi aynı sayfaya yönlendirmek gerekiyor. Bunu olabildiğince basit tutmama izin verin.

Konumdaki Serpagonların miktarı, konumdaki sakinlerin miktarına bağlıdır.
Konumdaki 1-3 kişi = 2 serpas
Konumda 4 kişi = 3 serpas
Konumdaki her 1 kişiden ilaveten = kişi başına 1 serpa (bu doğrulanmamıştır, ancak kabaca doğru olmalıdır)
Görünmez oyuncular serpa sayısını ARTIRMAZ.

Benim gözlemime göre, her bir Serpagon'un yeniden doğma süresi yaklaşık 8 saniyedir.

Öldürme başına zamana göre avlanan optimum Serpagon / oyuncu miktarı (kaç vuruş değil):
Öldürme başına herhangi bir 7 saniye veya daha az için, avcının yerinde en az 3 serpaya ihtiyacı olacaktır. Bu, yalnızca 1 avla birlikte 4 kişi olacaktır.

Herhangi bir 8 saniye veya daha fazla öldürme için, konumda sadece 2 serpa gerekir.

Serpaları avlamaya başlamak isteyenler için:
1. Lütfen Dövüşler -> Mevcut Dövüşler / Tamamlanmış Savaşlar'a bakın ve avlanan biri olup olmadığını ve aynı zamanda bölgede yaşayanların sayısını kontrol edin.

2 a. Hiçbiri yoksa, elbette, avınıza başlayın.

2 b. Zaten avlanan biri varsa:
(i) ve yerde yeterince serpa / sakin yoksa BAŞLAMAYIN
(ii) ve bölgede çok sayıda insan var, lütfen başlamadan ÖNCE önce sorun. Bu kişilerden bazıları yakın zamanda herhangi bir zamanda ayrılabilir ve 2 avcı için yetersiz serpalarla sonuçlanır. Bölgede yaşayanlardan bazıları sıralarının başlamasını bekliyor olabilir. Bölgede avlanmayan başka 11/12 seviyesi varsa, lütfen orada kimse olup olmadığını ve avlanmayı planlayıp planlamadığını sorma nezaketini uzatın.

Bazı yaygın örnekler:
1. Oyuncu A öldürme başına 6-7 saniye yapıyor.
- 3 serpaya ihtiyaç duyulmaktadır, 4 kişi mahallidir.
- Oyuncu B aynı anda ava başlamak istiyorsa yapması gereken şey:
a. B öldürme başına 6-7 saniye atarsa, 3 serpaya daha ihtiyaç duyacaktır, bu da konumdaki diğer 3 kişidir. Bu nedenle, bölgede en az 7 kişi bulunmalıdır. ANCAK aynı serpaya tıklamanın çok sayıda çatışma olacağı gerçeğini göz önünde bulundurarak, en az 8-9 kişinin yerinde olması gerektiğini söyleyebilirim. En iyisi beklemek ve henüz başlamamaktır.
b. B öldürme başına> 8 saniye yaparsa, başka bir 2 serpaya ihtiyaç duyacaktır, bu da konumdaki diğer 2 sakin demektir. Bu nedenle, bölgede en az 6 kişi bulunmalıdır. Yine aynı serpalara tıklamakla ilgili sorun, bu yüzden en az 7-8 yerleşim yeri sakini diyebilirim.

2. Oyuncu A, öldürme başına> 8 saniye yapıyor.
- 2 serpaya ihtiyaç duyulur, herhangi bir sayıda yerde ikamet eden kişi.
- Oyuncu B aynı anda ava başlamak istiyorsa:
a. B öldürme başına 6-7 saniye yapar - konumdaki 6-7 kişi
b. B, öldürme başına> 8 saniye - konumdaki 5-6 kişi

Bu nedenle, kısa bir özet, eğer zaten avlanan birini görürseniz, avınıza başlamamanız tavsiye edilir.

Zaten avlanan birini görürseniz lütfen bu nezaket eylemlerini izleyin:
1. Mevcut avcıya ondan sonra başlayacağınızı söyleyin.
2. Mevcut avcı, birisi daha sonra avlanmak istiyorsa 2. saati YAPMAYIN. Diğer kişinin daha uzun süre beklemesi uygun olmadığı sürece "Oh, ben 2 saat yapıyorum, öyleyse sen bekle" DEMEYİN.
3. Bir 3. kişi gelir ve sorarsa, mevcut avcı ona birisinin zaten kuyruğa girdiğini söyleyerek 2. kişiyi etiketlemeli, kendilerini çözmelerine ve ava konsantre olmalarına izin vermelidir.

