You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Friday, January 14th 2011, 10:20pm

Babi sou to ksanapa!!! Ase ta forthga kai asxolisou me thn trixa mono auth exei psomi lol

22

Friday, January 14th 2011, 11:09pm

Quoted from "-ophelia-;47577"

Babi sou to ksanapa!!! Ase ta forthga kai asxolisou me thn trixa mono auth exei psomi lol


Ποιος είναι ο Μπάπμης;;;;

 wanderer84 [13] 

Head Guard Magmar

Posts: 618

Occupation: Being Handsome

  • Send private message

23

Friday, January 14th 2011, 11:26pm

Quoted from "Zoltrix;47513"

Α και ευχαριστώ που δεν μπήκες στην μάχη στο plateu (να τα κανεισ όλα λίμπα και να μυράζεις σε όλους πληγές), παρότι χασαμε βέβαια και την γλυτώσαμε μόνο με ένα hex .... :)


Δεν θέλω να μπαίνω στις μάχες των Spartans εκτός κι αν υπάρχει σοβαρός λόγος.
Είπαμε...valour αλλά ο σεβασμός ,σεβασμός .

Τις προάλλες κάτι χαζά με φωνάζανε ότι ένας Lvl 10 ήταν στη μάχη κι ήταν ο Blackburnie ...και τον έσφαξα άδικα γιατί ούτε καν συμμετείχε.

:(
i have a bottle of hope that keeps my heart sedated..

24

Saturday, January 15th 2011, 9:43pm

Quoted from "wanderer84;47595"

Δεν θέλω να μπαίνω στις μάχες των Spartans εκτός κι αν υπάρχει σοβαρός λόγος.
Είπαμε...valour αλλά ο σεβασμός ,σεβασμός .


:(


Πρέπει να μας πείτε κι εσείς ποιοι είναι πανω κάτω οι έλληνες magmars για να τους "βοηθάμε" όσο γίνεται σε κάτι τέτοιες αναμετρήσεις. Και να γνωσιστούμε μεταξύ μας βρε παιδί μου....

25

Saturday, January 15th 2011, 9:44pm

Μιας και οι περισσότεροι spartans είμαστε από την Θεσσαλονίκη, λέμε να βρεθούμε κάποια στιγμή. Όσοι λοιπόν ενδιαφέρονται για μια "ζωντανή" συνάντηση (να πιούμε κανενα φραπέ βρε παιδί μου), ας δηλώσουν σημμετοχή εδώ και πιες πάνω κάτω μέρες και ώρες τους βολέβει...

26

Saturday, January 15th 2011, 9:46pm

Εννοείται πως ένας είμαι κι εγώ, και με βολέβει κάθε μέρα μετά τις επτά το απόγευμα...

27

Wednesday, January 19th 2011, 1:24am

σαββατοκυριακα ...

28

Monday, January 24th 2011, 10:00pm

wanderer84
Ήταν περίεργη μάχη,δεν την είχα πέσει σε κανένα μικρό και δε πρόλαβα και να φύγω μόλις ήρθες....τεσπα,συμβαίνουν και αυτά..


Κανονίστε να μου πείτε και εμένα για καφέ! Ίσως να πεταχτώ και μια βόλτα στη συμπρωτεύουσα..(όπου γάμος και χαρά,ο βλαψκιε μπροστά :P )

 wanderer84 [13] 

Head Guard Magmar

Posts: 618

Occupation: Being Handsome

  • Send private message

29

Monday, January 24th 2011, 10:43pm

Blackburnie

το ξέρω ρε φίλε ...συγνώμη και πάλι.

Αθήνα είσαι εσύ ?
γιατί κι εγώ να βρεθώ Θεσσαλονίκη λίγο δύσκολο εκτός κι αν παώ για να δώ φίλους.
i have a bottle of hope that keeps my heart sedated..

30

Thursday, January 27th 2011, 11:12pm

Quoted from "Zoltrix;47587"

Ποιος είναι ο Μπάπμης;;;;


phaethon :smile:

31

Friday, January 28th 2011, 3:37pm

Ξάνθη είμαι,αν όμως μαζευτείτε κατά τον Μάρτη ίσως και να μπορέσω να έρθω.Να το συνδυάσω με καμιά βόλτα,θα δούμε...

32

Monday, January 31st 2011, 8:36pm

Προτείνω να βρεθούμε το Σάββατο 5 Φεβρουαρίου στις 8 το απόγευμα στο COSMOS για καφέ 9δεν ξέρω αν έχει και κανένα internet cafe να το κλείσουμε για να κάνουν οι Spartans ομαδικό rainbow)....
Όποιος μπορεί να δειλώσει ότι θα έρθει παρακαλώ...

33

Monday, January 31st 2011, 8:38pm

Α!! και κάτι άσχετο, όποιος παίζει (ή θέλει να παίξει) tanoth, θα με βρει στον κόσμο 1, στην συντεχνία των spartans (δεν την ίδρυσα εγώ, αλλά ήταν οι πρώτοι που με κάλεσαν). Τυχαίο? Δεν νομίζω...

34

Monday, January 31st 2011, 9:17pm

Χαίρετε. Επιτέλους Ελληνικά. Το μπλιμπλίκι το 'μαθα προσφάτως κι εγώ και τη βρίσκω φοβερή λέξη.

35

Monday, January 31st 2011, 9:51pm

Μέσα για τη συνάντηση...αν παίζουν και οι μικρούληδες (level)!!!!!!!!!!!!

36

Friday, February 4th 2011, 4:54pm

θα το κάνουμε τελικά για το σάββατο το βράδυ όπως είπε και ο chief? εγώ είμαι μέσα εννοείται, περιμένω επιβεβαιώσεις! ;)

37

Tuesday, February 8th 2011, 5:49pm

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Η συνάντηση έγινε!!!!

Είπιαμε elixirs of joy, σοθβλάκια kodrag, shizka μανιτάρια και γενικά το κάψαμε!!!

Λέτε να το ξανακάνουμε????

38

Thursday, February 17th 2011, 11:25pm

Λοιπόν.... Πότε θα ξανακάνουμε την συνάντηση?

39

Sunday, February 20th 2011, 11:11pm

mesa! ta kodrag souvlakia poli mou aresan!!!

40

Saturday, March 5th 2011, 6:36pm

Προτείνω να βρισκόμαστε στο cosmos μια φορά κάθε μήνα για οινοποσία, αφού στην πρώτη συνάντηση τα πήγαμε καλά.... Να ακούσω αν συμφωνείτε και άμα είναι να το δρομολογήσουμε... αν και μέσα στην Σαρακοστή, κάνουν τα καλύτερα σουβλάκια, κάτι θα κάνουμε και για αυτούς που νηστεύουν...