You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

701

Thursday, September 20th 2012, 11:23am

lugeorgiev Незнам дали си ми разбрал правилно, не се заяждам или нещо такова, просто си доста силен за нивото си не е нужно да си губиш времето в застой, казвам ти го от собствен опит защото съм я правил тази грешка:)

702

Monday, September 24th 2012, 8:55am

Jack Sparrow хванах ти мисълта, но так ами е много лесно трупането на пари докато съм на работа, защото ен изисква пълна концентрация. Като стана 7-мо и трябва за всеки камък да цъкам и да дебна и силно ще ми спаднат доходите :) просто тоя начин съм си избрал

703

Wednesday, October 3rd 2012, 8:49am

ей пак спряхте да пишите ... скучно стана :d

704

Thursday, October 4th 2012, 11:50am

Леле... аз колко сам назад... вече една година играя и се разкарвам из форума и за първи път виждам че си имаме нашо местенце :) еми айде здравейте и от мен :)

705

Thursday, October 4th 2012, 11:57am

Охо колега нудист :) Здравей

706

Thursday, October 4th 2012, 1:15pm

-_-HouseMusic-_-
Браво бре! То наистина как да го видиш това "Bulgarian" ... :lol:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

707

Thursday, October 4th 2012, 2:21pm

ahaha chowek vaobshte ne sam se zagledal da ti kaja... :) po princip gledam samo city pub... Lugeorgiev :) zdravei :)

708

Sunday, October 7th 2012, 8:38pm

Димо - видях те че вече си с голямото коте. Честито - мен още доста ми трябва до ендагарчето - ама взема ли гооооо :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

709

Monday, October 8th 2012, 10:38am

E димо , защо не черпи?
може и да см епротивници, но и ние бира пием :)

710

Monday, October 8th 2012, 2:48pm

Quoted from "lugeorgiev;152537"

e димо , защо не черпи?
може и да см епротивници, но и ние бира пием :)


ааа ще почерпи той .... и аз си чакам почерпката ама да видим кога :d

711

Monday, October 8th 2012, 2:49pm

Quoted from "-_-HouseMusic-_-;152326"

Леле... аз колко сам назад... вече една година играя и се разкарвам из форума и за първи път виждам че си имаме нашо местенце :) еми айде здравейте и от мен :)


хахах е поне си разбрал вече , нали знаеш приказката никога не е късно

712

Monday, October 8th 2012, 2:50pm

Quoted from "cryocore;152520"

димо - видях те че вече си с голямото коте. честито - мен още доста ми трябва до ендагарчето - ама взема ли гооооо :)



аааа с тез животинки ставате много опасни :p
хайде късмет дано го вземеш скоро

713

Tuesday, October 9th 2012, 9:17pm

cryocore, lugeorgiev хехехе да сте видяли някога Димо да се страхува от нещо та било и почерпка.
Котката можех преди месеци , преди си мислих, че е голяма работа да се направи но нещо загубих интерес към играта. Все пак съм доволен че стигнах до тук без реални пари, без измами или мултита, без да влизам при менторите или стражите. Нещо интересно да съм изтървал тези седмици?

Mysteri Хаха много пиеш , няма да мога да ти платя пиенето :Р

714

Friday, October 12th 2012, 11:49am

Quoted from "jack sparrow;152681"

cryocore, lugeorgiev хехехе да сте видяли някога димо да се страхува от нещо та било и почерпка.
котката можех преди месеци , преди си мислих, че е голяма работа да се направи но нещо загубих интерес към играта. все пак съм доволен че стигнах до тук без реални пари, без измами или мултита, без да влизам при менторите или стражите. нещо интересно да съм изтървал тези седмици?

mysteri хаха много пиеш , няма да мога да ти платя пиенето :р


аааа така хубава работа, сега и ще се обиждаме май :( ... и да много пия :ppp даже непомня кога после не съм близвала алкохол

715

Friday, October 12th 2012, 11:51am

хехехе , чакай да отразя новите на момента, браво Лю :DDDD ама малко не ти достигна, че и втори шанс имаше и пак не успя , следващия път :Pp. Успех в битката по нататък

lugeorgiev [6] [Great Thirst for Blood Super-blow]-> [Great Thirst for...] effect

lugeorgiev [6]Mysteri [8] -59 blow

lugeorgiev [6] [stun]-> Mysteri [8] effect

lugeorgiev [6]Mysteri [8] -157 crit

lugeorgiev [6]Mysteri [8] -76 blow

lugeorgiev [6]Mysteri [8] -138 crit

Mysteri [8] [Severe Elixir of Life]-> [Severe Elixir of...] effect

716

Monday, October 15th 2012, 10:48pm

Mysteriхехе къде видя мило, че те обиждам, аз говорих за много сокчета че пиеш хихихих , тозо лошия черньо май не е могъл и теб да пребие :lol::lol:

Нещо ми е скучно а и време нямам много, дайте някой да набия, пребия или нещо такова любвно да му направя :blush::lol:

717

Tuesday, October 16th 2012, 12:12pm

Mysteri няма ад се засечем повече на Демо. Това беше чиста загуба на време за мен.... направо още ме е яд, че влезнах. След 6-то моеж би , но не и преди това ;)

718

Wednesday, October 17th 2012, 8:27am

Quoted from "lugeorgiev;153066"

mysteri няма ад се засечем повече на демо. това беше чиста загуба на време за мен.... направо още ме е яд, че влезнах. след 6-то моеж би , но не и преди това ;)


ем няма много смисъл да ти кажа честно, освен ако не си в група за кубовете , другото което малко валор дет се взима и много разходи по боя нищо повече. ама не ти пречи че си малко ниво , когато влезе голямо от наша страна ,стражите ти изравняват живота, туй че все наглассени са битките за тея кубове :d

719

Thursday, October 18th 2012, 11:19am

http://www.youtube.com/watch?v=G3j4mSr787s може да ви хареса :P

720

Friday, November 9th 2012, 10:06pm

Кланови войни... или как да вземем готов продукт и да го напълним с грешки :lol:
From all the things I lost, I miss my mind the most.