You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

341

Monday, April 11th 2011, 6:22pm

Ехо-оо! има ли живи тук !??
Use time smart , make a progress !

342

Tuesday, April 12th 2011, 9:42am

Jack Sparrow
засичал съм 1-2 от тоя орден дето все гледат да се присъединят като ловя гол и си мислят, че ще станат милионери от това :) Но после като се объркат да влезнат в Темпъла и се чудят от къде име дошло и бързо губат мерак да се ресуректват :)
Има ли някаква яснота някой каква ще е целта на турнира за червен UK медал?

343

Tuesday, April 12th 2011, 12:40pm

Не го чакай тука този медал, а и да го пуснат както много неща в този сървър ми се струва, че няма да сработят.

Поле Битвы: Турнир поклонения (размер команды – 3 игрока)
Максимальное время битвы - 60 минут.

Цель команды – вашей команде необходимо максимально быстро набрать 15 очков. В боковых залах храма находятся кристаллы всех цветов. В центральном зале находится преобразователь - устройство, которое было создано избранными. С его помощью вы можете сделать из трех кристаллов разного цвета энергетическую сферу.

Каждая произведенная сфера приносит вашей команде 1 очко.
Каждая победа в бою с противником приносит вашей команде 1 очко.

Условия победы: ваша команда должна набрать 15 очков.

Тука промениха ли получаването на коали или още е при копаене на кристал?

344

Tuesday, April 12th 2011, 3:32pm

При копаене е, но много рядко :(

В Темпъл да направиш 15 сфери звучи досат предизвикателно :)))) яко бой ще е и ако печелиш с един такъв темпъл медала звучи добре. Само дето ако те сталват ще е яко зор :)

345

Tuesday, April 12th 2011, 4:23pm

може би на следващия ъпдейт ще спрът коалите с копане . промениха ги само когато направиш сфера(в храма) и когато занесеш в базата си кристали (в сс) . бяха се научили да завършват 0 :10 а през останалото време яко копаят кристали за коали ама сега им го втъкнаха :d за червеното медалче не е толкова лесно, рядко се вижда някой да прави такъв .... (като се замисля бая време не съм виждал).

346

Wednesday, April 13th 2011, 4:45pm

A 100% 15 точки за 1 час в темпъла не е лесн аработа, ако противника е дори и малко по-слаб. за 30 мин те сталват и после и да нямаш противници моеж и да не се оправиш :)
това с коалите е добре, че има хора 3-то ниво дето яко лийчват така

347

Wednesday, April 13th 2011, 5:02pm

Преди в храма куеста беше 20 сфери но сферата имаше живот за 2 часа ...голям гърч беше докато го направя .

348

Wednesday, April 13th 2011, 5:53pm

@Jack Sparrow -Е да ама сега храмовете секват на 6 ниво - а преди и на 7-8 имаше - чудя се защо не запишем и на 11-12... само за фън и копаене на коали... само дето големите екзета пак ще се пробват да се качват
From all the things I lost, I miss my mind the most.

349

Wednesday, April 13th 2011, 7:59pm

@cryocore Аз като бях 6-10 ниво инстанти нямаше, всичко бяха приятелски договорки. Иначе си прав на 6 секват хармовете. Аз съм навит за Арена ако намериш още 1 желаеш може да направим :)

350

Thursday, April 14th 2011, 7:00am

Сега няма договорки, поен по времето дето аз играя. Вчера бребихме Шефчето от Мафио :))))) голям кеффф. Трябва ад си много кух да пробваш да правиш Кучето в Арената докато противника ти е равностоен :))))
В арената дори и като противника спре да се ресуректва :) се изкопават максимум 2 Коала за отбора, а повечето 1. С тея дето сега играя в отбора почти винаги караме цялата арена , а хюмъните гледат от лагера си и копаенето в арената за коали НЕ СТРУВА. В Пещерата съм изкопавал 7-8 за 2 часа :)

351

Thursday, April 14th 2011, 11:53am

Това е хубаво че няма, иначе се губи смисъла от играта. Очаквате ли новия ъпдейт?

352

Thursday, April 14th 2011, 2:55pm

Аз говоря за Темпъла, но пиша Арена :( нещо съм зле... В Арена нямам как да изкопаесх Коал то е ясно

Димо, кажи какво да чакам на тоя леден остров има ли нещо еротично?

353

Thursday, April 14th 2011, 10:41pm

Да де разбрах те, и аз понякога ги бъркам арена/темпъл. Острова мисля че някъв куест се прави и май не е нищо особенно, но би трябвало да пуснат нови ресурси до 240,рецепти, кланово знаме някой друг нов инстант. Е то всичко си зависи колко ще им се превежда , може пак няква полвинчата работа да е.

354

Friday, April 15th 2011, 1:11pm

Hm.... еми ако струва толкова колкото за морето няма да има много желаещи само хората дето ще искат някаква репутация да трупат лесно

355

Friday, April 15th 2011, 5:01pm

cryocore,

Аз от 9-ти лвл нагоре само по угворка съм влизала на арена и храм и те 15 договорки бяха... Ама не и с уговорени боеве... Молеха ни само да ги оставим куеста да си направят ... Ама ние им давахме време само докато съберем сферите :)) Иначе не сме ги били ако те не са ни нападали първи...
Toff, bahebak habibi ! :love:

356

Sunday, April 17th 2011, 9:56am

Честит празник на всички!

На именниците, като мен, пожелавам приятно изкарване!

Toff, bahebak habibi ! :love:

357

Sunday, April 17th 2011, 10:03am

sajalqvam mnogo 4e vi pretesnqvam bratq bulgari no 6te moejste li da helpnete s nqkoe item4e ili nqkoi savet koito da mi e polezen

358

Sunday, April 17th 2011, 10:04am

Faelivrin 4ESTIT PRAZNIK NA VSI4KI PRAZNUVASHTI :P

359

Sunday, April 17th 2011, 3:26pm



Специално за Жасмина aka. tabelka :smile:
Toff, bahebak habibi ! :love:

360

Monday, April 18th 2011, 10:32am

bulgarche отивай да лоотваш (крадеш плячка) бледоликите - през морето и след това там където са мечките им - правиш един удар и умираш но вземаш между 7-12с на бой или чакаш голокожите да се появят на пристанището ни или в Манор-а - за трети лв. в началото е това ако имаш още въпроси давай на лична