You are not logged in.

1

Saturday, May 15th 2021, 5:58pm

MESLEK BULMACALARI (Profession Puzzles)

Arkadaşlar meslek kasarken karşımıza çıkan bulmacayı çözemediğimizde üstümüze Fatigue efetki geliyor. Üç defa üst üste hatalı çözdüğümüzde ise Power Drain efekti alıyoruz ve 24 saat meslek kasamıyoruz. Özellikle de bitkici arkadaşların şikayetleri üzerine bulmacalar hakkında bilgilendirme hazırlamak istedim. Aşağıda üç meslek grubunun hemen hemen karşınıza çıkabilecek bütün bulmacalarını göreceksiniz. Hepinize faydalı olması dileğiyle...

BALIKÇI BULMACALARI (FISHERMAN PUZZLES)

TAŞÇI BULMACALARI (GEOLOGIST PUZZLES)

BİTKİCİ BULMACALARI (HERBOLOGIST PUZZLES)

2

Wednesday, December 29th 2021, 8:09am

Merhaba. Ben meslegi mobilden yapiyorum veya tabletimden. Ancak dokunmatik olarak puzzle yerlestirdigimde kabul etmiyor eski haline geliyor. Bug mu degil mi anlam veremedim.

3

Thursday, June 29th 2023, 8:49pm

Meslek bulmacaları chrome ve operaGX işlemcilerinde yapılamııyor. Bulmaca parçaları bıraktığında eski yerine geliyor. Puffin işlemcisinden kaynak toplarken bulmaca çıktığında ise çözebiliyorum.

4

Saturday, February 24th 2024, 1:57pm

Resimleri Göremiyorum

Resimleri Göremiyorum Bulmacaları çözmekte zorlaniyorum nasil yapabilirim

5

Saturday, February 24th 2024, 8:53pm

Merhaba,

Alternatif olarak BURADAN puzzle'lara ulaşabilirsiniz. En kısa sürede resimleri tekrardan düzenleyeceğiz.
We are looking for new Mentor Candidates. If you are confident in your knowledge and like to help, you can apply HERE !

MAGMAR HEAD MENTOR