You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Friday, October 1st 2010, 7:56pm

@Skn - asta s-a intamplat demult, au trecut cateva luni de zile de atunci. La momentul respectiv am postat pe forum si am rugat si vreo 2 colegi de-ai tai de clan sa iti transmita asta. Eu am depasit momentul, aia a fost reactia mea imediata (la cald, cum s-ar spune). Intre timp a aparut forumul asta nou si niccci posteaza sa incercam sa pastram sectiunea asta cat mai curata. Cam asta e contextul, daca tu vrei sa porti ranchiuna e treaba ta. Nu imi pare rau ca am spus-o, banuiesc ca nici tie nu iti pare foarte rau ca ai facut-o, imi asum tot ce fac si zic, sper ca si tu.

@Zy el - cand cumperi mai mult de 6-7 jucatori intr-o pauza competitionala, cand un jucator ajunge sa aibe 4 antrenori in interval de 2-3 luni, cand esti arbitrat partinitor un campionat intreg si cand primul 11 se face dupa comisioane, exact asta se intampla.
Gol e simplu de dat, o actiune individuala, o faza fixa sau pur si simplu noroc. In aparare trebuie timp. Sa se invete fundasii sa iasa la offside, sa stie cine iasa si cine acopera, sa-i stii limitele colegului (nu te apuci sa ii dai mingea pe dreptul daca el e stangaci si sta si rau cu tehnica, sa i-o dai la intalnire daca el nu prea are demaraj sau sa i-o dai la picior daca el e presat si se pierde cu firea, etc), aici e munca de echipa iar valoarea individuala a fundasilor are o pondere mai mica.
Arbitrul nu a furat, nu el a lovit cu cotul, nu el a tras de timp in prelungiri si nici nu a fost el cel care a bagat mingea in ate. Daca vrei sa vezi furt ordinar, cauta poli dinamo 2-3 cu Burloiu arbitru, 4 cartonase rosii cand, in urma unei lovituri libere din preajma careului, arbitrul a arata cartonas rosu unui fundas, Batranu care era capitan de echipa l-a intrebat pe arbitru "Dar ce-a facut?", iar Burloiu i-a aratat si lui rosu. Dar stelistii fiind obisnuiti cu arbitraje de catifea, normal ca au fost socati cand au vazut ca li se poate intampla si lor. Dar repet, nu e numai arbitrul vinovat de situatie, Steaua ca angrenaj nu functioneaza si asta e. Cel putin pana in iarna Steaua va castiga puncte in urma realizarilor individuale a jucatorilor.

22

Friday, October 1st 2010, 9:07pm

Zy el , omu nu am fost io in public la meci ca daca eram acolo saream la gatu la arbitru .....deci oameni ca el merita impuscati in cap in fata tuturor fanilor stelisti :)

23

Monday, October 4th 2010, 8:58am

bebe

sunt genu de om care nu ii place sa se zica ceva despre mine indiferent unde .. daca imi zici ceva in momentul nepotrivit .. pun la suflet :) si nu imi place . in fine asta e ultimu' meu post legat de faza cu "dobitocu" si bebe te rog ca data viitoare cand te-oi mai ataca sau cine stie ce iti fac ... te rog sa ma injuri cu voce tare sau in gandul tau nu este nevoie sa postezi pe forum ;) bafta la joc !

zy el ? iti astept raspunsul la faza cu tiganii inca nu mam prins

24

Monday, October 4th 2010, 5:21pm

Nu inteleg de ce intotdeauna cand se cearta doi, trebuie sa intre alti 4-5 in discutie. Asta e farmecu jocului ,cu unii esti prieten cu altii te dusmanesti.
Haideti totusi sa discutam in mare parte despre joc, fie ca va certati, ori faceti cunostinta, ce vreti voi.
Never argue with an IDIOT, he drags you down to his level and beat you with experience

25

Monday, October 4th 2010, 5:33pm

Tu termina-ti JB-ul. Egoistule!

26

Monday, October 4th 2010, 6:18pm

Quoted from "CosaNostra;3535"

Tu termina-ti JB-ul. Egoistule!


Javra Batrana nu-mi place, Jack este fratele meu.

Felicitari pentru level 12
Never argue with an IDIOT, he drags you down to his level and beat you with experience

27

Monday, October 4th 2010, 9:55pm

Mersi. Te astept in tallar.

28

Monday, October 4th 2010, 10:22pm

CosaNostra lvl 12...cand iti cumperi full blue set? XD

29

Monday, October 4th 2010, 10:35pm

La lvl 12 imi iau restul. Armele, pantalonii, shirtul si cizmele.

30

Wednesday, October 6th 2010, 7:11pm

salutare tuturar :)

31

Friday, October 8th 2010, 8:37am

Salutare joah....astia de lvl 10 nu aveti chef de un tallar in dimineatza asta?
:devil: Why peoples are happy when they hurt someone? :devil:

32

Friday, October 8th 2010, 1:26pm

re all si felcitari pt lev 12 cosanostra :)

care vine in tallaar sa ii dau perversa ca pe targnu de ii deschid la frunte 10 cm? :lol:

33

Saturday, October 9th 2010, 12:26pm

Mersi omu. Smecher clan a aparut la voi.

34

Saturday, October 9th 2010, 7:24pm

da :) si deja au inceput certurile intre ei..cam aiurea in loc sa va omoare pe voi, se omoara intre ei :))

35

Monday, October 11th 2010, 7:18am

neatza popor roman
:devil: Why peoples are happy when they hurt someone? :devil:

36

Monday, October 11th 2010, 10:12am

neatza mane :devil:

37

Thursday, October 14th 2010, 9:40am

bogdanel ... bine ai revenit vad ca ai venit in fortza .. lvl 10 app full barb :smile: ce mai esti tare .. aku o sa zica lumea si de tine ca esti paypaller :lol: bafta la joc !

38

Friday, October 15th 2010, 11:49am

mersi adi :))) auzi cik bogdanel :lol:

39

Friday, October 15th 2010, 12:00pm

:smile: :lol: ce vrei imi place mai mult bogdanel :lol: oricum imi place ce ai pe tine fa'te elite , champ dak iti mai permite xp-ul si fate 11 :smile: o sa ne intanim numai in tallar , de aku in colo numai in tallar o sa stau :drink:

40

Friday, October 15th 2010, 3:46pm

pai am acuma 6.36% si pana fac tot setu' sa zicem 10% maxim....si pe urma minez majoritatea timpului si mai fac rage si in rest in tallaar ...e greu pana la elite pe urma e mai usor :)