You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

221

Monday, January 3rd 2011, 9:56am

За много години на всички - иначе цените на quest ресурсите при нас направо къртят мивки - не ми се мисли как ще трявба да се събират очи и черепи след 30 lockmisth. Между другото какви са цените на сивите сандъци при вас нешарковите?

Posts: 85

Location: Everywhere

Occupation: Many things

  • Send private message

222

Tuesday, January 4th 2011, 7:52pm

han asd
ами цените на сивите бронзови кутийки са между 60-80 сребро...за металните отиват над 6 злато мисля:)

223

Wednesday, January 5th 2011, 2:09am

Toff, bahebak habibi ! :love:

224

Wednesday, January 5th 2011, 12:54pm



Офффф! Как се събудих днеска с падане от леглото....:stesn:
Toff, bahebak habibi ! :love:

225

Thursday, January 6th 2011, 10:50am

За много години на всички - живи здрави и щастливи.

Иска ми се да помоля - погледнете инфото на
http://warofdragons.com/user_info.php?nick=Not%20Ice

Щерката на този приятел претърпяла инцидент и й предстой доста дълго и мъчно възстановяване (малко инфо има в профила на Нот Айс) - ако намерите малко време и малко желание - пуснете 1 картичка на момиченцето, казва се Настя - в инфото може да намерите адреса. Аз пратих - не е скъпо - 2.50 беше цялата работа и ми отне 15 минути - но за нея ще е добре да получи малко подкрепа - дори и на хартия

Россия 352507
Краснодарский край город Лабинск
Центральная Районная Больница
Палата 2 Травмотология
Насте Радинской

Така че моля намерете 15 минути и вдъхнете малко повече кураж на малкото момиченце.
From all the things I lost, I miss my mind the most.

226

Friday, January 7th 2011, 6:53am

Cryocore,

Днес ще и пусна една картичка!
Toff, bahebak habibi ! :love:

227

Friday, January 7th 2011, 7:41am

Пфууу, пощата отваряла в 9, хубаво че ми е на 2 крачки, ще ида към 10 за по-сигурно :rose:
Toff, bahebak habibi ! :love:

228

Friday, January 7th 2011, 9:12am

Yor letter has been sent! You haev paid 4,50lv :smile:

Дано да се зарадва детето... Малко на руски, малко на английски... Каквото можах това писах.... Добрата леличка в пощата каза че ще го получи до 7 дни
Toff, bahebak habibi ! :love:

229

Friday, January 7th 2011, 9:42am

Снощи гледах едно много яко филмче.... Ако не сте го гледали си го изтеглете... Аватар пасти да яде!

:smile::rose::dance:

[video=youtube;x8RKCmkOyB4]http://www.youtube.com/watch?v=x8RKCmkOyB4&feature=related[/video]
Toff, bahebak habibi ! :love:

230

Saturday, January 8th 2011, 8:07pm

:mol: .
From all the things I lost, I miss my mind the most.

231

Tuesday, January 11th 2011, 8:00pm

Как сте магмарски народе, нещо ново при вас?

232

Wednesday, January 12th 2011, 9:14am

Нищо ново :( след нова годинан нито един дроп все едно спряха крането :)
В знак на протест другата седмица изчезвам на почивка и няма да влизам :))))))))))))) дано пуснат кранчето на снега :))))))

233

Wednesday, January 12th 2011, 9:39am

Оплаках се И:
08:33 Sum of received Executioner Boots 1 pcs

234

Wednesday, January 12th 2011, 4:29pm

450 очи до лилавия медал на доброто. не остана
From all the things I lost, I miss my mind the most.

235

Wednesday, January 12th 2011, 7:32pm

@ lugeorgiev А казваш че нямало дроп:beeee:
@cryocore И още 500 до червен, не ти останало много. Аз се чудя дали да си взимам 13 лвл шанкар или да си пазя златото за друго:))

236

Thursday, January 13th 2011, 8:17am

Bringers of Evil reputation 1200 :(

@cryocore Човек, спри да купуваш тея очи. Не ти трябва тоя медал. Инвестирай разумно :) Тамън бях ападнали цените и сега пак 1.50 за око. Някой със здрав портфейл иска медалчета :(

237

Thursday, January 13th 2011, 8:55am

@ lugeorgievКак да не му трябва, лечител без червен медал е нищо, иначе ще си плаща като поп за да се лекува ;)

238

Thursday, January 13th 2011, 9:52am

lu - spoko - ne polzwam aukcion - o4ite ot priqteli gi wzimam :) nqma da im dam 1.50 za oko - ako shte tursko da stane :)

sorry za latinicata - nqmam kirilica tuk - sledobeda powe4e
From all the things I lost, I miss my mind the most.

239

Thursday, January 13th 2011, 1:14pm

@ cryocore Ako сучайно нямаш пари, а въпросните приятели се нуждаят да ми драснат :)))) на цена от 1.20 съм щастлив
@ Jack Sparrow Аз се майтапя :) то е ясно, че му трябва

240

Friday, January 14th 2011, 9:15am

Abe xora...
(sorry che pisha na latinica, na rabota nqmam phonetica)

Q kajete... tezi Tokens of Fortune, koito se padat kato nagrada ot Wheel of Fortune, za kakvo gi polzvate...?
Che az 2 pyti vyrtqx koleloto i edin pyt mi se padnaxa 300 broiki...
Chudq se dali da gi pazq za Gnomski Runi... ili da gi vkarvam za ochi...
Nqkoi nqkakvi idei...? :neznau:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!