You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

421

Monday, June 20th 2011, 4:08pm

SaNd-KiNG, ти си тука от една година :) нещо май не играеш често?

422

Wednesday, June 22nd 2011, 6:37pm

Тайфата,

дойде лято... Нямате толкова много работа... Хайде всички дето сме по софия да се съберем на някоя кръчмичка под дебела сянка и да утолим жаждата със студена бира... :))) Даже в момента си представих едно кръчме до зала Уневерсиада... Спорко се казваше, май... Но ако не се кефите на рок може да кажете къде да се съберем :))

ПИЕ МИ СЕ БИРА!!!

:smile::drink::eda:
Toff, bahebak habibi ! :love:

423

Monday, June 27th 2011, 10:59am

ехехех добре звучи, но да беше писала това преди 6 години :) сега няма вреем за бирички. След 10-15 като пораснат чаветат ще пием :)

424

Friday, July 1st 2011, 4:02pm

Няма бирааааа :cry: И сърцето ми направо спираааа....

:cry::drink::cry:
Toff, bahebak habibi ! :love:

425

Friday, July 8th 2011, 9:25pm

лятото съм в москва ако имате поръчки за ехе пишете :d
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

426

Saturday, July 9th 2011, 7:21pm

:lol: това беше смешно. Дано се забавляваш в Москва. Какви поръчки, какви екзета? всичко е игра - идеята е да не го приемаме навътре :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

427

Monday, July 18th 2011, 4:21pm

While killing monsters, earn 2000. Progress is calculated in silver coins.
Това ми е от любимите постижения :))))))

428

Thursday, July 21st 2011, 10:33pm

хехе браво, аз още не съм стигнал до това:))

429

Sunday, July 24th 2011, 12:52am

[video=youtube;6vYrgzWFXlk]http://www.youtube.com/watch?v=6vYrgzWFXlk[/video]

Дано ви хареса :))
Toff, bahebak habibi ! :love:

430

Sunday, July 24th 2011, 11:48am

ползваш картинка от assassin's creed???? сериозно???
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

431

Monday, July 25th 2011, 3:18pm

Sky,

Fairy Tale живее в Москва... Имам поръчково убийство че само ми спами форума и ме ядосва :lol:
Toff, bahebak habibi ! :love:

432

Monday, July 25th 2011, 4:10pm

Всичко е в рамките на шегата, разбира се :))
Toff, bahebak habibi ! :love:

433

Sunday, July 31st 2011, 7:37pm

Ами да защото ходех на училище и трябваше да се стягам за кандидатстване и така ама сега пак се позасилих :)))))
SnD

434

Tuesday, August 16th 2011, 8:52am

Жега, лято е...
На хората не им се пише в форума.
Как сте? нещо интересно? :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

435

Tuesday, August 16th 2011, 11:22am

абе пиша ама "куките" ми ги трият ... нещо вече нямам интерес към нищо :)

436

Tuesday, August 16th 2011, 11:23am

а м/у другото кво бъгнаха клиента, сега отворих форума немога да се върна на играта, трябва директно хикса да натискам и на ново да пускам клиента.

437

Tuesday, August 16th 2011, 11:58am

Не знам какви са при "хората" цените на очита, но на 5-6 то вече има доста по-различен облика на Арените, Темпълите и т.н. Вчера имаше СС и вътре иамше 6 10-то ниво маунта и само един от тях беше от нашите. Поздравления за розовките в момента на това ниво са МНОГО по-здрави от нас въпреки , че пак има един лек страх да се влиза в Темпъла :)

438

Tuesday, August 16th 2011, 12:02pm

@Димо - клиента се бъгва често. Понякога триенето на кеша помага - друг път направо преинсталация - ама пак не е сигурно дали ще се отвори правилно всичко - нали клиента е на основата на интернет експлорер - че да може да благославяш майкрософт нон стоп.
А нещо и флаша се бъгна - мисля че след ъпдейта хората са почнали да ползват всички нови функции на Флаш 10 - а явно нещата още не са за там :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

439

Tuesday, August 16th 2011, 12:14pm

lugeorgiev малко над 1.50 , аз скоро взих 30 парчета за по 1.50 . Нащи войни докато не съберът лилави сетове куража не им идва после се мислят хванали господ за .....
cryocore незнам кво се бгна ама нищо не помага, само не съм го преинсталирал още. Изтри ми даже имената които бяха в листа. Като затворя форума ми генерира страница в ИЕ с грешка 502. чакам уж новия клиент да пуснат и затуй не сменям ама може и да не дочакам. Вчера в руския направо им изчезна сървъра над 7-8 часа нямаше нищо, сега всичко пищи като заклани, но поне там дават хубави компенсаций за такива неща :))

440

Tuesday, August 16th 2011, 2:11pm

Jack, за какви лилави сетове говориш?
http://warofdragons.com/user_info.php?nick=--XOnOX-- Тоя момък е в цветовете на дъгата направо :))) ние си нямаме такива екземпляри