You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

301

Thursday, March 3rd 2011, 3:13am

Честит празник на всички :)

302

Saturday, March 5th 2011, 8:00pm

CTPaIIIaPo [7]

Честит да е и на теб, а и на всички, да не забравяме никога че сме българи (малко късно пиша но все пак)
Ако не ми забиваше клиента почти всеки пък като се зачета по форума щях да пиша по често :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

303

Monday, March 7th 2011, 8:28am

Честит ви в Драгън Батъл и на мен честитката от Анушка :))))... да я цункам по челцето :)

304

Monday, March 7th 2011, 10:35am

:lol: :lol:

Аз пък я изтървах... всичките ментори се бяха набутали в боя и някой трябваше да виси в Клесва, 3 часа си прекарах там... :))
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

305

Monday, March 7th 2011, 10:53am

Аз влезнах, реснах пуснах по 2 poison and 2 heal scrolls и анушка ме занули :) 10 мин цялата игра с блесванията :) жена ми се скъса от смях :)

306

Monday, March 7th 2011, 4:40pm

Хахаха за 10 к валор се направиха на мумий всички .

307

Monday, March 7th 2011, 5:24pm

Аз само в един бой участвах, като бихме на Вурдалия... за един рес и 1 Charm Dispersal - 4к валор, доволен... :eda:
Че и без травма се отървах... :))
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

Posts: 85

Location: Everywhere

Occupation: Many things

  • Send private message

308

Tuesday, March 8th 2011, 12:34am

честит празник на всички жени....да сте живи и здрави и по малко да ядосвате мъжете си:d

309

Tuesday, March 8th 2011, 10:34am

Честит празник (на празнуващите) и наградка на Фае която явно се затри някъде

310

Tuesday, March 8th 2011, 11:25am

Еххх жени, ад сте ни живи и здрави. Без вас не може :)

+ едно въпросче към знаещите:
Juggernaut репутацията служи за да събирам повече Quicksilver. По тоя начин мога да зареждам повече руни. Това е начина да развие човек relic Seeker репутацията.
- по друг начин може ли да се вдигне Релик Сийкъра?
- руните дават ли други ресурси дето да не могат да бъдат намерени по друг начин?

Чудя се има ли смисъл да почна да давам пари и за тая репутация (Juggernaut ) или просто да изчакам да напредна с нивата?

311

Tuesday, March 8th 2011, 4:00pm

lugeorgiev

Като цяло, освен това, което ти се пада от руните, са важни и Гномските Монети и Ценните Гномски Монети. Тях няма къде другаде да ги намериш, освен ако не ти се паднат от Магическата пръчица... А с тях можеш да си купуваш доста благинки...
Релик Сийкъра можеш да го качваш до един момент с Куку Цветя... после вече остават само Mask of Horror, Goblet of Bardukh или както е там, Klesh Sarcophagus и още някои ресурси, които другаде трудно ше ги намериш...
Mask of Horror знам, че можеш да намериш и във Counterfeit Gnome Runes, на мен лично ми се е падала... ама шанса е 1:10000.....0
Другия добър момент за руните - могат да ти се паднат Комбо Кубове - Imp, Demon и Devil, които биха ти потрябвали за куеста за червен медал на наемниците... :))
За Juggernauts репутацията на твоето ниво е добре да биеш Бутчера, че е сравнително лесен. На 7-8 ниво става с около 14к кръв...
Но пък стигнеш ли 7-8 ниво - там вече можеш да биеш Церберите, до 1000 реп качват те... и с добра група няма да ти е много зор...
След зеления медал става вече може би малко по-кофти... ама това вече е за 9 ниво и нататък... :))
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

312

Tuesday, March 8th 2011, 4:08pm

MindFreaK
мДАА Мерси много
Това с комбо кубовеете натежа :( ще трябва да се развива и тая репутация след BoE-to

И Цербер али си вдига кръвта и не трябва да го биеш със повече от 7-мо ниво summonings?

313

Tuesday, March 8th 2011, 5:55pm

lugeorgiev
Според мен е важна репутация, както каза Минди вадят се хубави неща като кубове например.... с монетите си купуваш разни пръстени, амулети, въдица/кирка/сърп (сини) лилав шлем ..... най важни са за пръстените над 11 ниво. Реликвите може и със злато да качваш стига да го имаш излишно, но Klesh тука е около 20 зл, Goblet мисля че е на 50 зл а пада само от червени руни..... Комбо кубове може да се печели и от евента на демонолога ама там се борят силните кланове а кубчето е само 1.

314

Tuesday, March 8th 2011, 6:59pm

Честит празник на всички дами. Много здраве, щастие и успехи...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

315

Tuesday, March 8th 2011, 7:04pm

Ами церберите... малко съм ги позабравил, не съм бил скоро... мисля, че около 4к кръв имаха...
От време на време използват удар, при който си възвръщат живот равен на 200% от удара им, ама това е рядко...
Другия момент при тях е, че в бой призовават Ветеран кучета 7 ниво, май 28 бройки... всяко с по ~700 кръв... Гадничкото е, че ти прецакват комботата...
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

316

Wednesday, March 9th 2011, 7:41pm

Document1 - Untitled...

:smile: Как е бизнеса, хора ?
Use time smart , make a progress !

317

Thursday, March 10th 2011, 9:29am

Mortimer Dave бизнесът умира :) много мишки и ще се преквалифицирам в миньор :)

Я кажет ев руския сървър какъв е куеста за червен значка UK. Във форума се говори за 250 CCoals, но си мисля, че ако е само това ще е твърде лесно. Трябва да има още нещо

318

Thursday, March 10th 2011, 2:52pm

Ако е 250CCoal то значи към 300 голд - не бесхе ли да изкопаесх 3000 кристала без загуба или нещо подобно

319

Thursday, March 10th 2011, 4:47pm

ханчо, малко не си си сверил часовника за цената на въглищата :) не копаеш виждам
това с изкопаването на 3к червени, зелени и сини без да загубиш cc вече не е актовно

320

Friday, March 11th 2011, 12:20am

lugeorgiev утре ще питам шефката на моя клан че е менторка... преди беше да се повторят подвизите още веднъж, след това го направиха и по лесно.... има специалаен турнир за червен медал .
При въглищата вече нещата са сменени, преди само копаехме кристали и хвърляхме за въглища, а сега трябва да носиш кристали и тогава може да се падне ....честно казано доста намаляха аз в банката си пазя 50 и мислих да ги продавам ама сега ще трябва да ги пазя. Тука при поредни победи в СС, Арена или Храм дава ли репутация?