Son olarak, yukarıdaki her şeyi geçersiz kılan tek bir kural vardır, yani özellikle avınız için 3 kişiyi konumlandırırsınız. Bununla birlikte, hepiniz lokasyonda 4 kişi kazanıyorsunuz, yani 3 serpa yani beklemenize gerek yok.

Yani tek istediğim, Azure Lagünü'nde Serpagonları huzur içinde avlamak isteyen herkesin işbirliği.

PS: Zaten 2 yıldır serpas yaptım, öldürme başına <7 saniye, 8-10 saniye ve> 10 saniye yaptım. Buraya ne yazdığımı biliyorum.

PS2: Bu yalnızca buradaki Azure Lagünü ve İnsanların avlanması için geçerlidir. Mag tarafındaki Silent Cove umurumda değil.

1,454

Wednesday, March 24th 2021, 6:44pm

Merhaba, savaşta öldüğümüzde diğer oyuncuları izleyebildiğimiz gibi binekleri de izleyebilsek güzel olabilir. Böyle bir özellik getirilmesi mümkün mü acaba ?

1,455

Wednesday, March 24th 2021, 8:14pm

Merhaba, savaşta öldüğümüzde diğer oyuncuları izleyebildiğimiz gibi binekleri de izleyebilsek güzel olabilir. Böyle bir özellik getirilmesi mümkün mü acaba ?
Bunu İngilizce olarak feedback kısmına yazarsan bir ihtimal ilgilenen birileri olabilir. Ama değişeceğini sanmıyorum.

• "Hakan The Khan" has been banned

Occupation: Master of Satire

• Send private message

1,456

Wednesday, March 24th 2021, 9:42pm

El cevab:
It's better to be silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt. What's even better is to weaponize your words to destroy anyone who dares challenge you.

1,457

Friday, April 2nd 2021, 1:07pm

1,458

Sunday, May 23rd 2021, 1:12am

Saldırı Kuralında Asılsız Suçlama

Herkese Merhaba,

Bilindiği üzere saldırı kuralında sebepsiz yere ve yalan beyanda bulunarak birini şikayet eden kimse, tıpkı saldırı kuralı ihlalinde olduğu gibi fakirlik laneti alacak. Son zamanlarda gelişen bazı olaylardan dolayı bir açıklama yapmak istedim.

Her şeyden önce saldırı kuralında saldırının meşruiyetini saldıran kişi kanıtlamak zorundadır. Yani, 20. seviye bir oyuncu gidip de kuralı ihlal eder şekilde 10. seviye ve daha altı oyunculara saldırırsa (kendi topraklarımızdaki düşman ırk oyuncuları ve hanlık savaşlarındaki saldırılar bilindiği üzere kurala dahil değildir), bu durumda bu saldırının geçerli bir saldırı olup olmadığını kanıtlama yükümlülüğü 20. seviye oyuncuya aittir.

Peki, hangi durumlarda saldırı kuralı işlemez?

Karşıdaki karakteri kışkırtıcı şekilde davranılırsa, saldırı kuralı geçerliliğini yitirecek ve üst seviye oyuncuların yaptığı saldırı geçerli olacaktır. Kışkırtıcı davranışlar özetle şu şekilde sıralanabilir:

1. Zede, gülle, ayna, zara, urgal (bebek), amulet of ravaging dust, yıkım gibi negatif efekt atmak (Aylık olaylardaki, dead flesh gibi, negatif efektler bu kuralın dışındadır)
  2. Kasıtlı olarak birisinin lotunu çalmak
  3. Birisine doğrudan saldırmak
  4. Birisine küfür hakaret etmek (posta, hediye, ya da genel sohbet ekranında olması bir şeyi değiştirmez)
  5. Saldırtma moroklarının kullanımı (ayı, atşa vs)

Özetle, küçük seviye oyuncu bu davranışlardan herhangi birini gerçekleştirip saldırıya uğradığında muhafızlara gidip şikayetinde yalan beyanda bulunarak bunlardan herhangi birini yapmadığını söylerse ve yalan olduğu karşı taraf tarafından kanıtlanırsa, şikayet eden kişi saldırı kuralında olduğu gibi ceza alacaktır. Ayrıca, şikayet eden kişi, hiçbir şey söylemeden sadece saldırıyı muhafızlara rapor ediyorsa, bu durumda muhafızların sorularına en doğru şekilde yanıt vermekle yükümlüdür. Bu aşamada muhafızların "herhangi bir şekilde kışkırtıcı davranışta bulundunuz mu?, Negatif efekt attınız mı?" gibi sorularına yalan söyleyen kişiler de yalan beyandan ceza alacaklardır.

Saldırı kuralı ve asılsız suçlamada uygulanacak ceza sürelerini görmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar!

1,459

Wednesday, May 26th 2021, 10:10am

4 levıl gorevı cozumu bılen varsa yazabılırmı