You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, December 22nd 2012, 4:56pm

Čeština

Pro všechny česky mluvící hráče.
Je tu vůbec někdo z ČR,případně ze Slovenska?

2

Sunday, December 23rd 2012, 6:59am

Ahoj, sme, aj ked velmi mala skupinka ale mame aj ceskoslovensky clan, takze sa mozes medzi nas pridat :-)

3

Sunday, December 23rd 2012, 9:44am

Paráda,už jsem na vás narazil i ve hře,akorát pořád nemůžu sehnat někoho,kdo by mě k vám přijal. :-)

4

Sunday, December 23rd 2012, 12:28pm

Tak už vše vyřešeno,díky moc za přijetí do klanu. :thumbsup:

5

Saturday, January 5th 2013, 9:20am

Jsem hrozně rád,že jsem tu našel někoho,s kým se dá pokecat v rodném jazyce.Škoda jen,že nás je tak málo.Takže pokud to čte někdo,kdo je z ČR nebo Slovenska,tak se nebojte napsat ve hře komukoliv z klanu Ravenous (např. hráči BlackFlower,Sinuhet,uzhass,nebo klidně i mě - Victarion) a přidejte se k nám.Určitě nebudete litovat :thumbup:

6

Saturday, February 23rd 2013, 7:08pm

Koukám, že i u lidí se sformoval menší československý klan :)
U Magů jsme to my z Beyond the grave
Doufám, že se někdy někde potkáme :-) Nejlíp v chaosu :-)

7

Monday, February 25th 2013, 6:51pm

Super,že máme zastoupení i na tzv. druhé straně :drink:
Jo a kdyby vás to už za Magy nebavilo,tak přejděte k humanům,ať nás je víc :sarcastic:

8

Tuesday, February 26th 2013, 9:35pm

Hehe, na druhé straně je nás víc a jsme mnohem...červenější :-D

9

Wednesday, August 7th 2013, 5:33pm

Zdarec,copak se děje,česko-slovenský klan se už rozpadl?

10

Monday, November 4th 2013, 9:18am

Ále, pořád funguje ale byl moc mrtvej tak jsme se dva odštěpili :(

11

Monday, November 4th 2013, 3:37pm

Jj,to chápu,jak není s kým pokecat a býváš v klanu třeba jako jediný on-line,tak to navozuje depresivní nálady.
Musím říct,že nám se zatím docela daří,ve špičce je třeba i 7-8 lidí online.
P.S.: Pořád platí na nabídka na přestup k nám :wink: :sarcastic:

12

Tuesday, December 3rd 2013, 11:50am

Ted se Dýně zase trochu oživily, je to radost vidět :-)

Nééé, dostat se sem zabralo moc času:D sem pekelně línej na to si dělat další login a tenhle opustit :D NAvíc ste moc růžoví :D

13

Monday, June 2nd 2014, 8:56pm

zdar všem CZ a SK
at se vám daří míň než nám a valory přibejvaly více na naši straně
pozdravuju humany - hraval jsem tam pod postavou Kaficko
koukal jsem ze lidi co za me hravali uz tam mnoho nejsou
zdar

14

Monday, June 2nd 2014, 9:50pm

no nejak sme sa popresuvali do druheho klanu :-) dobre vidiet aj na druhej strane rodakov, este sup na lvl9 nech sa stretneme aj v boji :shuffle:

15

Friday, October 31st 2014, 9:39am

Zdarec,kurnik,nezdá se vám,že tuhle hru hraje čím dál méně lidí?
Podle mě to jde celkově do kytek....
Mám například odeslaný ticket na support a oni mi nejsou ani schopni odepsat.Řeší se to už asi 2 měsíce a vždycky čekám zhruba 14 dní,než mi odepíší.jejich odpověď ale není řešením ale jen další jejich otázkou.
Přišel jsem o 18g díky pádu serveru (nevrátila se mi z aukce exchange nabídka - peníze ani koupený předmět) a nějak z nich ty prachy furt nemůžu dostat,prostě hnus.....