You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Thursday, June 23rd 2011, 10:10pm

a powiedz co ty mozesz mi zrobic co naslesz na mnie kata ? szefowal mojego klanu mnie wyleczy co hexa myslisz ze dasz mi ? nie mozesz nic i taka jest prawda :) skonczylem bezsensowene gadaniem z kims kto nie jest tego wart ......

62

Friday, June 24th 2011, 9:37am

Co to wogole ma byc..?? chyba pomylilem fora. ;p

63

Friday, June 24th 2011, 5:58pm

więc je zrobiliśmy :)))))))))) lol

64

Monday, June 27th 2011, 8:02am

a tak tu było pięknie, cicho i spokojnie

65

Monday, June 27th 2011, 10:28pm

i już jest spowrotem :) nie ja to zaczełem ale ja to skończyłem :)

66

Monday, July 4th 2011, 9:07pm

siemanko polacy

67

Tuesday, July 5th 2011, 11:23pm

:)))))))))))) coś wam zaprezentuje :D http://warofdragons.com/user_info.php?nick=Maria+Magdalena
moja 1 uczennica :))))))))))) ma 5 czesci zielonego seta 4 na sobie + buty ...teraz załatwiam jej niebieska koszule :) + ma 80 scalpów 70 do misji i 10 na darmowe mestwo juz jest po 1 awansie :) jak widac :) a najciekawsze że nie jest peypalem :) tylko korzysta z mojej nauki i gra powoli nie spieszy sie zarabia dobrze wiec stac ja na to wszystko a ma jeszcze sporo lvl wiec bedzie lepsza ode mnie na 3 lvl :)))))))))))))) a tak ogulnie zaczlem juz race nad elita na 3 lvl mam jeszcze misje w cc nie porobione i na arenach jeszcze nie bylem wiec bedzie latwo :)))))))))) i niech ktos mi powie ze sie nie da albo ze nie oplaca sie robic relorta na mojim refer i posluchac co i jak robic zeby bylo dobrze :) a no i mam kolejnego ucznia tez robil relorta na mnie ale to kiedy indziej bo dopiero na 1 lvl jest :))))))))))))))))))

68

Wednesday, July 6th 2011, 4:33pm

powiem jedno uspokój mam cię już dosyć nie mam zamiar się z tobą kłócić bo nie warto oraz ty się nie zniżałeś do mojego poziomu ty już taki jesteś więc sorka

69

Wednesday, July 6th 2011, 4:34pm

gabriel i kalosz popieram was w 100 % on tylko zament wprowadził(: gdy go nie było była cisza i spokój(:

70

Wednesday, July 6th 2011, 4:35pm

co tam stronie magmarskiej jak wam idzie z tęczą expem męstwem i exe?

71

Thursday, July 7th 2011, 7:15pm

U mnie ogolnie lipa z wercyda ;/ teraz tylko werke na talarki uzywam. a i powoli set barbarian sie zbiera ;)

72

Thursday, July 7th 2011, 7:53pm

http://www.warofdragons.com/forum/thread…-your-favourite i zgadnijcie kogo filmik jest w finale konkursu w grze :))))))))))))))))))

73

Friday, July 8th 2011, 7:14am

Rage -bo my mamy wściekłość ;) – na 8lv zrobiłem 2 razy (aby odreagować)bo cały czas kosze zielsko i się zbroje wiec nie wałczę z mobami z mojej inicjatywy ale one mnie tak kochają ze mam już 96% i za chwile będzie zmiana lv, exe i valor chwilowo w miejscu stoją bo w czasie gdy jestem online tallaars praktycznie nie startują, wbije 9 i powinno cos się zmienić w tej kwestii. Poza tym chyba zacznę organizować wycieczki do pięknego zabytkowego pałacu ale słyszałem że obsługa tam nie teges to wezmę kumpla i nauczymy ich jak się powinno traktować turystów ;).

74

Friday, July 8th 2011, 9:35am

czy któryś z polaków po 2 stronie na 9 lvl śmiga na tallary?

75

Friday, July 8th 2011, 11:40am

za 2 -3 tygodnie ja będę czasami odwiedzał ten przybytek rozkoszy

76

Saturday, July 16th 2011, 8:19pm

:dance: no i jesst 4 miesjce w konkusie na filmik fajne itemki czerwon dostalem ale dopiero na 4 lvl bede ich uzywal :) no i mam 3 uczniów :) 3 reffery na mnie w 2 miechy z tego 2 peypale czyli w c........ darmowej kaski :) i najwazniejsze ze oni sa zadowoleni :) i wszysko sie kreci niedlugo 3 lekarz bedzie podniesiony do 2 lvl i tak to sie robi wiecie od ponad miesiaca nie mam sierpu bo nie chce zeby mi miejsce zajmowal a mam na wszystko i to jest prawdiwa gra :P

77

Tuesday, July 19th 2011, 12:27pm

widzę kalosz że zacząłeś w męstwo śmigać(:

78

Friday, July 22nd 2011, 12:30am

kalosz radze ci wbić minimum ew i championa za ew masz wb a za championa masz lepsze folianty magii mocniejsze od tych z sklepu dla magów bojowcyh + zdobywając męstwo nabijesz skalpy , które oddasz smokowi i on ci da 23 każdego miesiąca dar smoka za przekazane skalpy (tu masz opis za skalpów masz jaki masz dar za skalpy oddane mu http://warofdragons.com/info/library/index.php?obj=cat&id=85) pozdro(: :drink:

79

Friday, July 22nd 2011, 12:37am

:dragon: witam wszystkich :horse:

80

Friday, July 22nd 2011, 2:34pm

"w męstwo to za mocno powiedziane" ale tak jak powiedziałeś moim priorytetem jest wbicie EW(chociaż mam już 7 kieszonek :smile:) do 11lv chce się wyrobić z championem a co będzie potem to się okaże ale "valorowcem" to chyba nie będę za dużo kasy i nerwów to kosztuje, poza tym nie mam repki podziemnych. Do moich celów champion wystarczy