You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

501

Friday, November 4th 2011, 2:56pm

Лю,
Недей се смя че мен половината хюмани от сървъра ме любят от бой... :lol:
Toff, bahebak habibi ! :love:

502

Friday, November 4th 2011, 9:07pm

[video=youtube;bQqsGXh2VeM]http://www.youtube.com/watch?v=bQqsGXh2VeM[/video] :lol:

Много ме кефи какви ги редят тия...
Toff, bahebak habibi ! :love:

503

Tuesday, November 8th 2011, 9:03pm

Двама отишли да пият в Южния парк. Напили се яко. На другия ден се срещат, единият е целия в синини, отоци, куцащ.
Другият го пита:
- Какво е станало с теб?
- Ами вчера като се раделихме с теб, успях да мина само десетина метра и една кола ме удари в коляното! Точно да стана и един кон с копитото ме удря яко в гърба! Отново падам, ставам и един самолет! С крилото по шията. Едва не ми откъсна главата. Вдигам си главата и бам ..... една ракета точно между очите!
- Ти се майтапиш!
- Не вярваш ли? Питай шефа на въртележката!!!
:lol::lol::lol:
Toff, bahebak habibi ! :love:

504

Friday, November 18th 2011, 2:35pm

Е друго си е едно ЦЦ да направи човек без 10 то ниво животни вътре :)))

505

Saturday, November 19th 2011, 12:51am

Не знам как е при малките нива ама гледам Тофи как се ядосва че техните 13-ки всичките с животни 16 лвл... Аз даже не си правя труда да правя заявки :))
Toff, bahebak habibi ! :love:

506

Saturday, November 19th 2011, 5:47pm


2 часа през нощта, бар, всичко е затворено. От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се ...българската мишка - няма котка, тича към бара, налива си 100 грама ракия, изпива я, оглежда се - няма котка. Налива си втора, изпива я - няма котка, трета - няма котка, четвърта, пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко си мърмори: "Ми че го чекаме, де*а маа му.. ".

:lol::lol::lol:
Toff, bahebak habibi ! :love:

507

Thursday, November 24th 2011, 3:43pm

Може ли някой от знаещите да ми разясни врътката със City Charter-ите? Има 4 куест авсеки ден, но колко Чартър ами трябват за въртя колелото на късмета и винаги ли го има като опция в ТАверната, че нещо не се ориентирах :)
Да се похваля вече съм с 2990 UK реп :)

508

Thursday, November 24th 2011, 7:52pm

150 за едно врътване май бяха... Аз хич не се занимавам :)) Браво за медалчето, хайе лилаво и после червено :))
Toff, bahebak habibi ! :love:

509

Friday, November 25th 2011, 9:59am

Въпроса е заслужава ли си според вас?

510

Friday, November 25th 2011, 12:30pm

Еми там некви елексирченца а-у... Връткай го ако си насъбрал :))
Toff, bahebak habibi ! :love:

511

Saturday, November 26th 2011, 1:28pm

димо, искам да ти кажа че ми падна в очите толкова много... аз не мога да кажа на тофи кой да бие и кой не. аз не съм тофф. живейте си живота и не ме занимавайте. не разговарям с никого повече! махнах трофея на мимето защото за мен koh днеска умря. пожелавам ви мнго успехи и дано станете силен клан!
Toff, bahebak habibi ! :love:

512

Saturday, November 26th 2011, 1:45pm

Виолета тези ги разправяй на някой които не те познава ;) Съжалявам ,че съм те защитавал от кой ли не и съм те оправдавал за всички глупости, а те не са 1,2,3 дори не са и 10. Огледай се колко хора те уважават и при проблем кой ти е помагал. Приятна игра :)

513

Saturday, November 26th 2011, 1:46pm

За мен играта отдавна не е приятна.. А днес ти я направи още по-неприятна
Toff, bahebak habibi ! :love:

514

Sunday, December 4th 2011, 1:42pm

Заменям 1 златен кон за златен топ, имам Rosewood кон , заменям за златен топ пак :)

515

Friday, December 9th 2011, 1:01am

баси гадния евент честно... :lol: Напълних се с някви скапани еликсири, суматия време не мога да мръдна от центъра... :))

Фигурки никакви нямам аз, то само с 10-ина злато влязах... ама ми се паднаха 2 руни за инструменти, сива и зелена, ако някой му трябва, казвайте... :))
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

516

Friday, December 9th 2011, 1:48pm

Аз благодарение на Крио ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ. Започнах евент аоще докато даваше по 50 злато вместо по 10. Спечелих към 200 злато, елексири един куп, 2 лилави руни без да броя другите, 5 карти и т.н. Като се сетя че поен 30-40 минути се пробвах да си довърша Рейджа още ме е яд. Просто веднага трябваше да послушам криокор и да се лепна и да цъкам малоумно :))))
Все пак наградата е МНОГО добра. Вече имам ресурса за лилаво БоЕ а и за малко от червения медал, но при тези цени не искам да пазарувам :(
Гледам че ще има пещерен турнир жалко че ням ад е през седмицата и ням ад асе включа иначе ще е голяма касапница със чужденците :)))) няма ад пожеш да се нагласиш като не знаеш кой ще ти цъфне насреща :)))

517

Thursday, December 15th 2011, 10:41am

кой още играе?
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

518

Thursday, December 15th 2011, 8:26pm

+ ама форума много бави - отвориш го и забиеш или пък зачакаш като на опашка за кисело мляко...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

519

Friday, December 16th 2011, 12:56pm

Next target Champion :)

520

Saturday, December 17th 2011, 6:45pm

han asd
Браво :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.